Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tur 4 vs tur 6 z Polmotu

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Kuki19

Kuki19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów

Napisany 16 kwiecień 2009 - 21:03

Tur 4 vs tur 6 z Polmotu Przeglądałem ofertę ładowaczy polmotu i zastanawia mnie ta kwestia, bo na "rzut oka" 6 jest wiekszy, ale w danych technicznych tylko większą ładowność podają, cena różnic się minimalnie a więc czym to się różni, czy 6 ma tylko mocniejsze siłowniki i tyle czy ta rama do 6 jest większa od 4? Czy 4 jest krutszy od 6 czy to tylko tak sie wydaje a te ładowacze są takiej samej długości?
;) :) :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Tur 4 vs tur 6 z Polmotu Dzisiaj, 07:03
  •  

#2 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 24 kwiecień 2009 - 19:16

Tur 4 vs tur 6 z Polmotu TUR 6 możliwe że jest dłuższy bo podnosi nieco wyżej B)
Różnice są w kostrukcji aby zwiększyć osiągi takiego ładowacza.
A co do ramy to w sumie każda rama jest inna do każdego ciągnika B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 21 maj 2009 - 07:08

Tur 4 vs tur 6 z Polmotu 6ka ma tylko wieksze siłowniki hydrauliczne i z tego względu może troche wyżej podnosić ale wysiegnik jest dokładnie taki sam jak w 4ce, z tym że i 4 i 6 wychodzą w 2 wersjach wąskiej i szerokiej i masa własna wąskiej to 520kg a szerokiej 540 kg i teraz ciekaw jestem jak to jest z ładowaczami stoll gdzie w danych technicznych masa własna takiego hpdm10 wynosi 430kg czy jest to masa wysięgnika tylko tego stolla, wtedy wychodziło by na to że stoll jest tylko 100 kg ciężejszy od polskiego ładowacza a nie jak "czarują" dielerzy 2 razy lżejszy, czy jednak ten stoll to waży http://www.stollfron...px?ID=5047400kg wysięgnik z mocowaniem do ciągnika, bo jeśli mój angielski słaby, ale chyba tyle to tylko sam wysięgnik w stollu wazy?