Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problemy z elektrozaworem od przełaczania z żółwia na zająca

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bartas170789

bartas170789

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 22 kwiecień 2009 - 11:49

Problemy z elektrozaworem od przełaczania z żółwia na zająca Panowie mam taki problem u mnie w MF 3080. A więc elektrozawór nie załancza żołwia w skrzyni. Prąd do cewki dochodzi. Po prostu jak wykrenciłem cały elektrozawór to on po prostu sie klinuje... Wiecie może czy idzie go jakoś rozebrac i przeczyścic albo czy gdzies je regenerują czy po prostu musi być nowy??? Jeśli tak to gdzie można je kupic???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problemy z elektrozaworem od przełaczania z żółwia na zająca Dzisiaj, 21:18
  •  

#2 Share adrianufo

adrianufo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 22 kwiecień 2009 - 20:51

Problemy z elektrozaworem od przełaczania z żółwia na zająca kolego umyj go dokladnie moze ma w sobie jakies zanieczyszczenia a jesli to nie pomoze to szukaj na allegro uzywanego bo nowy to koszt jakies 600 zl.

#3 Share rafik256

rafik256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 705 postów

Napisany 22 kwiecień 2009 - 21:05

Problemy z elektrozaworem od przełaczania z żółwia na zająca elekrozawór można rozebrać poprzez wykręcenie tej rurki na którą nałożona jest cewka jednak trzeba być bardzo ostrożnym bo bardzo łatwo ja zgiąć lub wykrzywić. Kosz nowego u korbanków jakiś rok temu to było około 1800 zł bo jest w komplecie razem z cewką. Najlepiej go płucz i przedmuchuj i podłoącz do cewki napiecie i zobacz jak rusza się zaworek.

#4 Share bartas170789

bartas170789

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 22 kwiecień 2009 - 21:19

elekrozawór można rozebrać poprzez wykręcenie tej rurki na którą nałożona jest cewka jednak trzeba być bardzo ostrożnym bo bardzo łatwo ja zgiąć lub wykrzywić. Kosz nowego u korbanków jakiś rok temu to było około 1800 zł bo jest w komplecie razem z cewką. Najlepiej go płucz i przedmuchuj i podłoącz do cewki napiecie i zobacz jak rusza się zaworek.

kolego ja już go płukałem chyba ze 100 razy... Możesz mi dokładniej powiedziec jak go rozebrac po ściągnięciu cewki???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share rafik256

rafik256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 705 postów

Napisany 22 kwiecień 2009 - 21:22

Problemy z elektrozaworem od przełaczania z żółwia na zająca ta rurka na której jest nałozona cewka się wykręca z tego trzpienia gdzie jest sam zaworek (z tej bańki na którą nakładasz klucz i która wkrecasz w obudowe skrzyni)

#6 Share bartas170789

bartas170789

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 22 kwiecień 2009 - 22:02

ta rurka na której jest nałozona cewka się wykręca z tego trzpienia gdzie jest sam zaworek (z tej bańki na którą nakładasz klucz i która wkrecasz w obudowe skrzyni)

oki dzięki! A co tam takiego jest??? jak to wygląda??? da się to jakoś naprawic???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share pawel131

pawel131

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów

Napisany 18 czerwiec 2009 - 13:55

Problemy z elektrozaworem od przełaczania z żółwia na zająca a tą cewkę da się naprawić?