SIEWCA

Czy to znów susza ?

Polecane posty

chaner123    12

u mnie też nareszcie zaaczeło padać od południa z małymi przerwami (okolice Iławy) aż miło popatrzeć może trawa ruszy bo narazie to do kostek jest ;/ deszczu nie było od 2 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

A u mniue G*wno pada ;) Na około lekka mzawak pisze w pogoszie ze pada a ch**a prawda :P Daje jak ksiadz kropidlem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek92    9

U mnie też trochę popadało dzisiaj a chmurzy się już cały tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869
brawo karol091193 brawo, niech poczeka do czwartku to posiejecie a potem jeszcze niech poczeka do niedzieli to Ci pranie wyschnie, a potem jeszcze pare tygodni niech nie pada prawda i jak zawsze bedziesz miał najlepiej na polu na całą okolice. Ile Ty masz lat 12? 13? żeby myślec w tak ograniczony sposób...

 

No to się ździwisz bo u nas deszcz pada hehe ;) Nawóż posiany tylko nie kukurydza a szkoda a co do lat to mam 15 i parę miesięcy i ja zawsze myślę pozytywnie w przeciwieństwie do ciebie


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2

@mickas, nie jesteś sam, u mnie też dzisiaj pokropiło tylko trochę przed południem a poza tym nic więcej... ;)


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

na zachodzie miejscami pada .... u mnie tez...tylko oby popadalo tak do piatku i bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

troszkie zaczyna "bzdzic" po troszeczku. ma heci tylko odwagi brakuje ;)

miejmy nadzieje ze sie rozkreci i popada pozadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikid    0

umnie przed południem zaczeł tak lekko padac i pada do teraz z małymi przerwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

od godz.14 zaczeło padać i to nieźle bo woda płynie całą drogą a przy obrządku przemokłem do gołej skóry a niepadało od wielkiego czwartku czyli 27 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

U mnie pada już drugi dzień, jakby jeszcze tydzień dwa bez deszczu to nie wiem co byśmy zbierali, troche podratowało sytuację, zboża już od spodu podsychały


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

u mnie pada prawie cały dzień teraz przestało ale za to strasznie wieje. narazie sytuacja na polu napewno się podratowała ale na długo tego deszczu nie starczy. za dwa tygodnie mogłoby znowu popadać.


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

U mnie przed chwilą tak zaczęło lać ,że szok. Woda to się leje na drogach strumykami, aż z domu do roboty się nie chce wychodzić. ;):P:)

Wcześniej to trochę pokropiło a teraz to się leje jak z cebra.


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitekk    61

u mnie pada od 11 ale fajnie, zeby w całej Polsce tak popadało ;)


"Każdy istniejący porządek ma to do siebie, że trzeba go bez przerwy robić."

@Pitekk All right reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

No u mnie też popadało, ale jakby popadało jeszcze troche to nie zaszkodzi. No i oczywiście tak jak pisał lukasz27 za dwa tyg tez mogło by popadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

umnie pokropiło troszeczkę ale to za mało na moje piachy mam nadzieje że jeszcze pożądnie popada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

tez mam piachy ale u mnie z tego co ojciec mowil to wiecej pada ale jak znam zycie to i tak za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

No u nas deszcz też szału nie zrobił. Ale lepsze to niż nic ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

U nas popadało ładnie jakieś 2h szkoda że już koniec i słońce już świeci no ale lepszy rydz niż nic ;)


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey15    0

U mnie dziś trochę popadało ale to tyle że by się po prostu nie kurzyło , ale zawsze to już coś po miesięcznej przerwie ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek92    9

@Gorzupiak skąd dokładnie jesteś bo u mnie tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sambao
      Jeżeli ktoś ma doświadczenia jakiekolwiek na temat uprawy uproszczonej zapraszam do podzielenia się uwagami i spostrzeżeniami.
    • Przez volvofh12
      Sprzedam podłoże popieczarkowe z dowozem do klienta lubelskie podkarpackie mazowieckie świętokrzyskie 
    • Przez Klakier125
      Witam!!! Panowie co poradzicie na zwiększenie białka w przenicy?
    • Przez Holder
      Ze wzgledu na mokre warunki dopiero teraz bede aplikowal n2 w postaci RSM. Obawiam sie o poparzenia , rosliny sa juz dość wysokie i rozkrzewione . jakies porady jak zminimalizować to zjawisko?
    • Przez yanek_113
      Zakupiłem dzisiaj kwalifikowane nasiona gryki cena 500zl za 100kg. Przywożę do domu otwieram worek a tam pełno chwastów i to nie byle jakich - rzodkiew świerzpa,  dosyć sporo w polu widzenia. Jest to chwast trudny do zwalczenia, wiem bo sam mam kilka kawałków zapapranych i ciężko to wytępić a z gryki prawie niemożliwe do odczyszczenia. Co byście zrobili na moim miejscu? Próbować zwrócić do centrali  czy kontaktować się z producentem? Gdyby nie to że potrzebuje papier do integrowanej produkcji to miałbym to w głębokim poważaniu i zasiałbym swoją idealnie czystą… boję się za***ac sobie kolejne pola tym gownem
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj