Polecane posty

Daniel215    1
a ciągnik rzeczywiście ma tak ciężko że nie dałby sobie rady mój mf z 3 metrowym przed siewiem? Może jeszcze powiem że są u mnie dosyć duże góry, a w dołach długo jest mokro

W takim razie polecałbym Ci agregat aktywny rototiler 2,5 metra z wałem pełnym i hydropakiem... Do twojego MF byłby w sam raz, a te 16 ha w roku to sobie ładnie obrobisz :D Pasowałby Ci taki sprzęt??? Myśle że takie rozwiązanie jest jak najbardziej rozsądne i najkorzystniejsze, zwłaszcza na tyle ha... :D

Jak chcesz to moge podać Ci mniejwiecej o jakie agregaty mi chodzi :D

Chcesz teraz kupywać, czy tylko tak sie "rozglądasz"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

A skąd dokładniej jesteś???

Znalazłem coś takiego:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B97634

wał rurowy... no ale można by było z czasem zmienić, ten zresztą też nie byłby najgorszy, za tą cene czego chcieć (3900zł, podejżewam że na 3,5tys by zeszedł), a tak jest ok tylko jeszcze żeby do wymiany, ale to pikuś :D (agregat jest na zdjęciach 5-6, szczerze mówiąc to dość okazyjnie jest wystawiony... 3,5 tyś to niedużo, a niczego sobie, a wizualnie zawsze można podmalować) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

No to poszukaj czegoś w twojej okolicy w ramach możliwości... Ja już wiecej nic nie pomoge :D Masz jeszcze jakieś pytania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Trzeba uważać, bo wiele jest malowanych i przygotowanych do sprzedaży. Co kto lubi, na pewno z używek można wybrać coś masywnego i miarę przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jak coś zagranicznego i do tego picowany to go dokładnie pooglądaj czy nie ma jakiś ukrytych wad np. pęknięć ramy. Bo pod farbą dużo rzeczy handlarze ukrywają. I jeśli wybierzesz markę i to zobzcz jak kształtują się ceny części zamiennych lub ich zamienników.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

Na piachach to napewno dobrze uprawi, ale na glinie to nie wiele Ci da... no i oczywiście czymś takim nie pojedziesz bezpośrednio po orce...

 

pawel131@ ty chyba sam nie wiesz czego chcesz czy aktywny czy jaki... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MateuszTeam    3

Witam, nie chciałem zakładać nowego tematu więc pytam się tutaj. Chce zakupić wał strunowy pojedyńczy firm dziekan 1.8m, tylko mam dylemat czy wybierac na tulejach czy łożyskach, prosiłbym o doradzenie. Czy czasem łozyska nie będą sie zacierać i rozlatywać?.

 

Z góry dziekuje.

Pozdrawiam MateuszTeam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Tylko na łozyskach sa zabudowane i jesli sa dobrej marki to wytrzymią długo ,jaka kasa za taki wał ,bo chce porównać ze swoimi produktami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MateuszTeam    3

Dzieki, jeszcze jak ktoś taki posiada i mogłby sie wypowiedziec bylo by fajnie :) Cena to 650 z dostawą do domu(okolo 150km.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekZ058    135

jakim ciągnikiem chcesz ciągnąc ten wał ? dziwie się ze kupujesz pojedynczy bo kilka lat temu też pracowałem pojedynczym wraz z kultywatorem Grudziądz i w porównaniu do tego co mam teraz czyli podwójny na łańcuszkach 2,10m to pojedynczy jest porażką i na twoim miejscu kupowałbym podwójny na docisku lub na łańcuszkach,wiadomo trzeba więcej dołożyć kasy ale się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Odradzam zakup takiego wału.Sam wał bez agregatu sprężynowego jest za lekki,będzie latać po wierzchu.Lepiej dołożyć i kupić cały zestaw.Łożyska trzeba od czasu do czasu nasmarować,generalnie nie są drogie po 9zł/szt.Wytrzymują 4-5lat


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MateuszTeam    3
tomekZ058 będzie pracował z c-330, wiec na moje ziemie i górki nie nadaje sie podwójny, ale powoli rozwijamy sie wiec kiedys czemu nie :)

 

asharot mam juz kultywator :) tylko wczesnija mialem wał 2.10, a kultywator 1,80, i wał byl bez zębów na strunach wiec postanowilismy zmienic:) poważnie tyle lat wytrzymają te chińskie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domin12    0

witam mam MF 3070 100KM i chcę kupić do niego agregat 3m firmy JANPOL na 2 wałki z wałkiem strunowym z hydropakiem co otym myślicie pozdrawiam

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj