Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki heder składany polecacie

19 odpowiedzi na ten temat

#1 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów
  • Zainteresowania:To co widać:]

Napisany 05 kwiecień 2007 - 06:27

Jaki heder składany polecacie cześć zakupiliśmy kombajn case CF 80 lecz bez hederu ponieważ oryginalnie jest tam 7.5 metra potrzebuje do niego Heder składany od szerokości 4.7 do 6.0 (składany ponieważ mam sporo przejazdów i nie uśmiecha mi sie z hederem 6 jeździć po drodze :/)
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki heder składany polecacie Dzisiaj, 21:14
  •  

#2 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 05 kwiecień 2007 - 08:07

Jaki heder składany polecacie nie wiem co masz za problem, kup dedykowany do tego modelu i tylko wybierz szerokosci, skoro orginalnie mial 7,5 metra no to wez 6 metro bo bez sensu 4,5 kupowac, o ile wogole sa skladane do case
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#3 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów

Napisany 05 kwiecień 2007 - 08:15

Jaki heder składany polecacie No podobno są .. składane... 7.5 to dla mnie za duży bo sporo przejazdów jest....... geringhoff ponoc robi składane duze ale nie wiem :/
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

#4 Share Massey

Massey

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 05 kwiecień 2007 - 16:22

Jaki heder składany polecacie Tumok ostatnio tez ogladalem te kombajny byl nawet na allegro czu jeszcze moze nawet jest taki rocznik 2000 cena w porownaniu do innych nie wygorowana wynosi 185 tys, czy to jest normalna cena do tych kombajnow? wiesz moze jak sie sprawuja te kombajny?

#5 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów

Napisany 05 kwiecień 2007 - 17:24

Jaki heder składany polecacie nie słyszałem bo nikt tu nie ma na okolice....... tzn gadałem z dealerem case w płocku mówi ze dobre kombajny a ta cena 185 tys to jest cena ale ile on tam miał mth ponad 2 tys .... a my mamy 80 :] my daliśmy 260 tys ponad bez hederu

#6 Share Massey

Massey

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 05 kwiecień 2007 - 17:37

Jaki heder składany polecacie wiesz to jest duzy kombajn w koncu to wiadomo ze nie stal w garazu tylko robil ale te 1600mtg jednak troche jest. a jesli chodzi o dealera to sam wiesz co ma gadac jak sie tym zajmuje. A twoj ktory rocznik jest? kupiles z niemiec? kupiliscie bez hederu bo nie chcieliscie takiego wielkiego czy poprostu byl na sprzedaz bez hederu?

#7 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów

Napisany 06 kwiecień 2007 - 07:57

Jaki heder składany polecacie bez bo za duży.. na nasze warunki........ kupiony w Niemczech a ten nie był chodzony.. bo nawet sie farba na łańcuchach podajnika nie zdarła do końca.. mama nadziej ze na 20 go będę miał pod domem a rocznik 2002

#8 Share Massey

Massey

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 06 kwiecień 2007 - 09:08

Jaki heder składany polecacie to fajnie oby ci sie dobrze sprawowal po zniwach napiszesz jak sie mloci. A mam jeszcze pytanie jakie sa mniej wiecej koszty lawety za przywoz z niemiec jeskli mozesz zdradzic?

#9 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 06 kwiecień 2007 - 18:32

Jaki heder składany polecacie srednio u nas to kosztuje ok. 6000 zl mieszkam na zulawach, takze polowa polski i liczac do polowy niemiec, jakos przewaznie takie kursy sie trafialy
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#10 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 06 kwiecień 2007 - 18:54

Jaki heder składany polecacie A może lepiej na kołach przyjechać :rolleyes:

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów

Napisany 07 kwiecień 2007 - 08:02

Jaki heder składany polecacie nam kolo za 2 traktory .... 10 tyś pow...za dwa ale zmieściły sie na jednej lawecie:] taa na kołach już biegnę jechalibysmy z tydzień:] i do tego było by pewni po oponach a będą nowe:d

#12 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 07 kwiecień 2007 - 16:35

Jaki heder składany polecacie jesli chodzi o transport to u mnie jest firma która bierze 0,8euro/km.

#13 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów

Napisany 07 kwiecień 2007 - 17:32

Jaki heder składany polecacie hehe nie dzieki transport mam wliczony w cene maszyny

#14 Share Massey

Massey

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 07 kwiecień 2007 - 19:30

Jaki heder składany polecacie 0.8 eiro za km to drogo dosyc nam jak ciagnik wiezli fakt ze bylo to na terenie Polski okolo 300km to liczyl 1.50 za km ale pozniej zgodzol sie na 2 zl. A co do jazdy na kolach u nas kilka lat wstecz znalazl sie jeden madry co jechal na kolach z niemiec pokosowka forsztajem :rolleyes:

#15 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów

Napisany 08 kwiecień 2007 - 10:50

Jaki heder składany polecacie Mam wujka koło Gorzowa wlkp i jak raz bylem to mówił ze jego sąsiad jechał z Dani kombajnem jakim mały claasem..... na kołach i sie im skrzynia zakleszczyła i jechali 9 na godzinę przez 2 dni :rolleyes: potem jakoś od kleszczyli ... ale i tak jechali ponad tydzień :blink: idiotci

#16 Share Massey

Massey

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 08 kwiecień 2007 - 12:10

Jaki heder składany polecacie ale jak widac jest kilka odwarznych, albo debili :rolleyes: zwal jak zwal :blink:
co innego ciagnik chociaz te 40 km/h poleci ale kombajn albo pokosowka to kuz glupota :D
Chociaz nawet ciagnik malo kto prowadzi na kolach chyba ze blisko to inna sprawa

#17 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 kwiecień 2007 - 12:47

Jaki heder składany polecacie a poza tym jesli chodzi o ceny transportu to nie porównujcie krajowego do zagranicznego za 2 zl i to nawet w polsce zaden normalne przedsiebiorstwo nie pojedzie, a zagranice 0,8 Euro to normalna stawka wiec nie ma co plakac

#18 Share Massey

Massey

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 08 kwiecień 2007 - 15:38

Jaki heder składany polecacie Niby tak bo w naszym przypadku bylo inaczej poniewaz koles mial wielkie gospodarstwo i mial samochod z laweta na wlasne potrzeby min. sobie przywozil maszyny do Polski z niemiec w wiekszosci byly to nowe maszyny dlatego zgodzil sie przywiez nam ciagnik na nieszczescie kierowca w drodze z ciagnikiem rozbil samochod ale inne firmy ktore zajmuja sie transportem to masz racje brzozak2 ze nie przywiozlyby za taka stawke

#19 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 kwiecień 2007 - 16:09

Jaki heder składany polecacie nom i to jest normalna wypowiedz, a nie rzucanie hasel bez wytlumaczenia :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Massey

Massey

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 09 kwiecień 2007 - 12:49