Skocz do zawartości

Zdjęcie

82SA+ares L/R+poznaniak... nie pasuje belka zaczepowa

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Bartek19992

Bartek19992

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 18 kwiecień 2009 - 11:55

82SA+ares L/R+poznaniak... nie pasuje belka zaczepowa Witam... mam problem z zaczepieniem agregatu unii ares L/R. nie pasuje belka zaczepowa gdyz jest na duzych sworzniach a przy pronarze sa normalne zwykle koncówki ramion tak jak np C 360. myslalem o dospawaniu haków ale odradzono mi to bo koncówki ramion sa za waskie i moze to nie wytrzymac... innym rozwiazaniem bylo by stoczenie belki na normalny rozmiar ale rowniez podobno nie jest to dobry pomysl bo bedzie bardzo oslabiona... agregat z siewnikiem wazy cos kolo 1400kg bez ziarna... ktos ma jakies pomysly?? jak to rozwiazaliscie?
Sprzedam cyklopa UNHZ-500
i Pług 2 skibowy info na PW

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
82SA+ares L/R+poznaniak... nie pasuje belka zaczepowa Dzisiaj, 15:56
  •  

#2 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 18 kwiecień 2009 - 12:17

82SA+ares L/R+poznaniak... nie pasuje belka zaczepowa najtaniej było by sworznie stoczyć, troszkę drożej - kupić cieńsze KAT II, innego wyjscia chyba nie ma. W agregacie L/S są przekładane II i III kategorii.

#3 Share Bartek19992

Bartek19992

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 18 kwiecień 2009 - 12:40

82SA+ares L/R+poznaniak... nie pasuje belka zaczepowa sam agregat moglby na stoczonych chodzic bez problemu ale z siewnikiem to nie wiadomo czy by wytrzymaly... pytalem nawet goscia czy nie mozna zamienic na normalne ale powiedzial ze gwarancji nie daje i nikt mi nie uzna gwarancji bo agregat jest nowy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 18 kwiecień 2009 - 19:13

82SA+ares L/R+poznaniak... nie pasuje belka zaczepowa powiem ci że umnie ares z siewnikiem jakieś 300ha pochodził i w pewnym momencie wpadka bo ucieło mi jednego swożnia na 28mm i zrobiłem na 34mm chyba.Zeby było śmieszniej to na drógi dzień ucieło mi wpługu i zrobiłem na 36mm.
Taka rada jak chcesz pewnie jeżdzić to nic nieobtaczaj tylko pokombinuj w ciągniku idokup CBM czyli haki ibedzie do wszystkiego pasować

#5 Share Bartek19992

Bartek19992

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 19 kwiecień 2009 - 10:36

82SA+ares L/R+poznaniak... nie pasuje belka zaczepowa haki tez raczej odpadaja bo jak napisalem wczesniej ramiona sa dosc cienkie na koncach i tez nie ma pewnosci ze spaw wytrzyma na takiej powierzchni... chyba jedynym wyjsciem bedzie zamowic z pronara gotowe koncowki ramion tylko juz z duzymi kulami... dzwonilem juz tam ale niestety nie maja w Polsce na magazynie i musze zlozyc pisemne zamowienie to dopiero z Bialorusi czy tam Rosji sciagna.... a to potrwa... ;)((

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 20 kwiecień 2009 - 06:44

82SA+ares L/R+poznaniak... nie pasuje belka zaczepowa możesz znależć jakiś pręt na 28mm i tymczasowo wymienić ale jak juz posiałeś to lepiej poczekaj na ramiona bo jak ci peknie to mogą być duże koszta

Dodaj odpowiedź