Skocz do zawartości

Zdjęcie

Same Dorado 66

25 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mariuszSie

mariuszSie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 14 kwiecień 2009 - 12:37

Same Dorado 66 Witam

Proszę o wszelkie informacje na temat tego ciągnika wszystkich uzytkowników. Chodzi mi głównie o to jak sie sprawuje, w jakich pracach jest wykorzystywany i czy daje rade. Interesuje mnie równiez jesli ktos moglby mi przedstawic koszty przegladow gwarancyjnych.

Mile widziane są również opinie użytkowników innych modeli DOrado

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Same Dorado 66 Dzisiaj, 05:31
  •  

#2 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 14 kwiecień 2009 - 13:48

Same Dorado 66 Kolego na Af jest tego lektury na 3 dni tylko nie chce się szukać :) zapraszam do tematów w dziale "same lamborghini deutz fahr" tam co 2gi temat jest o tym ciągniku oczywiście trzeba poszukać w tematach o same roller/lamborghini lampo df agroplus, lamborghini r2

#3 Share mariuszSie

mariuszSie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 14 kwiecień 2009 - 14:04

Same Dorado 66 własnie przeczytałem te wszystkie tematy i musze powiedziec ze nie ma w nich zbyt wielu informacji na temat tego jak pracuje , awarie , spalanie lecz bardziej skupia sie na wyposażeniu... a mi chodzi o to co napisalem w pierwszym poście czyli pare zdań od użytkownika... i nie dowiedziałem sie nic oprócz tego co przeczytałem pod zdjęciami tego traktora w galeri

i jeszcze mam pytanie czy same dorado jest nastepca same rolera?

#4 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów
  • Zainteresowania:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisany 15 kwiecień 2009 - 16:45

Same Dorado 66 można tak powiedziec bo rollerków juz nie produkują.

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 maj 2009 - 16:29

Same Dorado 66 Witam posiadam Same Dorado 56 classic jest ro prawie to samo co 66 tylko mój nie posiada turbo . A jeśli chodzi o przeglądy gwaracyjne to my płaciliśmy za nasz 670 przy 50 mth.Ciągnik bardzo mało pali niewiem dokładnie ile ale nie trzeba do niego co chwilke dolewać . Pracuje on z turem i radzi on sobie doskonale lecz szkoda że nie posiadamy szyberdachu a o tym że jest dobry może świadczyć że z mojej okolicy ten ciągnik wzieło juz kilku gospodarzy i są zadowoleni .

#6 Share szynszyl

szynszyl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 30 maj 2009 - 19:13

Same Dorado 66 @paatryczek,czy u Ciebie jargocze skrzynia przy wlącznym walku przekażnika mocy?

#7 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 30 maj 2009 - 19:15

Same Dorado 66 Według zapewnień serwisu to normalne we wszsytkich ciągnikach sdf, poprostu ten typ tak ma, a jargocze na niskich obr tylko i jak ma lekko?

#8 Share szynszyl

szynszyl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 30 maj 2009 - 19:20

Same Dorado 66 Dzięki za szybką odpowiedż.Zbliża się przegląd po 50 mth i chciałem miec rozeznanie od innych uzytkowników,zeby nie wciskali mi ciemnoty [serwisańci].

#9 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 30 maj 2009 - 19:54

Same Dorado 66 Obczaj jeszcze czy korek od zbiorniczka wyrównawczego się nie poci jeśli troche się poci zgłaszaj żeby wymienili, oraz przejżyj cały ciągnik dookoła z kluczem w ręku zaczepy mocowania zaczepów korki na skrzyni korki wlewowe itp czy wszystko jest dobrze dokręcone, no i przede wszystkim koła dokręcaj wszystkie śruby

#10 Share szynszyl

szynszyl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 31 maj 2009 - 12:56

Same Dorado 66 Ile czekaliście na serwis po zgłoszeniu przepracowaniu 50 mth.Wstrzymują mi robote ,bo r2 jest mi potrzebny do opryskiwania, a nie chce przekroczyć limitu żeby potem nie kombinowali z gwarancją.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 31 maj 2009 - 13:00

Same Dorado 66 Smiało pryskaj, liczy się data zgłoszenia, u mnie prawie po 3 tyg przyjechali i było 90mtg, jedyne co cię ogranicza to to żebyś w ciężką robotę nie szedł, a i jakbyś coś zauważył że cos sie dzieje lub miał jakieś wątpliwości to szybko zgłaszaj na serwis, bo potem jak będziesz czekał to w ten sposób mogą zakombinować że zarządają 2giego przeglądu jeśli będzie blisko 200mtg i pod tym warunkiem dokonają jakiejś naprawy, a po co placić za przegląd jak gwarancja będzie się kończyła, a tak to liczy się data zgłoszenia i oni to zgłaszają do fabryki a na karcie z przeglądu i tak napiszą 50mtg
ps. dorado ma 12 mcy gwarancji?

#12 Share szynszyl

szynszyl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 31 maj 2009 - 15:33

Same Dorado 66 Ferdek-zgłaszales telefonicznie,mailem,na pismie itp.itp?

#13 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 31 maj 2009 - 15:40

Same Dorado 66 Dzwoni się do serwisu, ale tam trzeba się przypominać :P a jak blisko to możesz podjechać i pogadać wtedy napewno zapiszą sobie żeby pamiętać, każdy porządy serwis ma Cię w bazie danych w kompie i fabryka ma Twoje namiary, także nic się nie dygaj, może serwis się niewyrabia i dlatego tak długo czekasz, ale smiało możesz pracować, pierszy olej na jakim teraz jeździsz masz prawdopodobnie z dolewką płynu do docierania silnika także jak dłużej na tym oleju pojeździsz będziesz miał lepiej dotarty silnik he he

#14 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 czerwiec 2009 - 14:31

Same Dorado 66 Hej z tym stukaniem jest taka sprawa że raz stuka raz nie i akurat jak ci ze serwisu przyjechali to nie stukało . I powiedzieli że nic sie nie dzieje i nic nie zrobili :P

#15 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 04 czerwiec 2009 - 23:45

Same Dorado 66 Tutaj podaje link do strony, na której dostępne są informacje o nowej wersji tego modelu ciągnika: http://www.lamborghi...ml?idblock=3742

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#16 Share quattro

quattro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 05 czerwiec 2009 - 20:59

Same Dorado 66

@paatryczek,czy u Ciebie jargocze skrzynia przy wlącznym walku przekażnika mocy?

Niestety to normalne i trzeba się z tym pogodzić, to jazgotanie powoduje koło zębate któro niestety ma proste zęby, te same odgłosy dotyczą też Agrofarmów i R3 Evo.
Nie ma to żadnego wpływu na trwałość i funkcjonowanie tego elementu

#17 Share look1990

look1990

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne wynalazki w życiu człowieka

Napisany 06 czerwiec 2009 - 06:28

Same Dorado 66 W zetorze 5211 hałasuje tak już 20lat i nić się nie psuje. To jest wada fabryczna. Przydałoby się, aby zrobiło się głośno nt tego wom-u po to, aby doszło to do uszu konstruktorów z niemieć i aby to usunęli (dobrym sposobem na to byłoby rozgłoszenie tej sprawy w roniczach wiadomościach i mediach).

#18 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 06 czerwiec 2009 - 06:30

Same Dorado 66 Oj, nie tylko wom powinni poprawić w tych ciągnikach, ;)

#19 Share look1990

look1990

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne wynalazki w życiu człowieka

Napisany 06 czerwiec 2009 - 07:01

Same Dorado 66 Nie wiadomo kiedy będzie premiera nowego r2 w Polsce. Może ktoś z was wie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 czerwiec 2009 - 12:28

Same Dorado 66

Niestety to normalne i trzeba się z tym pogodzić, to jazgotanie powoduje koło zębate któro niestety ma proste zęby, te same odgłosy dotyczą też Agrofarmów i R3 Evo.
Nie ma to żadnego wpływu na trwałość i funkcjonowanie tego elementu

Dzisiaj byli z serwisu i powiedzieli że to wina zaworu że się zawiesza czy coś takiego .

Dodaj odpowiedź