Skocz do zawartości

Zdjęcie

Same Dorado 66

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 12:38

Same Dorado 66 No i co będą coś z tym robic? to ma to w końcu wpływ na trwałość czy nie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Same Dorado 66 Dzisiaj, 21:52
  •  

#22 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 czerwiec 2009 - 12:52

Same Dorado 66 Dzisaj nam powiedzieli że nie mamy nim jezdzic a jutro przyjadą i wymienia jakieś uszczeliki . Ale u nas raz stukało raz nie i jak stukało to ciagnik był ciut słabszy :/

#23 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 27 czerwiec 2009 - 07:18

Same Dorado 66 czy w tych ciągnikach (również explorer3/agrofarm/r3) można podczas pracy silnika przełączać zakresy prędkości wom z 540 na 1000 obr i spowrotem, bo to mo mi jest potrzebne przy beczkowozie, a w instrukcji jest że podczas zgaszonego ciągnika tylko można, to jak to jest? bo już nie raz przełączałem i nic się nie dizało :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share maverickt4

maverickt4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów
  • Zainteresowania:mechanika, majsterkowanie, motoryzacja, VW T4 Syncro i jeszcze coś na pewno się znajdzie.

Napisany 27 czerwiec 2009 - 07:43

Same Dorado 66 Ja przełączam kiedy jest mi to potrzebne i nigdy nie gasiłem do tego ciągnika, a z ciekawości to nawet zajrzałem do instrukcji i nic takiego u mnie nie pisze.

#25 Share krzysiu

krzysiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 27 czerwiec 2009 - 21:35

Same Dorado 66 u mnie w instrukcji 87 pisze że na zgaszonym ale na zgaszonym nieraz wogóle n ie przeskoczy i zawsze przełanczam na zapalonym minimum od zakupu każdego dnia 2 razy i najlepiej jeszcze podczas jazdy przechodzi pomiędzy prędkościami hih

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share kapec24

kapec24

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 27 czerwiec 2009 - 22:46

Same Dorado 66 Rano zajrze do instrukcji, ale u nas w lampo przełącza się na zapalonym. Czasem nie chce wskoczyć to włączy się przekaźnik na chwile, tryby inaczej sie ustwaią i wskakuje bez problemu. A co do wcześniejszego motywu stukania- tez tak mamy ;/

Dodaj odpowiedź