Zaloguj się, aby obserwować  
Bartek19992

82SA+ares L/R+poznaniak... nie pasuje belka zaczepowa

Polecane posty

Bartek19992    0

Witam... mam problem z zaczepieniem agregatu unii ares L/R. nie pasuje belka zaczepowa gdyz jest na duzych sworzniach a przy pronarze sa normalne zwykle koncówki ramion tak jak np C 360. myslalem o dospawaniu haków ale odradzono mi to bo koncówki ramion sa za waskie i moze to nie wytrzymac... innym rozwiazaniem bylo by stoczenie belki na normalny rozmiar ale rowniez podobno nie jest to dobry pomysl bo bedzie bardzo oslabiona... agregat z siewnikiem wazy cos kolo 1400kg bez ziarna... ktos ma jakies pomysly?? jak to rozwiazaliscie?


Sprzedam cyklopa UNHZ-500
i Pług 2 skibowy info na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

najtaniej było by sworznie stoczyć, troszkę drożej - kupić cieńsze KAT II, innego wyjscia chyba nie ma. W agregacie L/S są przekładane II i III kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek19992    0

sam agregat moglby na stoczonych chodzic bez problemu ale z siewnikiem to nie wiadomo czy by wytrzymaly... pytalem nawet goscia czy nie mozna zamienic na normalne ale powiedzial ze gwarancji nie daje i nikt mi nie uzna gwarancji bo agregat jest nowy


Sprzedam cyklopa UNHZ-500
i Pług 2 skibowy info na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

powiem ci że umnie ares z siewnikiem jakieś 300ha pochodził i w pewnym momencie wpadka bo ucieło mi jednego swożnia na 28mm i zrobiłem na 34mm chyba.Zeby było śmieszniej to na drógi dzień ucieło mi wpługu i zrobiłem na 36mm.

Taka rada jak chcesz pewnie jeżdzić to nic nieobtaczaj tylko pokombinuj w ciągniku idokup CBM czyli haki ibedzie do wszystkiego pasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek19992    0

haki tez raczej odpadaja bo jak napisalem wczesniej ramiona sa dosc cienkie na koncach i tez nie ma pewnosci ze spaw wytrzyma na takiej powierzchni... chyba jedynym wyjsciem bedzie zamowic z pronara gotowe koncowki ramion tylko juz z duzymi kulami... dzwonilem juz tam ale niestety nie maja w Polsce na magazynie i musze zlozyc pisemne zamowienie to dopiero z Bialorusi czy tam Rosji sciagna.... a to potrwa... ;)((


Sprzedam cyklopa UNHZ-500
i Pług 2 skibowy info na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

możesz znależć jakiś pręt na 28mm i tymczasowo wymienić ale jak juz posiałeś to lepiej poczekaj na ramiona bo jak ci peknie to mogą być duże koszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ciachoxtx
      Witam , tata orał pole i chcąc wyjechać z bruzdy traktor nagle zablokował tzn. może ruszyć ciut do przodu ciut do tyłu i blokuje takie aby centymetry 10 % obrotu koła skrzynia biegi wchodzą bez zarzutu co może być przyczyną ?
    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj