zubr91

sieczkarnia do kukurydzy -foka

Polecane posty

zubr91    0

Czesc mam pytanie co sądzicie o tej sieczkarni do kukurydzy uni farmol o nazwie foka? Czy warto takie cos kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

jaka cena tej sieczkarni???pewnie koło 20 tyś zł???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

No właśnie ma ktoś taką sieczkarnie? Jak to się sprawuje warto kupić. Po zwrocie wyszłoby ze 6tys. Bo innych polskich jednorzędowych nie widziałem. Sipma ale to na dwa rządki. Czy może zagraniczne nowe ale gdzie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek82    3

Witam posiadam sieczkarnie foka jest po jednym sezonie jak narazie chodzi super podpieta byla pod mtz 82 i w dosc duzej kukurydzy mial co robic sieczka jest dosc dobra ziarno poprzetracane z pryzmy nic sie nie zepsulo co do wydajnosci to trudno okreslic zalerzy jaka kuku ja robilem 1.30ha 8 godzin ale mialem odlegle pola i na jednym byla dosc gesta kukurydza to trzeba bylo wolniej jezdzic awarji nie bylo zadnej tylko sterowanie na linki to poprazka za tyle kasy to mogli by wymyslec cos lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek82    3

Witam ma ktos elektryczne sterowanie w sieczkarni foka ile takie cos moze kosztowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobcat2250    382

Czesc mam pytanie co sądzicie o tej sieczkarni do kukurydzy uni farmol o nazwie foka? Czy warto takie cos kupic

 

A na ilu hektarach ma pracować?


Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek82    3

Witam minimalna moc jest podana 35kw (45KM) tak jest w instrukcji ja teraz odkaszam to tne c 330 i daje rade na postoju a tak to kosze MTZ 82 do wad zalicze troche za ciezka i sterowanie na linke to poraszka i powloka lakiernicza jest tragiczna odchodzi calymi platami. Ma moze ktos sterowanie elektryczne bo bylo w opcji ciekawi mnie ile taka przyjemnosc kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj