Zaloguj się, aby obserwować  
timasz

polmlek opinie dostawcow o tej firmie

Polecane posty

timasz    55

witam serdecznie mam dylemat mianowicie naleze obecnie do malej spoldzielni mleczarskiej Lubawa obecnie otrzymuje za litr mleka 1zl lecz mam powazna oferte od polmleku ktory oferuje mi 15 do 23 groszy wiecej oddaje miesiecznie od 12000 do ponad 15000 miesiecznie litrow wiecej interesuje mnie czy jest to uczciwa firma cz po miesiacu nie obniza mi ceny jak jest z kontrola jakosci mleka prosze o opinie i z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorek    5

jest to uczciwa mleczarnia, oddajemy mleko do polmleku od 10 miesięcy, cena jest stabilna, za marzec przy ilości mleka 7500 i tłuszczu 4,17% zapłacono mi 1,07zł :wacko: /litr


Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorek    5

no to ile płacą w icc sery paslek? Ja teraz w polmleku za litr miałem 1,32zł przy ilości 6900 litrów :P


Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

ja dalej oddaje do mojej starej mleczarniczyli sm lubawa ale kilka miesiecy temu przejela ja mlekowita i teraz placa dobrze czyli w moim przypadku 1,45 za litr dostawa w listopadzie 14,600 nie ma placzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorek    5

Czy płaciłeś jakiś wkład gdy Mlekovita przejęła SM Lubawę?


Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55
Czy płaciłeś jakiś wkład gdy Mlekovita przejęła SM Lubawę?

nic nie placilem tylko musze placic udzialy (wyrownac udzialy w spoldzielni bo mlekowita ma wieksze udzialy a w naszej spoldzielni byly miejsze) odciagaja mi od kazdej wyplaty kilka groszy tak mialbym wyzsza cene za litr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antek45    0

Polmlek uczciwa firma hahahaha
poczytajcie sobie jacy to gangsterzy, tacy nigdy nie mają dosyć
Najpierw wam obiecają parę groszy więcej na litrze, potem zaproponują dzierżawę, a potem potraktują jak Myrchę.
Nareszcie ktoś to napisał..



zamek w gniewie kupili za 50% ceny. XIII-wiecznasiedziba komtura krzyżackiego z całym wzgórzem i zabudowaniami w cenie 15mln.
To żart!!! To gangsterzy i mafia. To straszne. przerażające i porażające, że taka mafia jest w Polsce całkowicie bezkarna.
Krew się gotuje jak to czytam.
Mi już kilka razy nie zapłacili a prezes Grabowski nowo kupionym helikopterem lata.
 

witam serdecznie mam dylemat mianowicie naleze obecnie do malej spoldzielni mleczarskiej Lubawa obecnie otrzymuje za litr mleka 1zl lecz mam powazna oferte od polmleku ktory oferuje mi 15 do 23 groszy wiecej oddaje miesiecznie od 12000 do ponad 15000 miesiecznie litrow wiecej interesuje mnie czy jest to uczciwa firma cz po miesiacu nie obniza mi ceny jak jest z kontrola jakosci mleka prosze o opinie i z gory dziekuje

POLMLEK to firma mafii i gangsterów. Najpierw zaproponują Ci pomoc, dadzą lepszą o parę groszy cenę za litr mleka, potem zaproponują dzierżawę gospodarstwa..
Mają wsparcie prokuratury, nie wiadomo kogo dokładnie ale od 15 ponad lat są bezkarni.
Uważajcie na Polmlek i Andrzeja Grabowskiego - jest niebezpieczny i bardzo pazerny!!!!
Mnie też zaproponowali lepszą cenę, na początku było ok.
Teraz już za 2 miesiące nie płacą!!!!!
Zaczynam się bać o swoją rodzinę i gospodarstwo.
 

no to ile płacą w icc sery paslek? Ja teraz w polmleku za litr miałem 1,32zł przy ilości 6900 litrów tongue.gif

Nie ciesz się tak bardzo. Bo mafię w Polsce wspierasz. Nigdy więcej nie sprzedam Polmlekowi absolutnie nic, bo to gangsterzy.
Kupują zamki, helikoptery, napadają na zakłady z bronią, mataczą, kombinują, a ty się cieszysz z paru groszy.
Gratuluję Ci człowieku krótkowzroczności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorek    5

Kolego @antek45, jestem w Polmleku parę ładnych lat i jak do tej pory każdego miesiąca płacą, bez opóźnień. A jeśli coś sie nie zgadza z wypłatą, czasami zdarza sie że jest źle cena wyliczona to wykonuje się telefon do kierownika i przysyłają wyrównanie bez żadnego problemu.

To że prezes kupuje sobie helikoptery, zamki to mało mnie interesuje, czy go stać czy robi jakieś przekręty. Ważne że pieniądze za mleko co miesiąc, regularnie są przesyłane i cena litra mleka jest porównywalna do cen innych mleczarni skupujących mleko w okolicy, nie jest najniższa.

No i pierwsze słyszę o dzierżawie gospodarstwa przez Polmlek.. wiec skąd mamy wiedzieć ze nie wysasles tego z palca.


Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Benzynek
      Witam. Mam problem ze zbiornikiem na mleko. Wczoraj mleko w zbiorniku zamarzło .a na sterowniku pokazywało 4 stopnie. Na serwisie powiedzieli mi że to wina czujnika temperatury i powiedzieli że to nie jest duża awaria i sobie to mogę wymienić. Wymieniłem czujnik wlałem wodę żeby sprawdzić czy dobrze działa i okazało się że jest ten sam problem. Na sterowniku pokazuje 10 stopni a woda w środku na 2 stopnie. Zbiornik to WSK Krosno 400l. Miał ktoś podobny przypadek?
    • Przez MATUS2
      Mam okazje przejść do Firmy InterMilk z siedzibą w Góra Motyczna 162C.
      Czy ktoś mi może powiedziec coś więcej o tej firmie? Czy jest wiarygodna i jak z wypłacalnością?
       
    • Przez Anilah
      Potrzebuję  tabelę kalibracyjną ilości mleka do schładzarki Alfa Laval Agri RFT 330L, czy może ktoś posiada, byłabym bardzo wdzięczna.  
    • Przez hieronima
      Hej, szukam byłych i obecnych dostawców CSM Ciechanów, którym nie podoba się sposób informowania o cenach mleka, które miały nieprzyjemności z Prezesem, np. W związku z wypłatą udziałów itp. 
    • Przez LUKAS616
      Witam
      Na schładzalniku do mleka Alfa Laval TE 92 pokazuje mi się błąd e2 i wyłącza się zbiornik. Czy ktoś wie co on oznacza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj