SIEWCA

Czy to znów susza ?

Polecane posty

Skamp    0

u mnie ładnie popadało wczoraj i w nocy. to siano co mi zalało już sobie odpuściłem. i tak nie było za specjalne. Cieszę się, że zboże odbija. :)


Myślenie Nie Boli!!!
Najpierw pomyśl... Potem dopiero pisz posta lub zakładaj nowy temat.

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrek1    1

U mnie też ładnie popadało około 20 litrów na metr dzięki Bogu bo już było nieciekawie

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

no panowie widze ze u wiekszosci padał deszczyk, u mnie poki co spadło 15 mm przez noc i od rana , obecnie jeszcze pada.zboza ktore nie wyschły beda jeszcze całkiem nie złe mi akurat jeczmien ozimy gdzie nie gdzie przyschnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    206

u mnie ciemne chmury stoją od rana ale jak do tej pory spadło tylko kilka kropli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

w moich burakach z powodu braku opadów zaczął zamierać liść sercowy, po deszczu który być może niedługo będzie opryskam je borem i odżywką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    206

I w końcu stało się - pada deszcz suuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

@piotrb14-bor bardzo dobrze,ale jeszcze chelat żelaza-zgnilizna liścia sercowego(zapobiega)-raczej nie od suszy serce zamiera,najstarsze liście burak zawsze gubi,i nie tylko burak,roślina serca zawsze chroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

I u mnie wreszcie popadało i do dużo bo już się robiło nie ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

U mnie spadło trochę mżawki, sucho cholernie. A w Olsztynie w ciągu 2 dni spadły ogromne ilości wody.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieplym3    72

U mnie od rano coś mży, wczoraj mżało, we wtorek i środe przeszły porządne deszcze, suszy nie było a teraz to już nawet mogłoby pobyć z tydzień pogody, no i ciepło... Powiat piotrkowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feliks135    3

okolice Łodzi powiat zgierski gmina Stryków

 

regularnie pada deszcz a ostatnie dni więcej niż regularnie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

hehe to tak jak u mnie , wiec zboze bede sprzedawał ,, w świat'' jezeli bedzie taki urodzaj w cześci łodzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

na zulawach podobno cala noc padalo :D :D ,jak wroce w niedziele, to mam nadzieje, ze wizytacja pol przyniesie satysfakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

@brzozak2-jesteś z żuław-ja z pod Kartuz,i już wieczorem,i w nocy już nie padało,i dzisiaj pochmurno ale nic.to co wczoraj spadło na chwilę starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Daniel ale Ci ziemniaki sponiewierało :o... Wczoraj na Siedlcach dobrze deszcz młócił a w stronę Mordów im bliżej tym słabiej:/ jak nie doleje u mnie to ziemniaczki będą bidne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6863

No co ty, ja wczoraj wracałem na Radzików do domu autobusem o 12:15 to jak wsiadałem do autobusu to zaczynał deszcz padać a w Stoku to już lało jak nigdy i deszcz nacinał od wschodu w stronę Siedlec a w Siedlcach ta fala była później z tego co mi koledzy mówili.

A co do ziemniaków to przez naszą okolicę we wtorek szła fala o szerokości ok. 2km która złożyła nawet jedną stodołę :blink: http://www.tygodnik.siedlecki.pl/t13335-krajobraz.po.burzy.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yanek_113
      Zakupiłem dzisiaj kwalifikowane nasiona gryki cena 500zl za 100kg. Przywożę do domu otwieram worek a tam pełno chwastów i to nie byle jakich - rzodkiew świerzpa,  dosyć sporo w polu widzenia. Jest to chwast trudny do zwalczenia, wiem bo sam mam kilka kawałków zapapranych i ciężko to wytępić a z gryki prawie niemożliwe do odczyszczenia. Co byście zrobili na moim miejscu? Próbować zwrócić do centrali  czy kontaktować się z producentem? Gdyby nie to że potrzebuje papier do integrowanej produkcji to miałbym to w głębokim poważaniu i zasiałbym swoją idealnie czystą… boję się za***ac sobie kolejne pola tym gownem
    • Przez AlexH
      Witam,
      co zasiać dla bydła na bardzo słabej glebie, żółty piach dotąd siałem co drugi rok seradelę ale, że coraz droższa a ledwo powschodzi bo wody nie ma i co polecacie zasiać, myślałem o wyce albo czymś takim, chodzi mi o to żeby wypędzić krowy i miały co zjeść, albo skosić rotacyjna i zrobić kiszonkę w bele
    • Przez koksilato
      Dzień dobry.
      Od dwóch lat uprawiam żyto Kszyca, pszenicę okrągłoziarnową i Kamut. Czy jest ktoś kto zajmuje się podobną uprawą?
    • Przez miturskir
      Żółknie mi pszenżyto czym podratować 
    • Przez Rad11
      Witam jak myślicie która odmiana będzie najlepsza rgt ritter, argument, buldozer jeżeli chodzi o parametry konsumpcyjne 
      Stanowisko będzie po rzepaku klasa 3a3b
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj