kamil18fmr

Nowy model ZETORA- Maxterra

Polecane posty

Piochu    8

A w mojej okolicy Zetor jest mniej spotykany, na około 50 gospodarstw są 2 Zetory 7211, jeden 5011 i trzy ZTS-y. Przyczyną tego najprawdopodobniej jest Agroma w której trzeba czekac na nowego Zetora, natomiast na placu jest zawsze kilka Pronarów, a ludzie u nas nie lubią kupowac w ciemno, dlatego u nas jest dużo MTZ-ów, Pronarów i Ursusów.


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

Nie wiem czy słusznie rozważam, ale w jednym z powyższych postów napisano że pronar będzie chciał wprowadzić COŚ co bedzie konkurować z maxterrą, a seris P7 i P9 z pronaru to już jest i narazie zetor musi coś wprowadzić (maxterre) aby konkurować. Bardzo mnie ciekawi jak będzie wyglądać ta maxterra no i oczywiście jej wyposażenie.


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

Na pewno troszki lepsze od pronara :) Bo pronar tymi wiekszymi modelami chyba sie nie za bardzo popisal bo jakoś nic ciekawego nie maja one :P A nie zna ktos dokładniejszej daty ich premiery?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62

według mnie zetor chce się jak najlepiej utrzymać na rynku dlatego wprowadza nowy model z niezłymi rozwiązanimi technicznymi dzięki którym moż zabłysnać a także nie chce się cofać tak jak ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

Tak wogóle to moim skromnym zdaniem ludzie nie powinni porównywac ursusów do nowych zetprów, bo to juz inna bajka jest :P Zreszta ursus jest juz na samym koncu producentów ciagników....jak już pronar go pobił, a jeszcze troche to i Kuboty będa lepiej szły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MateuszP    0

Tu się akurat z tym zgadzam. mój wujek pracuje w ursusie i mówi że średnio z taśmy zjerzdza 15 ursusów tygodniowo :(

 

A jeszcze żeby było śmieszniej to części sprowadzają z: egipt-odlewy, brazylia- silniki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MateuszP    0

Wracając do sprawy położenia zetora w rankingach producentów ciągników to zetor już jest na poziomie NH widać to po na przykład cenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Wracając do sprawy położenia zetora w rankingach producentów ciągników to zetor już jest na poziomie NH widać to po na przykład cenie :(

nom i zapewne stosuje z powodzeniem bezstopniowe skrzynie biegow, oraz moze zaoferowac klientom ciagniki o mocy 280 KM, ladowarki teleskopowe....

nowy na imprezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

ja jeszcze nie widziałem zeby zetora z pola ciagneli B) A NH .....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Zetor i Pronar mają przed sobą przyszłość a Ursus jak tak dalej pójdzie to nie. Te nowe Pronary są bardzo fajne ale ludzie narzekają na każdego pronara bo gdzieś tam coś usłyszeli że zły. A duże pronary serii p6 i p9 mają moim zdaniem dość dobre paremetry tutaj trochehttp://www.pronar.pl/ciagniki/___pronar7150__.html Można nawet zamówić amortyzowaną przednią oś i kabiną nie to co w ursusie. Zetor będzie musiał się troche postarać żeby przebić pronara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

Ja wyczytałem że zetor maxterra ma być wyposażony w 6 cyl silniki o mocy od 140 do 170 koni. Bedzie to zapewne kilka modeli, nie wiem ile. Do sprzedaży ma być wprowadzony w 2009 roku.


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

A gdzie to wyczytałes??

Juz sie nie moge doczekac.........heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

Wszystkie zetory mają 4 cylindrowe silniki i ich diler mówił mi ze tylko takie robią. ale widoczne cos nowego chcą wprowadzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

Zuras zgooglowałem sobie. Google wie wszystko :rolleyes: . poczytałem troche na farmweb troche na farmphoto i te wiadomości sa jednak takie same więc chyba prawdziwe.


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longerbycz    2

na początku tego tematu było pare głosów ze ceny proximy i maxterry wzrosną już jest nowa proxima i ceny s a takie same myśle że maxterra będzie bardzo ciekawa propozycją..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

A są już jakieś zdjęcia gotowego prototypu.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

jakoś trudno mi uwierzyć ze zetor wprowadzi jakieś powazne zmiany w 2008roku (wrazenia po premierach) lipa panowie lipa


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

Zdjęć prototypu nie widziałem, bardziej animację. Zetor przynajmniej coś robi, nie tak jak ursus.


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mozesz kolego podac link do stronki z ta animacja zetorka????:rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek99    38

ostatnio byl u mnie koles z serwisu zetora z agromy koszalin robil przeglad mojej proximie 7441 , i byl na wycieczce w czechach w fabryce zetora i mowil ze widzial nowa maxterre mowil ze niezly z niej sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez kamil5421
      Witam tak jak w temacie. Co może być przyczyną zaciecia zegara od ciśnienia powietrza.?
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj