Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co jeszcze byscie chcieli do swoich kolekcji ?

30 odpowiedzi na ten temat

#21 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 27 kwiecień 2009 - 22:56

Co jeszcze byscie chcieli do swoich kolekcji ? A czy w SIKU albo BRUDERZE sa jakies maszyny (ciagniki, kombajny) polskie????
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co jeszcze byscie chcieli do swoich kolekcji ? Dzisiaj, 04:15
  •  

#22 Share rolnik6920

rolnik6920

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:Przede wszystkim rolnictwo i fotografia :)

Napisany 28 kwiecień 2009 - 06:43

Co jeszcze byscie chcieli do swoich kolekcji ? co do tych new hollandów widziałem dwie sztuki(oczywiscie modele) w sklepie świat zabawek berchet

#23 Share krystian94

krystian94

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 28 kwiecień 2009 - 14:03

Co jeszcze byscie chcieli do swoich kolekcji ? Witam
ja dzisiaj byłem w Złotoryi i tam była duża hurtownia SIKU i WIKING . Może słyszeliście o tej hurtowni , może tam idzie coś kupić??
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Jeśli jesteś z Opolskiego - to pisz do mnie;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sprzedam Deutz-fahr K100+tur cena do uzgodnienia, skala 1:32 mam też inne modele...

"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

#24 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 28 kwiecień 2009 - 14:11

Co jeszcze byscie chcieli do swoich kolekcji ? hurtownia? kupiłeś tam coś?
z tego co wiem to Sieper - ta nazwa firmy sprzedawała SIKU do 2007, pozniej został tylko inny dystrybutor na Polske i jest ponoc jeden, a ci ze złotoryi mieli tylko produkowac zabawki dla SIKU, ale jaka jest prawda to nie wiem

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#25 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 28 kwiecień 2009 - 14:41

Co jeszcze byscie chcieli do swoich kolekcji ? Produkować??? :D A ja myślałam, że Siku jest tylko Made in Germany. :D W sumie to i tak lepiej niż China (UH, Britains, ERTL). :D
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#26 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 28 kwiecień 2009 - 14:45

Co jeszcze byscie chcieli do swoich kolekcji ? Pati - bardzo dobry zart z tym tylko made in germany :D

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share krystian94

krystian94

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 28 kwiecień 2009 - 15:11

Co jeszcze byscie chcieli do swoich kolekcji ? Nie nic nie kupiłem :D Tylko jechałem obok i widziałem duży znak SIKU i WIKING - modele pojazdów.Byłem tam tylko na wycieczce szkolnej , aa i tak na uboczu to same New Hollandy tam na polach były :D
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Jeśli jesteś z Opolskiego - to pisz do mnie;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sprzedam Deutz-fahr K100+tur cena do uzgodnienia, skala 1:32 mam też inne modele...

"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

#28 Share kubaldo

kubaldo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Zainteresowania:sport,sztuki walki,fotografowanie,modele maszyn rolniczych ,modele samochodów

Napisany 09 czerwiec 2009 - 22:14

Co jeszcze byscie chcieli do swoich kolekcji ? oooo mi by się przygało pare sprzętów nowych bo moje stare się rozlatują
John deere 8430, John deere8430T,Massey ferguson 8690
Krone 450Gl no i jeszcze jakąś przyczepę 3 osiową
ale najbardziej potrzebne są mi zwierzęta (krowy) niewie ktoś gdzie można kupić w radomiu lub w okolicy albo może ktoś na forum ma do sprzedania :)

#29 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 10 czerwiec 2009 - 13:32

Co jeszcze byscie chcieli do swoich kolekcji ? Ja mam valtre made in china z siku :)
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#30 Share lukasz1212

lukasz1212

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 10:00

Co jeszcze byscie chcieli do swoich kolekcji ? Ja bym chciał dużo polskich i czeskich,ale to sam zrobię:D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share juhas

juhas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Zainteresowania:łowiectwo,Rolnictwo,Supporters

Napisany 28 czerwiec 2009 - 19:17

Co jeszcze byscie chcieli do swoich kolekcji ? beczkowóz,gruber lemken,kosiarkę disco,opryskiwacz zawieszany,przyczepę welger,pług obracany pół zawieszany rozrzutnik,rozsiewacz nawozu,zagrabiarkę krone.ciągnik Case,Valtra,Mf.kombajna Class

Czyli pół gospodarki
........