kamil18fmr

Nowy model ZETORA- Maxterra

Polecane posty

Pirell    0

Być może nie chodziło tu o brak własnych pomysłów, a o próbę ataku na rynek niemiecki oraz francuski gdzie koncern SAME&DF jest bardzo popularny, a Zetor ma w tych krajach dość dobrze rozwiniętą sieć dilerską. Tak jak pisałeś cena będzie niższa, a jeżeli ciągnik nie będzie różnił się danymi technicznymi to kto wie, być może będzie to nowa miłość zachodnich rolników, bo Polskich to raczej nie wątpię ;)

 

@kris14

czyli do TUR'a :P

Edytowano przez Pirell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Cena będzie niższa ale po kabinie widać, ze jakość wykonania też znacznie niższa... Na wielkoobszarowe gospodarstwa jednak ludzie wolą maszyny wydajne i wygodne w użytkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Pamiętajcie jednak że to wciąż są zdjęcia prototypu a w dodatku do 2014 jeszcze daleko. W internecie pojawiły się zdjęcia Proximy z silnikiem Euro 3b:

t120575_412126.jpgt120576_412127.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pirell    0

Dokładnie tak ja mówisz, pamiętam że pierwsze nowinki o maxterze mówiły o skrzyniach biegów takich jak we frotkach czyli 24/18, dziś wspomina się nawet o bezstopniówkach, wydatek hydrauliki miał być 55 litrów, ma być 110 a udźwig podnośnika 7000 kg a ma być 9500 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Już na pierwszych zdjęciach były skrzynie ZF więc nie wiem skąd te nowinki. Hydraulika i podnośnik chyba jest w standardzie bosch razem ze skrzynią więc zetor zapewne nic tu nie pozmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pirell    0

tyle tylko że pierwsze informacje na temat maxterry to chyba rok 2005, więc na długo przed jakimikolwiek zdjęciami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widocznie w gospodarstwie jest wiecej zetorow nowa byla kupiona moze z waskimi kolami a szerokie sa zamienione od jakiegos starszego:) ciekaw jestem co stoi za maxterra

 

http://farmweb.cz/index.php?page=view_image&id=MTJYMzU0OTNYNDE2MTc4#skok

malowanie silnika to tu nie powala:)

 

za maxterrą chyba jakiś opryskiwacz samojezdny

ciekawe ile mth już nakręcili tą maxterrą?


red power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek6140    2

Podobno zetor ma wypuścić 4 modele tych ciągników od 129km do 170km proszę o wasze opinie jeżaei więcej wiadomo wam na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cielak1995    0

narazie jest kilka protoptypów w Czechach bodajże i podobno nieźle się sprawoją.Niestety nic nowego o nich nie, ma mam nadzieję że bedą 6 garowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

Ja już nie wiem jak to będzie z tymi Maxterami, bo dealer mi mówił że ostatecznie nie będzie w drążona do produkcji...


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zetek5340   
Gość Zetek5340

Całkiem fajnie wygląda zobaczymy co z tego będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki prospekt już kiedyś dawniej widziałem. Prawdopodobnie na Simie w Paryżu kilka lat temu był wystawiony

prototyp i prawdopodobnie wydrukowali prospekt, żeby zaznajomić klientów z nową ofertą.

 

Przyznam, że ten prospekt wygląda bardzo zaawansowanie, jakby traktora od dawna produkowanego.

Wcale bym się nie zdziwił ani nie obraził, jeśli takie prospekty oraz maszyna na nich przedstawiona

weszły by na rynek do produkcji seryjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez kamil5421
      Witam tak jak w temacie. Co może być przyczyną zaciecia zegara od ciśnienia powietrza.?
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj