ddd

Schemat instalacji elektrycznej C-360

Polecane posty

ddd    0

witam

 

Szukam schematu dla Ursusa C-360. W innych tematach są podane linki ale nie działają. Jedne sa pomieszane. Niby c-360 a tak naprawdę to c-330.

Proszę o wyrozumiałość moderatorów.

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Rzeczywiście linki nie działają. Tu masz schemat instalacji Ursus C-360. Jest to schemat ściągnięty z AF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf255    0

Przepraszam za odkop, ale potrzebuję pomocy.

Jak do tej instalacji podpiąć alternator z wbudowanym regulatorem (wychodzą z niego dwa przewody)? Co do czego?

Przepraszam jeśli pytanie się powtarza, ale w tym dziale nic nie znalazłem.


NIE ODPOWIADAM NA GG!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Na tym schemacie (żółty -na rysunku jest przerywany - przy regulatorze)łączysz do zacisku na śrubkę pod kluczyk 10 (zazwyczaj), a ten czarny (przerywany na rysunku) łączący się z brązowym i idący do kontrolki, a dalej do zacisku 15 w stacyjce łączysz z wyjściem na mniejsza śrubkę lub wsuwkę- zależy co jest w alternatorze.

Edytowano przez zorzyk2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dann    0

Czy ktoś wie jak podłączyć oryginalnie kontrolkę spadku ciśnienia powietrza w Ursusie C-360? Kontrolka znajduje się obok gniazda wycieraczki. Kontrolka ta była montowana od rocznika około 1984 do końca. W schemacie nie pokazali tego.

 

Czy ktoś wie jak podłączyć oryginalnie kontrolkę spadku ciśnienia powietrza w Ursusie C-360? Kontrolka znajduje się obok gniazda wycieraczki. Kontrolka ta była montowana od rocznika około 1984 do końca. W schemacie nie pokazali tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

To normalny czyjnik zaniku ciśnienia. Podłącz dokładnie na wzór kontrolki ciśnienia oleju.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No i zmuszony jestem zamknąć temat, ponieważ dyskusja odbiegła od głównej tematyki jaką jest schemat instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Lukasz1984
      Witam poszukuje schematu elektrycznego  po Polsku do Doutz DX85
    • Przez Ursusss
      Witam, ma ktoś schemat instalacji elektrycznej John Deere 7430premium?? Pozdrawiam 
    • Przez Przemektsp
      Dzień dobry 
      Mam problem z john deere 6610 podczas jazdy traktor sam przechodzi w tryb diagnostyczny i zapala się d1a, a także wykrzyknik czerwony , pomarańczowy niebieskie ,,i,, tryb od skrzyni 
      Traktor w tym momencie dalej jedzie ale nie można zmieniać pół biegów. 
      Bezpiecznik nie jest wsadzony do przejścia w diagnozę 
    • Przez Józek614
      Witam. Mam problem z ładowarką Claas scorpion 7040 , podczas jazdy zapaliła się kontrolka od chomulca postojowego maszyna stanęła w miejscu , chydraulika działa tylko nie jedzie . Może ktoś miał podobny problem 
    • Przez Szymon74637
      Witam. Ma ktoś może schemat podłączenia elektryki do tego panelu Claas Arion 510

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj