Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case JX 90 czy Proxima Plus 90

96 odpowiedzi na ten temat

#81 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:lubie to co robie a to jest najwazniejsze.

Napisany 04 maj 2009 - 14:29

Case JX 90 czy Proxima Plus 90 to ja dodam tez swoje trzy grosze a to dlatego ze mam td5050 a to to samo co case jx-a wiec moj td z nowym silnikiem na pusto spala 4,5l i miesci sie w tym bez problemu chc nie powiem ze nie spali 10-12 l ale to wpługu UG tur 4*40 na naprawde twardej glinie i idzie jak przecinak-silnik jest mocny i nic go nie zatrzyma a jesli chodzi o mase to moj td z obciążnikami z przodu w tyle nie ma wazy 4450kg w tym paliwa ponad 30l tak ze nie jest taki lekki. Pracuje równiez z agregatem uprawowo siewnym ares LZ i ciągnie go pieknie-przodu nic nie podnosi nawet jak jest pełna skrzynia zboza jest naprawde stabilny i podnosi go bez problemu tak wiec opinia ze ma słaby podnośnik nie jest zbyt trafina-o proximie nic nie na pisze bo nie posiadam tego ciągnika i niech sie wypowie na jej temat jej użytkownik i wtedy porównajcie ją z moją wypowiedzią-dodam ze w td biegi chodzą jak w samochodzie czylli bardzo lekko. Do macko case jx i new holland nie są produkowane z gorszych materiałów niz wieksze serie tych marek tylko poprostu są pozbawione elektroniki i dlatego są tansze wiec jak nie jesteś czegoś pewien to niepisz i nie wprowadzaj ludzi w błąd bo po przeczytaniu twojego posta sam bym moze nie kupił tego ciągnika .

to ja tez dodam swoje trzy grosze poniewaz ma td5050 a to jest to samo co case jx-ciągnik na pusto spala koło 4,5l i mieści sie w tym bez prblemu i wcale nie pyrka wtedy na wolnych obrotach choc nie powiem ze nie spali 10-12l ale to w pługo UG tur 4*40 i to na twardej glinie ale silnik daje sobie świetnie rade i jest naprawde bardzo mocny-pracuje tez z agregatem uprawowo siewnym ares LZ i podnosi go bez problemu nawet gdy skrzynia jest pełna przodu nic nie podnosi i jest naprawde stabilny a wiec opinia ze ma słaby podnośnik nie jest zbyt trafna. Ciągnik wazy 4450kg z obciąznikami z przodu ,w tyle ich brak wiec wag tez nie jest mała choć w prospektach piszą inaczej-MCKYLO CASE JX I NEW HOLLAND TD wcale nie są robione z materiałów gorszej jakości -są tansze bo pozbawiono ich elektroniki i to dlatego wiec jk nie wiesz to niepisz takich bzdur bo to naprawde śmiesznie-robiłeś jakies badania materiału czy co-jakość podzespołów jest taka sama jak w większych seriach tych marek-np. silnik jest taki sam jak w T5000 I NAPEWNO PRZETRZYMIE DW SILNIKI ZETORA. dodam jeszcze ze piegi chodzą jak w dobrej klasie samochodzie.przepraszam ze dwa podobne posty-poprostu poprostu myslałem ze poprzedni sie skasowal-jeszcze raz przepraszam.

Nie pisz posta pod postem!!

Edytowany przez robertbara, 04 maj 2009 - 21:24.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case JX 90 czy Proxima Plus 90 Dzisiaj, 02:57
  •  

#82 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 04 maj 2009 - 14:50

Case JX 90 czy Proxima Plus 90 Przemek nie pisz posta pod postem -%% :) Jak chcesz cos dopisac to edytuj :)

#83 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 04 maj 2009 - 21:33

Case JX 90 czy Proxima Plus 90 Właśnie tak bo nawet jeśli ktoś kupi audi za 300 tysi i szpanuje bo to niemieckie nie zawodne części i nie podrabiane to jest w błędzie bo jak już będzie okazja remontowania tego auta po kilku latach i zdejmie osłonę silnika i zobaczy,że każda część jest produkowana gdzie indziej a większość w chinach to się zdziwi.
Każdy ciągnik jest dobry ale to że JX jest zrobiony ze słabszych materiałów bo jest tańszy od większych braci to już przesada. Nie wiesz to nie nabijaj postów. Chcesz się kłócić to nie na tym forum.

