Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy model ZETORA- Maxterra

474 odpowiedzi na ten temat

#61 Share ORION1

ORION1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 17 listopad 2007 - 14:59

Nowy model ZETORA- Maxterra Ciągniki te wejdą 2008 roku w tygodniku umnie pisze tak jest reklama

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowy model ZETORA- Maxterra Dzisiaj, 06:04
  •  

#62 Share ORION1

ORION1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 17 listopad 2007 - 15:04

Nowy model ZETORA- Maxterra Ponowie tu taj mówicie że Ursus nie da rady konkurować z zetor maxterra a do ursusa wchodzi jakis koncern który jest w czołówce produkcji maszyn a więc porozmawiamy za parę lat bo na razie ursus to ruina firma na wykończeniu

#63 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 17 listopad 2007 - 15:28

Ciągniki te wejdą 2008 roku w tygodniku umnie pisze tak jest reklama

pisali cos jeszcze w tej reklamie, moze jest jakies foto?
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#64 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 17 listopad 2007 - 16:51

Nowy model ZETORA- Maxterra Ta reklama w TR to była reklama nowej Proximy :lol:

#65 Share mariusz80

mariusz80

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 10:52

Nowy model ZETORA- Maxterra ma ktoś foki tego nowego zetora???

#66 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 11:13

Nowy model ZETORA- Maxterra W galerii AgroFoto.pl są zdjęcia z Agritechniki 2007 i są tam zdjęcia nowej Proximy ;)

#67 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 20 grudzień 2007 - 16:07

Nowy model ZETORA- Maxterra ZETOR THE BEST!!!!!!
U mnie na wsi jest koło 200numerów domów, z tym, że rolników uprawiających ziemie jest może ze 100, i tak sobie dzisiaj licząc naliczyłem prawie 30 Zetorów. To chyba niezły wynik jak na jedną markę? W tym zaznaczam, że Zetorów z lat 80 jest tylko kilka, a reszta to nowe maszyny ( tak do 10 lat) i z tego co wiem to szykuje się więcej kupców na tą markę

#68 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 20 grudzień 2007 - 16:16

Nowy model ZETORA- Maxterra Dla fanów Zetora którzy robili dużymi Zetorami, Ursusami czy ZTSami i teraz narzekają na Forrterki, że są za lekkie czy brakuje im mocy (bo i takie głosy słyszałem) to myślę, że Maxterra będzie świetną alternatywą i będą ochoczo przesiadać się z Forrterek na nie. Jeśli oczywiście Maxterra nie będzie za droga i mało konkurencyjna do innych marek.

#69 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 20 grudzień 2007 - 16:21

Nowy model ZETORA- Maxterra Zetor się rozwija smile.gif Jak wejdzie Maxterra to kto zechce kupić nowego ciężkiego Ursusa? Nikt. A w internecie wyczytałem że Ursus ma zamiar w najbliższych latach konkurować z Zetorem i Pronarem, może i z pronarem może sobie pokonkurować ale dla Zetora nigdy nie będzie konkurencją.

Nie lekceważyłbym PRONARA, oni są cały czas na wznoszącej, cały czas poprawiają to co można poprawić. Zauważcie, że jeszcze 10 lat temu to były siermiężne ciągniki, udolnie lub mniej modyfikowane. Teraz mają swoją koncepcję, znakomicie się rozwijają i naprawdę zrobili niezły krok technologiczny. Ci ludzie w Pronarze naprawdę myślą i sądzę , że już przygotowują jakąś odpowiedź na Maxterrę.

#70 Share dyczkowski

dyczkowski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 618 postów

Napisany 20 grudzień 2007 - 20:23

Nowy model ZETORA- Maxterra PRONAR jako firma daje przykład dla innych jak rozwijać naszą biedna polska gospodarke ;) Oby takich wzorców więcej... :P
Wie ktos jakie będą numeracje tych modeli i jakie będa silniki??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 22 grudzień 2007 - 09:15

PRONAR jako firma daje przykład dla innych jak rozwijać naszą biedna polska gospodarke ;) Oby takich wzorców więcej... ;)

no wlasnie ale np polska gospodarka byla bogata to pronar napewno by dlugo na rynku bo by nikt go nie kupywal
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

