Skocz do zawartości

Zdjęcie

VI REGIONALNA WYSTAWA ZWIERZĄT HODOWLANYCH oraz TARGI ROLNICZE –SIERPC 2009

17 odpowiedzi na ten temat

#1 Share zetor6441

zetor6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 319 postów

Napisany 20 kwiecień 2009 - 11:55

VI REGIONALNA WYSTAWA ZWIERZĄT HODOWLANYCH oraz TARGI ROLNICZE –SIERPC 2009 Wybiera się ktoś z agrofotowiczów? Ja oczywiście jak co roku jadę. Jestem ciekawy czy w ogóle ktoś z agrofotwiczów słyszał o tej wystawie.
http://www.sierpc.pl...ent/view/69/47/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
VI REGIONALNA WYSTAWA ZWIERZĄT HODOWLANYCH oraz TARGI ROLNICZE –SIERPC 2009 Dzisiaj, 15:32
  •  

#2 Share ralfMTX140

ralfMTX140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2012 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki, kombajny i sprzęt do uprawy.
    Zapraszam na GG :)

Napisany 20 kwiecień 2009 - 14:25

VI REGIONALNA WYSTAWA ZWIERZĄT HODOWLANYCH oraz TARGI ROLNICZE –SIERPC 2009 Co to jest za województwo? Jakoś ta nazwa miejscowości wydaje mi się znajoma ;)
New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

#3 Share k0b

k0b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisany 28 kwiecień 2009 - 09:23

VI REGIONALNA WYSTAWA ZWIERZĄT HODOWLANYCH oraz TARGI ROLNICZE –SIERPC 2009 województwo mazowieckie, słyszałeś bo to niedlaleko kujawsko-pomorskiego północno-zachodnie mazowsze 40km do Płocka, jakieś 100km do Warszawy

#4 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 28 kwiecień 2009 - 20:18

VI REGIONALNA WYSTAWA ZWIERZĄT HODOWLANYCH oraz TARGI ROLNICZE –SIERPC 2009 chłopaki raczej wyciągne starszego na te pokazy, do sierpca mam jakieś 22 km, co do spotkanie to niezły pomysł, w zeszłym roku chyba te poakzay były w Brodnicy pozdr

#5 Share maciek7

maciek7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów

Napisany 28 kwiecień 2009 - 20:23

VI REGIONALNA WYSTAWA ZWIERZĄT HODOWLANYCH oraz TARGI ROLNICZE –SIERPC 2009 Ja mam 4 km to pewnie będe :D starszy zawsze z krówką był, ale teraz już mu sie nie chce :D
my dream... JP :)
ostatnio w głowie tylko Moto :D

#6 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 420 postów

Napisany 29 kwiecień 2009 - 20:23

VI REGIONALNA WYSTAWA ZWIERZĄT HODOWLANYCH oraz TARGI ROLNICZE –SIERPC 2009 bliżej wystawy by trzeba się zgadać

#7 Share k0b

k0b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisany 02 maj 2009 - 10:54

VI REGIONALNA WYSTAWA ZWIERZĄT HODOWLANYCH oraz TARGI ROLNICZE –SIERPC 2009 w tym roku wystawa tylko jeden dzień będzie 17 maja w niedziele, co do spotkania to chyba za mało agrofotowiczów z rejonu sierpeckiego jest :)

#8 Share maciek7

maciek7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów

Napisany 02 maj 2009 - 13:53

VI REGIONALNA WYSTAWA ZWIERZĄT HODOWLANYCH oraz TARGI ROLNICZE –SIERPC 2009 Jeszcze byś się ździwił ilu jest z okolic Sierpca :) :) hehe
my dream... JP :)
ostatnio w głowie tylko Moto :D

#9 Share k0b

k0b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisany 02 maj 2009 - 16:27

VI REGIONALNA WYSTAWA ZWIERZĄT HODOWLANYCH oraz TARGI ROLNICZE –SIERPC 2009 no ja znam raz, dwa, trzy no pięciu jest w promieniu ok. 7km odemnie :) o widziałem dyplom w galerii gratulacje, pamiętam, że było coś takiego że można było zagłosować która krowa zwycięży i nawet coś wygrać, ojciec nawet dobrze obstawił i później żałował, nie pamiętam co było do wygrania... roczny zapas koncentratów z nutreny :) hehe
pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
VI REGIONALNA WYSTAWA ZWIERZĄT HODOWLANYCH oraz TARGI ROLNICZE –SIERPC 2009 Dzisiaj, 15:32
  •  

#10 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 02 maj 2009 - 18:50

VI REGIONALNA WYSTAWA ZWIERZĄT HODOWLANYCH oraz TARGI ROLNICZE –SIERPC 2009 Ja do Sierpca mam ok 20km i nie byłoby problemu dotrzeć. Ale mnie nie będzie bo w poniedziałek pisze maturę.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#11 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 420 postów

Napisany 02 maj 2009 - 18:55

VI REGIONALNA WYSTAWA ZWIERZĄT HODOWLANYCH oraz TARGI ROLNICZE –SIERPC 2009 ja namówiłem szfagra także bede, @milanreal1 wsam raz przydało by ci sie takie odprężenie chyba nie bedziesz się uczył dzien przed maturą czego miałeś się nauczyć to się nauczyłeś hehe pozdr;)

#12 Share szymon1804

szymon1804

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 02 maj 2009 - 20:02

VI REGIONALNA WYSTAWA ZWIERZĄT HODOWLANYCH oraz TARGI ROLNICZE –SIERPC 2009 Do Sierpca mam 20 km.Będę na pewno ,wiec będzie okazja się poznać.Pozdrawiam :)

#13 Share k0b

k0b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisany 02 maj 2009 - 21:52

VI REGIONALNA WYSTAWA ZWIERZĄT HODOWLANYCH oraz TARGI ROLNICZE –SIERPC 2009 no fajnie by było

#14 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 maj 2009 - 19:41

VI REGIONALNA WYSTAWA ZWIERZĄT HODOWLANYCH oraz TARGI ROLNICZE –SIERPC 2009 hehe to przyznawać sie kto był na wystawie?
Ja byłem i przyznam ze szału to niebyło....... ;)

#15 Share k0b

k0b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisany 17 maj 2009 - 20:13

VI REGIONALNA WYSTAWA ZWIERZĄT HODOWLANYCH oraz TARGI ROLNICZE –SIERPC 2009 ja ja byłem , lipa 2 lata temu już dużo lepiej bo więcej maszyn, zwierząt i w ogóle wiecej atrakcji było np. pokazy konne, a 3 lata temu to chyba była najlepsza wystawa, teraz słabo ale co kryzys, brak sponsorów pewnie i co zrobić

ja byłem gdzies tak ok. 14 a wy?

#16 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 420 postów

Napisany 17 maj 2009 - 20:20

VI REGIONALNA WYSTAWA ZWIERZĄT HODOWLANYCH oraz TARGI ROLNICZE –SIERPC 2009 też byłem na tej wystawie od 12.30 do 14-stej, na nic nie było zawieśić oko pozatymi dużymi jelonkami co przywiexli rolnicy bydło, o zetorek mi sie spodobał ta proxima 105, agrofarm miał za wąskie lacze a te mniejsze case takie sobie chociaż ten wiekszy był nawet nawet widziałem jak wsiadali do niego, ogólnie słabo się postarali

#17 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 maj 2009 - 20:27

VI REGIONALNA WYSTAWA ZWIERZĄT HODOWLANYCH oraz TARGI ROLNICZE –SIERPC 2009 poza wystawą było więcej sprzętu do obejrzenia. ;)
Chociaż ten maxxum to ładniutki :D
ja byłem od 12 do 13

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#18 Share nhcr

nhcr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Zainteresowania:elektronika, rolnictwo, nowinki techniczne

Napisany 08 lipiec 2012 - 19:31

VI REGIONALNA WYSTAWA ZWIERZĄT HODOWLANYCH oraz TARGI ROLNICZE –SIERPC 2009 Piszę tu, bo nie chce zakładać nowego tematu.
Czy ktoś zna wyniki bydła mlecznego w tegorocznej edycji wystawy i jak ogólnie wypadła tegoroczna dwudniowa edycja?