#84 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:lubie to co robie a to jest najwazniejsze.

Napisany 05 maj 2009 - 08:04

Case JX 90 czy Proxima Plus 90 pomyłkwo napisałem post pod postem i zaraz %-panowie to troszke przesada bo przeciez przeprosiłem.

#85 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 05 maj 2009 - 21:12

Case JX 90 czy Proxima Plus 90 Ale to tylko ostrzeżenie a nie ban. Pół roku minie i można zdjąć. Musimy trzymać się regulaminu.

#86 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 maj 2009 - 11:29

Case JX 90 czy Proxima Plus 90 Ja mam case jx 90 i bardzo dobrze się spisuję mam go dwa latai robiłem tylko pompe

#87 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 07 maj 2009 - 11:34

Case JX 90 czy Proxima Plus 90 Padla ci pompa wtryskowa czy hydrauliczna?, bo znajmomy kupił JX90 i ma problem z hamulcami po prostu zgineły,teraz czeka na serwis.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#88 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 maj 2009 - 14:28

Case JX 90 czy Proxima Plus 90 Mi padła pompa hydrauliczna.

#89 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 07 maj 2009 - 21:06

Case JX 90 czy Proxima Plus 90 Ale przeciążyłeś ją czy jakaś niedopracowana była i się popsuła???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#90 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 maj 2009 - 09:04

Case JX 90 czy Proxima Plus 90 Chyba przeciążyłem .Ale nie jestem pewien

#91 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 08 maj 2009 - 09:09

Case JX 90 czy Proxima Plus 90 Jak można przeciążyć pompę hydrauliczną może pracować na max wydajności i to wszystko.Pewnie była jakaś felerna ;).

#92 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 maj 2009 - 10:17

Case JX 90 czy Proxima Plus 90 I też stary olej raz wlałem

#93 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 08 maj 2009 - 10:33

Case JX 90 czy Proxima Plus 90 To nie ładnie do dwu letniego ciągnika lać olej ;),był jeszcze na gwarancji i czy uznano ją?.

#94 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 maj 2009 - 16:27

Case JX 90 czy Proxima Plus 90 Niestety nie . Kosztowała 850zł .W mojej okolicy ccccchwalą tesz nw hollandy. I mam zamiar kupić z seri t5000. Opłaca się. Czy ktoś ma ciągnik tej seri jak to się sprawuje.

Niestety nie . Kosztowała 850zł .W mojej okolicy chwalą tesz nw hollandy. I mam zamiar kupić z seri t5000. Opłaca się. Czy ktoś ma ciągnik tej seri jak to się sprawuje.

#95 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 08 maj 2009 - 16:34

Case JX 90 czy Proxima Plus 90 No nie ładnie do nowego ciągnika stary olej wlać, no ale czasem tak bywa, jest mało a do sklepu daleko więc trzeba jakiś stary lub inny wlać.
Massey.... uwierz mi pompę można przeciążyć, znam takich cwaniaczków, co wszystko potrafią rozwalić, nawet nie wiedząc, że to co robią to może coś zepsuć.

#96 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 maj 2009 - 17:39

Case JX 90 czy Proxima Plus 90 Pompa jest zabezpieczona zaworem upustowym, także nie da się jej przeciążyć.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#97 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 maj 2009 - 18:29

Case JX 90 czy Proxima Plus 90 Ale raz mi się zdarzyło nalać stery olej.

Dodaj odpowiedź