#72 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 22 grudzień 2007 - 10:38

Nowy model ZETORA- Maxterra Coś w ten deseń, a przynajmniej sprzedarz by mocno spadła. Jeśli polskiego rolnika było by spokojnie stać na jakiegoś JD czy Valtre to wątpie czy interesował by sie Pronarem ;) Te ciągniki sprzedają sie głównie z powodu niskiej ceny. Zetor podobnie bo oferuje dużo za niedużo, chyba że firma sie przeceni i na nowy rok ceny podskoczą o wspomniane 20000zł, choć wątpie... A co do Ursusa to bym go jeszcze nie skreślał, myśle że turecki inwestor pogoni troche marke do przodu bo inaczej wtopi swoje pieniądze w muzea techniki XX wieku ;) Pażywiom, uwidim...

#73 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3534 postów

Napisany 22 grudzień 2007 - 15:06

Nowy model ZETORA- Maxterra W wakacje czytałem w jakiejś gazecie artykuł o zetorach i pisali tam, że w 2008 roku zetor wprowadzi automatyczną zmianę półbiegów więc zapewne maxterra będzie wyposażona w ten bajer ;) Jeszcze trochę i może wprowadzą pamięć czynności wykonywanych na uwrociach ;)

#74 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 22 grudzień 2007 - 15:51

no wlasnie ale np polska gospodarka byla bogata to pronar napewno by dlugo na rynku bo by nikt go nie kupywal

Zeby nie Pronar to dziś 60tka byłaby dominującym ciągnikiem na wsi. Zaczęli od prostego składania a teraz firma zatrudnia parę tysięcy ludzi. Nie od razu wzrasta zamożność a MTZ pomógł w powiększać się gospodarstwom.

#75 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 22 grudzień 2007 - 16:48

W wakacje czytałem w jakiejś gazecie artykuł o zetorach i pisali tam, że w 2008 roku zetor wprowadzi automatyczną zmianę półbiegów więc zapewne maxterra będzie wyposażona w ten bajer ;) Jeszcze trochę i może wprowadzą pamięć czynności wykonywanych na uwrociach ;)

Automatyczna zmiana półbiegów (APN) jest już wykorzystywana w Forterra 11741 4C czyli teraz w 12441
http://www.vutr.cz/mz_0604_f_02.html

#76 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 23 grudzień 2007 - 12:56

Automatyczna zmiana półbiegów (APN) jest już wykorzystywana w Forterra 11741 4C czyli teraz w 12441
http://www.vutr.cz/mz_0604_f_02.html

APN to nie jest automatyczna zmiana półbiegów, tylko dopasowanie najbliższego półbiegu podczas zmiany biegów głównych ;)

#77 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 23 grudzień 2007 - 13:12

Nowy model ZETORA- Maxterra A w mojej okolicy Zetor jest mniej spotykany, na około 50 gospodarstw są 2 Zetory 7211, jeden 5011 i trzy ZTS-y. Przyczyną tego najprawdopodobniej jest Agroma w której trzeba czekac na nowego Zetora, natomiast na placu jest zawsze kilka Pronarów, a ludzie u nas nie lubią kupowac w ciemno, dlatego u nas jest dużo MTZ-ów, Pronarów i Ursusów.
http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

#78 Share kamieniak89

kamieniak89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisany 25 grudzień 2007 - 17:34

Nowy model ZETORA- Maxterra Nie wiem czy słusznie rozważam, ale w jednym z powyższych postów napisano że pronar będzie chciał wprowadzić COŚ co bedzie konkurować z maxterrą, a seris P7 i P9 z pronaru to już jest i narazie zetor musi coś wprowadzić (maxterre) aby konkurować. Bardzo mnie ciekawi jak będzie wyglądać ta maxterra no i oczywiście jej wyposażenie.
Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

#79 Share dyczkowski

dyczkowski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 618 postów

Napisany 26 grudzień 2007 - 18:52

Nowy model ZETORA- Maxterra Na pewno troszki lepsze od pronara :) Bo pronar tymi wiekszymi modelami chyba sie nie za bardzo popisal bo jakoś nic ciekawego nie maja one :P A nie zna ktos dokładniejszej daty ich premiery?/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share tvt

tvt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 27 grudzień 2007 - 22:30