Skocz do zawartości

tablica rozdzielcza.

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 kwiecień 2009 - 12:47

tablica rozdzielcza. Mój pronar 82 SA jest z 2004 roku. W instrukcji zauważyłem ze jest tam wskaźnik ciśnienia oleju w skrzyni biegów. Nie wiem czy u mnie jest pomylony znaczek na zegarze, czy jest błąd w instrukcji ale na zegarze mam identyczny znaczek jak kontrolka od ciśnienia oleju w silniku. Jak to w końcu jest?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
tablica rozdzielcza. Dzisiaj, 23:32
  •  

#2 Share Bartek19992

Bartek19992

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 19 kwiecień 2009 - 14:28

tablica rozdzielcza. napewno sa 2 rozne kontrolki... z tego co pamietam to od skrzyni jest w ksztalcie takiej strzalki jakby skierowanej w dol a od silnika wiadomo...
Sprzedam cyklopa UNHZ-500
i Pług 2 skibowy info na PW

#3 Share Bartek19992

Bartek19992

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 19 kwiecień 2009 - 14:35

tablica rozdzielcza. sorki jednak ta o ktorej mowilem jest od zanieczyszczenia filtra powietrza... ja u siebie nie znalazlem kontrolki od cisnienia oleju w skrzyni... jest za to kontrolka od cisnienia oleju w ukladzie kierowniczym... mialem juz z nia do czynienia. na szczescie wina lezala tylko po stronie czujnika cisnienia. po jego wymianie jest ok

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 kwiecień 2009 - 14:53

tablica rozdzielcza. U mnie tez tak jest. Od ciśnienia w silniku jest inna i od ciśnienia w u. kierowniczym jest inna., Ale na zegarze jest symbol ciśnienia w silniku. A instrukcja podaje ze ten zegar jest od ciśnienia oleju w skrzyni biegów. Jak to jest?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share LukaszZduny

LukaszZduny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisany 19 kwiecień 2009 - 16:51

tablica rozdzielcza. Na pewno coś pomylone. Od cisnienia oleju w skrzyni biegów jest kontrolka w pronarze 1025 może nie doczytałeś a raczej na pewno bo w tych skrzyniach nic takiego nie ma...

#6 Share Bartek19992

Bartek19992

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 19 kwiecień 2009 - 17:00

tablica rozdzielcza. dokładnie.... u mnie tez tak jest...dopiero teraz zwrocilem na to uwage. coprawda mam troche inny caly zegar ale tylko kolorystyka i rozmieszczenie poszczegolnych wskaznikow sie rozni. to musi byc blad w druku. jakie w skrzyni moze byc cisnienie ;) jakies tam napewno ale chyba nie w przedziale od 2 do 5 atmosfer. moim zdaniem to wskaznik od cisnienia oleju w silniku i tak tez sie zachowuje a w instrukcji sie pomylili

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share przemek1025a

przemek1025a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 11 grudzień 2009 - 00:13

tablica rozdzielcza. ten zegar napewno jest od ciśnienia oleju w skrzyni odepnij kable od czujnika przy skrzyni to będziesz wiedział

Dodaj odpowiedź