Skocz do zawartości

Zdjęcie

prpblem z hydraulika POMOCY !!

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kazio

kazio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 14 kwiecień 2009 - 21:30

prpblem z hydraulika POMOCY !! witam posiadam mtz 82 wymieniłem w nim rozdzielacz i po odpaleniu strasznie głośno chodzi pompa tylko jest cicho wtedy gdy pompuje olej do siłownika a pyzatym jest głośno i się szybko grzeje tak jakby nie było obiegu nigdy nie miałem styczności z ruskami możne poradzicie coś?? prosił bym o szybka odpowiedz bo robota stoi :)
mam jeszcze kilka takich pytań odnośnie tego ciągnika:
- ile ma być oleju w tym zbiorniku od hydrauliki bo ja tam wlałem coś kolo 15-20 litrów
- jak naprawić hamulce bo nie ma ich prawie wcale??

jak mi się jeszcze coś przypomni to dam znać

aha pompa jest nowa olej tez no i oczywiście rozdzielacz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
prpblem z hydraulika POMOCY !! Dzisiaj, 18:59
  •  

#2 Share piotrek19812

piotrek19812

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 15 kwiecień 2009 - 08:30

prpblem z hydraulika POMOCY !! mozesz miec zle wyregulowany rozdzielacz pod siedzeniem,co do oleju to wchodzi 20 litrow,a hamulce sprubuj naciagnac przy bebnach hamulcowych,jak nie pomorze to trzeba wymieniac tarcze i to by bylo na tyle

#3 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 15 kwiecień 2009 - 08:33

prpblem z hydraulika POMOCY !! a nie czasem 25 l ??

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

#4 Share lukaszewiczm

lukaszewiczm

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 15 kwiecień 2009 - 15:56

prpblem z hydraulika POMOCY !! Mogłeś rownież kupić zły rożdzielacz (bez otwory przelewowego na drenie) miałem taki sam przypadek, poprzedni właściciel tak zagrzał pompę aż się spaliła na niej farba i uszczelniacze :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share kazio

kazio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 15 kwiecień 2009 - 20:30

prpblem z hydraulika POMOCY !!

Mogłeś rownież kupić zły rożdzielacz (bez otwory przelewowego na drenie) miałem taki sam przypadek, poprzedni właściciel tak zagrzał pompę aż się spaliła na niej farba i uszczelniacze :)

#6 Share kazio

kazio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 16 kwiecień 2009 - 20:48

prpblem z hydraulika POMOCY !! u mnie nie ma żadnej rozdzielacza pod siedzeniem a rozdzielacz jest raczej dobry bo niby typ ten sam co stary rozdzielacz prosił bym o jakieś konkrety bo ciągnik nadal stoi ! możecie przesłać jakieś zdjęcia jak to jest u was zamontowane ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Panek

Panek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 25 kwiecień 2009 - 20:04

prpblem z hydraulika POMOCY !! Mam pytania troche inne ale nie chcem nowego tematu zakładać:
1. Czy w podnośniku na 2 siłowniki (MONOBLOK) jest regulacja szybkosci podnoszenia - opuszczania i gdzie ona sie znajduje bo w instrukcji nic o tym nie ma.
2. Czy wyjscia zewnetrzne hydrauliki mają regulacje szybkości przepływu oleju bo jak robiłem agregatem uprawowo siewnym to za szybko hydropak podnosi aż ciągnikiem szarpie.

Dodaj odpowiedź