SIEWCA

Czy to znów susza ?

Polecane posty

U mnie dzisiaj troszkę popadało i dobrze bo w poniedziałek były rozsiane nawozy i wczoraj wywieziona gnojówka na łąki.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

u mnie pada od południa a to troszkę przestaje i tak cały czas cieszę się jak małe dziecko ;):P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

No u nas troszkę popadało, a ostatni deszcz był grubo ponad m-c temu ;) , a wszystko przez to że mieszkam w "widełkach" między Wartą , a Odrą, i zawsze któraś rzeka ściągnie deszcz do siebie, a nas oszczędzi.


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

U mnie troche pokropiło od 16 do 18 ale potem przestało a teraz ładnie się zachmurzyło na około czyli wygląda że bedzie wreszcie deszcz


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3145

Umnie tak od południa krobi ale lepsze to niż nic bo jeszcze nawóz mi się nie rozpuścił jak posiałem pod buraki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie się rozpadało ;) Cały dzień się chmurzyło i popadywalo jak ksiądz kropidłem od czasu do czasu a teraz daje konkretnie;) Oby jak najdłużej


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2

Kurde, a u mnie prawie nic, trochę pokropiło przed chwilą i znowu się wypogodziło. Na chodniku betonowym już śladu nie ma po takim deszczu... ;)


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie od wczorajszej nocy do teraz spadło "aż" 3 mm deszczu. Wieje, co chwile chmury przechodzą, a porządnie popadać nie chce.

Chyba się przeprowadzę na wschód - ziemie lepsze, więcej pada, grunty tańsze i o dofinansowanie z PROW łatwiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEWCA    24

No nareszcie polało, powyrywało i połamało drzewa. Widać to jeszcze teraz na "piątce" między Bydgoszczą a Zbrachlinem, nawet wielki dąb musiał uznać wyższość sił natury i runął. Może jeszcze coś popada.


kto sieje ten zbiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil20    0

Ale ładnie dziś popadało ;) czasami może troche za mocno ale ważne że padało....ale znów upały nadchodzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

Poznań - cały dzień mżawka, a po 16:00 około 30 minut porządnego deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Jest deszcz nareszcie ;) i to taki dobry nawet niech leje cało noc!!!


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

Podlaskie- do 16 tylko,tylko kropiło , ale po to już konkretny pada jeszcze:)

jak u was? piszcie województwa


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomu    5

U mnie wiało i i troche kropiło od rana, teraz coś lepiej pada, oby do rana województwo lubelskie.


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Lubelskie deszcz!!!! ;)


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

w końcu prognoza się sprawdziła

 

u mnie tak z pół godziny dobrego deszczu było ale to ciągle za mało!!!!


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

U mnie, czyli w podlaskim od 16 zaczeło padać i to nawet dobrze ;)


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

U mnie pada cały dzień z małymi przerwami raz leje bardzo mocno a raz mało co ale pada ;):P wschodnie mazowieckie


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas w warmińsko-mazurskim w końcu upragniony deszcz bo na polach to już skała była ;D


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

U mnie po południu padało jak by ksiądz kropidłem ;) , a teraz to pada- oby tak całą noc- woj. lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yanek_113
      Zakupiłem dzisiaj kwalifikowane nasiona gryki cena 500zl za 100kg. Przywożę do domu otwieram worek a tam pełno chwastów i to nie byle jakich - rzodkiew świerzpa,  dosyć sporo w polu widzenia. Jest to chwast trudny do zwalczenia, wiem bo sam mam kilka kawałków zapapranych i ciężko to wytępić a z gryki prawie niemożliwe do odczyszczenia. Co byście zrobili na moim miejscu? Próbować zwrócić do centrali  czy kontaktować się z producentem? Gdyby nie to że potrzebuje papier do integrowanej produkcji to miałbym to w głębokim poważaniu i zasiałbym swoją idealnie czystą… boję się za***ac sobie kolejne pola tym gownem
    • Przez AlexH
      Witam,
      co zasiać dla bydła na bardzo słabej glebie, żółty piach dotąd siałem co drugi rok seradelę ale, że coraz droższa a ledwo powschodzi bo wody nie ma i co polecacie zasiać, myślałem o wyce albo czymś takim, chodzi mi o to żeby wypędzić krowy i miały co zjeść, albo skosić rotacyjna i zrobić kiszonkę w bele
    • Przez koksilato
      Dzień dobry.
      Od dwóch lat uprawiam żyto Kszyca, pszenicę okrągłoziarnową i Kamut. Czy jest ktoś kto zajmuje się podobną uprawą?
    • Przez miturskir
      Żółknie mi pszenżyto czym podratować 
    • Przez Rad11
      Witam jak myślicie która odmiana będzie najlepsza rgt ritter, argument, buldozer jeżeli chodzi o parametry konsumpcyjne 
      Stanowisko będzie po rzepaku klasa 3a3b
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj