Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt 306 lsa turbomatic

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów
  • Zainteresowania:Zachodnia technika rolnicza, majsterkowanie, udoskonalanie, jeżdżenie wszystkim co ma koła i silnik.

Napisany 19 kwiecień 2009 - 07:27

Fendt 306 lsa turbomatic Witajcie. Kupiłem fendta 306 lsa turbomatic z 1988 roku ( http://www.agrofoto....mage133579.html ) i potrzebuje danych technicznych tego ciagnika np. udzwig tylnego tuz, wydajność pompy hydrauliki zewnetrznej itp itd. Dziękuje z góry za udzielone informacje. Pozdrawiam:)
Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt 306 lsa turbomatic Dzisiaj, 05:31
  •  

#2 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 19 kwiecień 2009 - 10:28

Fendt 306 lsa turbomatic Mam to co potrzebujesz,tzn. dane techniczne , materialy do napraw ciagnika i silnika MWM. Wyslalem ci dokladna wiadomosc na pw.

A tak na szybko pierwsza strona zdanych technicznych.

Dodany obrazek
Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

#3 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów
  • Zainteresowania:Zachodnia technika rolnicza, majsterkowanie, udoskonalanie, jeżdżenie wszystkim co ma koła i silnik.

Napisany 26 kwiecień 2009 - 15:08

Fendt 306 lsa turbomatic A ma ktos z was wlasnie fendta 306?B)
Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

#4 Share Fendt310

Fendt310

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 27 kwiecień 2009 - 17:52

Fendt 306 lsa turbomatic Proszę bardzo:

http://konedata.net/...t/fendt304c.htm

Mam nadzieję że się przyda.

pozdro!

#5 Share JasonWW

JasonWW

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 20 lipiec 2009 - 21:26

Fendt 306 lsa turbomatic witam cie Kamil Fajny sprzęt :huh: jak ta twoja maszyna się sprawuje Ma ten Fendzik jakieś wady zalety pytam bo planuje coś w tym stylu kupić :rolleyes: Pozdro

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów

Napisany 20 lipiec 2009 - 22:20

Fendt 306 lsa turbomatic Wada jest na pewno ta że jest to ciągnik używany :rolleyes: ale na nowy mnie nie stać. Kolejną wada jest brak sprężarki, drogie części choć jeszcze nic do niego nie dokładałem, zbiornik paliwa umieszczony pod maską. Wada jest też że po maksymalnym skręcie w lewą stronę to lewe koło przednie zawadza o wał napędu przedniej osi. Przydałby się ogranicznik. Ale tak to ma same plusy. M.in zsynchronizowaną skrzynie biegów , trzy półbiegi, biegi z boku, wygodne siedzenie, doskonała widoczność, oryginalny joystik do tura, oryginalne adaptacje do tura, dobra hydraulika jak na ciągnik o takiej mocy, udźwig tylnego tuz ok 4 ton, zewnętrzne sterowanie tuzem, bardzo dobry skręt, jestem zadziwiony że ciągnik z przednim napędem jest tak zwrotny. W kabinie jak na wiek jest w miarę cicho , dobra wentylacja, wydajne ogrzewanie, prosta konstrukcja ciągnika, oszczędny silnik (facet od którego kupowaliśmy go mówił że pali tyle co mf 255). Jak coś to zapraszam na gg :huh:

#7 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów

Napisany 03 sierpień 2009 - 13:09

Fendt 306 lsa turbomatic Na wstępie przepraszam moderatorów za post pod postem ale potrzebuje szybkiej odpowiedzi i chce aby mój temat był widoczny. Po uzyskaniu odpowiedzi proszę o ich połączenie.

Dziś kupiłem olej silnikowy do mojego fendta 306 i nie wiem w jakiej ilości go wlać. Może wie ktoś ile? Z góry dziękuje za informacje.

#8 Share frutis

frutis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 04 sierpień 2009 - 12:57

Fendt 306 lsa turbomatic Wlewaj olej i na bagnecie kontroluj jego stan.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów

Napisany 04 sierpień 2009 - 13:11

Fendt 306 lsa turbomatic No tez tak już zrobiłem bo już olej wymieniłem bynajmniej chciałem mieć pewność ile wchodzi.