Zaloguj się, aby obserwować  
jd6330

Case Puma i Fendt 412 Vario

Polecane posty

jd6330    0

witam, nadal mysle nad kupnem ciagnika o mocy 110, wtym przypadku case puma 125 albo fendt 412 vario.

wiem ze case ma 6 cylindrów ale kasa mi tak pasuje :) . ja mam 26ha,

siewnik 3m z agregatem, agregat 4,5m, prasa claas variant, przyczepy 2 po 14ton,

dzięki za podpowiedzi!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Kolego, z tego co wiem to najmniejsza PUMA ma 167KM.

Ze stajni Case'a ciągnikiem o mocy 110KM-120KM jest seria Maxxum X-line oraz Maxxum Multicontroller.

I jak na 26ha to ja brałbym Case'a bo na taki areał zakup nowego Fendt'a jest z mojego punktu widzenia nieopłacalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Najmniejsza puma ma 125km a z 110 km to będo Maxxumy tylko ale na twoim miejscu brałbym Case miałem kiedyś MX-a 100C miał 6 lat i 8500tys motogodzin był z Francji i chodził dobrze a Fendt to jest według mnie za bardzo skomputeryzowany za duzo w nim elektroniki jest :) jak coś siądzie to tyle nic sam nie naprawisz a w Case jeszcze da rade coś zrobić. Wybór należy do Ciebie ale jak bym to ja wybierał to wybrałbym Case. ;)


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jd6330    0

brzozak@ mi przysłał ulotke TECH-KOM o szywstkich modelach i jest tam puma 125, 140, 155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

No jak nie ma Pumy 125 jak jest taka bo mam plakat ze wszystkimi Case i tam jest taka


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin99023    0

na tej stronie faktycznie nie można znaleść pumy 125... ale samo pierwsze zdanie mówi o tym że taka jest: "W nowej serii ciągników Puma™ najważniejsza jest wydajność. Siedem modeli serii Puma™ o mocy od 127 do 213 KM dostarcza odpowiednią moc do podstawowej uprawy gleby, prac kultywacyjnych, siewnych i transportowych."

 

i gdzieś kiedyś na ulotkach też pume 125 widziałem...


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

A to przepraszam :)

Z Pumami jest tak- zwykła seria zaczyna się od 167KM a wersja Multicontroller zaczyna się od 125KM ;)

To tak czy siak ale ja bym brał Pumke zamiast Vario.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Case z pługami do roboty w pole a Fendt na lawecie na Stelowo Wole ;):):) Case jes lepszy bo kiedys było jakieś porównanie RPT i była Puma 170 km i Fend z to samo moco i Puma mniej paliła miała mocniejszy podnośnik i wiekszą moc uciągu na zaczepie.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Z Pumami jest tak- zwykła seria zaczyna się od 167KM a wersja Multicontroller zaczyna się od 125KM :)

czyli wiadomo czym sie roznia??

nie wiedzialem, ze sa mniejsze pumy, CNH mogloby odswierzac swoje strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Róznią się TUZ-em tylnim bo te mniejsze od 125 do 155 podnoszo 8257 a te od 165 do 210 podnoszo 8650, wszystki są 6 cylindrowe i są takie same z wyglądu i w środku kabiny


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

'brzozak2' co do przekładni nie wiem bo ma mplakat z końca tamtego roku ale wtedy miały takie same przekładnie te mniejsze i te większe, a jesli chodzi o CVX to ma od 140 koni do 195km.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Pumy mają skrzynie (z tego co wiem) 18X6, 19X6 Eco


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

A tego to nie wiem ;) ale mysle że gdzieś ze 230-250 tyś brutto.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobik85    0

230-250 tys ale netto (prawdopodobnie)

jest już PUMA CVX(ciekawe czym się różni od serii CVX)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

na pewno silnikiem ;)

wszystkie masy i gabaryty tez sa zdefiniowane na nowo, nie wiem jak z hydraulika, czy podnosnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj