SIEWCA

Czy to znów susza ?

Polecane posty

Belarusik    2

W mazowieckim nie padało od soboty dziś starszny upał i na wieczór burze nadają co do wjechania na pole to też troche na torfowych bedzie problemu


Wyznaje jedna zasade taką że nie ma zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEVID    1

Woj Łódzkie powiat Brzeziński u nas niepadało od soboty dzisiaj znowu dolało w sobotę trochę jęczmienia zmuciłem plon super ciekawe jak to się przeliczy na ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikix    4

Devid mieszkasz bardzo blisko mnie jakieś 20 kilometrów może nas dzieli.

U mnie wczoraj trochę popadało, całe dnie teraz pochmurne i siano słabo schnie. Ostatnie dwa hektary z drugiego pokosu, które chciałem zrobić na sucho a nie w sianokiszonkę, mają problem z wyschnięciem...


Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

nie wszyscy u mnie w tym roku suszy nie nawet na polu kurzylo sie tylko jak nawoz sialem a tak t caly szas dzeszcz ziemie moczy teraz zeby w pole wiechac to rzeba min tydzien dobrego slonca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez koksilato
      Dzień dobry.
      Od dwóch lat uprawiam żyto Kszyca, pszenicę okrągłoziarnową i Kamut. Czy jest ktoś kto zajmuje się podobną uprawą?
    • Przez miturskir
      Żółknie mi pszenżyto czym podratować 
    • Przez AlexH
      Witam,
      co zasiać dla bydła na bardzo słabej glebie, żółty piach dotąd siałem co drugi rok seradelę ale, że coraz droższa a ledwo powschodzi bo wody nie ma i co polecacie zasiać, myślałem o wyce albo czymś takim, chodzi mi o to żeby wypędzić krowy i miały co zjeść, albo skosić rotacyjna i zrobić kiszonkę w bele
    • Przez Rad11
      Witam jak myślicie która odmiana będzie najlepsza rgt ritter, argument, buldozer jeżeli chodzi o parametry konsumpcyjne 
      Stanowisko będzie po rzepaku klasa 3a3b
       
    • Przez Krzyszt0f
      Witam wystąpiła u mnie śniedź cuchnąca w pszenicy, i teraz pytanie czy mogę to ziarno dać do jedzenia świnią i bydłu? Czy dodawać coś do paszy dla bezpieczeństwa? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj