Skocz do zawartości

Zdjęcie

samochód dostawczy z chłodnia na PROW

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share anx

anx

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 17 kwiecień 2009 - 20:53

samochód dostawczy z chłodnia na PROW witam

mam zapytanie dla obytych w temacie , posiadam gospodarstwo rolne + dzialy specjalne produkcji rolnej

czy moge ubiegac sie o dofinansowanie z PROW ( modernizacja gospodarstw rolnych ) na samochód dostawczy z chłodnia ?

bo mam sprzeczne informacje z róznych źródeł

pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
samochód dostawczy z chłodnia na PROW Dzisiaj, 21:47
  •  

#2 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4295 postów

Napisany 17 kwiecień 2009 - 22:40

samochód dostawczy z chłodnia na PROW zgodnie z rozporządzeniem do kosztów kwalifikowanych nie są bezpośrednio zaliczane środki transportowe, jednak przy dostatecznym uzasadnieniu samochód można zakwalifikować jako urządzenie do sprzedaży bezpośredniej lub coś w tym rodzaju

ja podpinając się pod wątek zapytam, czy uprawiając co dwa lata ziemniaki mogę zakupić wagoworkownicę oraz samochód dostawczy w ramach działania "Modernizacja gospodarstw rolnych"?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share lukas93cs

lukas93cs

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 21 luty 2015 - 12:25

samochód dostawczy z chłodnia na PROW

Podłącze się pod temat. A dokładnie chciałbym uzyskać dotację na samochód ale na pozarolniczą działalność gospodarczą. Miał by to być samochód dostawczy, ile mógł by kosztować taki samochód ? Jest szansa dostać dotacje na samochód za 85tys? Działalność związań z handlem obwoźnym.

Edytowany przez lukas93cs, 21 luty 2015 - 12:31.