Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy model ZETORA- Maxterra

474 odpowiedzi na ten temat

#401 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 01:38

Nowy model ZETORA- Maxterra Haha ale pierdoły opowiadasz. Maxterra ma skrzynie wraz z tylnym mostem zf więc przeniesienie napędu niczym nie będzie odbiegało od konkurencji. Muszą tylko odpowiednio dobry silnik zrobić... Co do rewersu to wątpię aby ktoś kupował taki ciągnik z myślą o ładowaczu czołowym, rewers uprzyjemnia każdą pracę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowy model ZETORA- Maxterra Dzisiaj, 15:17
  •  

#402 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 01:59

Nowy model ZETORA- Maxterra ZF produkuje takze prostsze skrzynie. mysle, ze bedzie dostepny zwykly powershift z 4 stopniowym wzmacniaczem momentu, wiecej nie ma na co liczyc, bo wtedy koszty musialyby diametralnie wzrosnac, a obstawiam, ze zetor nie celuje w klientow, ktorzy wymagaja czegos wiecej niz ogolnie przyjety standard.

natomiast technologia musi byc konkurencyjna wzgledem czasow, wiec na pewno nie zobaczymy w nim rozwiazan stosowanych w 7211, czy nawet 16245 :)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#403 Share agrotechnicZ165

agrotechnicZ165

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Zainteresowania:Zetor Fan, Modele.

Napisany 10 styczeń 2011 - 20:31

Nowy model ZETORA- Maxterra Zetor to nie Ursus... Zobaczcie na jego historię od 1980 roku- zaczęło się od (podaje model najbardziej charakterystyczny, a nie całą serię) 7045, potem 7245, potem 7340 (robione zresztą również dla JD, wiec coś w tym jest...), potem 7341, i pierwsze forterry... Zetor cały czas stara się być wśród zachodnich marek. Jak wejdziecie na TractorFan.nl, to zobaczycie że tam Zetor jest dosyć popularną maszyną, a Holandia to nie wschód..
Link do strony Zetora na TractorFan.
TractorFan

I panowie- koniec Off-Topu proszę...

Wracając do tematu to ciekawi mnie kiedy będzie Maxterra... Model bym jej machnął....

Edytowany przez agrotechnicZ165, 10 styczeń 2011 - 20:51.

Ha traktor, Akkor Zetor!

Zetor Team

#404 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 22:41

Nowy model ZETORA- Maxterra my caly czas o maxterze rozmawiam, to ty sie wyrywasz jak filip z konopi z historia ursusa i mowisz, ze nie off topowac :blink: .
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#405 Share agrotechnicZ165

agrotechnicZ165

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 23:02

Nowy model ZETORA- Maxterra Jakbyś dobrze przeczytał, to miałem na myśli cały czas rozwój Zetora i wskazanie popularności na zachodzie, a o Ursusie jest tylko wzmianka...
Ha traktor, Akkor Zetor!

Zetor Team

#406 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 23:19

Nowy model ZETORA- Maxterra

I panowie- koniec Off-Topu proszę...

hahaha i kto tu robi OT :lol: piszac o historii Zetora <_< i nie pisz tyle o tej historii bo wystarczy, ze Ursus byl znany w 80 krajach swiata i rowniez modele De Luxe byly exportowane do Holandii czy Danii, no a jak powiedziales, Holandia to nie wschod :lol:

mysle ze z Maxterra mozna poczekac jeszcze jakies 2 lata zanim wejdzie do produkcji. Zetor sie zabiera z tym modelem jak "sojka za morze".
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

#407 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 23:21

Nowy model ZETORA- Maxterra Jak będzie tyle czekał to w klasie takich mocy standardem już będą skrzynie bezstopniowe.

#408 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 styczeń 2011 - 00:31

Nowy model ZETORA- Maxterra Zetor chce być najtańszym w segmencie ciągników "zachodnich", a najdroższy wśród ciągników "wschodnich", tak upraszczając. Dodany obrazek

#409 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 13 styczeń 2011 - 00:33

Nowy model ZETORA- Maxterra ciekawe tylko dlaczego tak dlugo zwlekaja, przeciez polska jest jednym z wiekszych rynkow zbytow forterry, a raczej byla, bo teraz juz ten rynek sie nasycil. wprowadzajac je 2 lata temu mogliby liczyc na spory udzial.

#410 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 13 styczeń 2011 - 10:08

Nowy model ZETORA- Maxterra Można się tylko domyślać dlaczego. Wg. mnie testują jeszcze silnik, i albo chcą nakręcić po 10-20k mth albo jest z nimi problem i próbują poprawiać i dalej testować.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#411 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 13 styczeń 2011 - 18:24

Nowy model ZETORA- Maxterra w tej chwili Maxterra miala by duzy zbyt na polskim rynku, ale jesli Ursus wprowadzi predzej modele z bezstopniowka to Zetor moze zapomniec o dobrej sprzedazy tego modelu. tak jak pisal Arek bezstopniowki sa juz prawie standardem w ciagnikach i mozna powiedziec, ze Zetor moze zostac z tylu.

#412 Share kamil900830

kamil900830

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Ma

Napisany 13 styczeń 2011 - 19:12

Nowy model ZETORA- Maxterra Bobek_Farmer
Tylko że teraz Zetor winduje takie ceny że New Holland jest nie wiele droższy.Mój kolega teraz kupił Frotke 125 cena prawie 200 patoli :blink:

#413 Share szczepan222

szczepan222

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 13 styczeń 2011 - 19:18

Nowy model ZETORA- Maxterra Witam, czytałem ostano że zeto planuje wprowadzi do produkcji 2014r. Maxterry ciekawy traktor.Osobiści nie przepadam za zetorami ale obserwuje tą firmę od dłuższego czasu i podziwiam za niektóre modele np.proxima power.Na pewno lepiej rozwija się od URSUSA.http://www.agroport.pl/showthread.php?tid=432

#414 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 13 styczeń 2011 - 21:43

Nowy model ZETORA- Maxterra @ kamil900830
Tylko czy NH w tanich seriach przekonuje czymś lepszym niż zetor? Niczym.

#415 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 14 styczeń 2011 - 09:42

Nowy model ZETORA- Maxterra Z tego co się dowiedziałem, od mojego dilera (maszyn oczywiście i min. zetora... ;) )Zetor bardo poważnie podchodzi do tego modelu i samo pokazanie maxterry było tylko wysondowaniem rynku ponieważ prawdopodobnie mieli duże wątpliwości czy cokolwiek zwojują w tym segmencie ciągników. Co się okazało ponoc byli zaskoczeni przychylnym odzewem i teraz aktualnie maxterra i jej podzespoły są ostro testowane, ponieważ Czesi zdają sobie sprawę, że pojawienie się ciągnika z tzw. ,,chorobami dziecięcymi" może znacznie zniweczyć ich plany, rozwoju i sprzedaży maxterry. Wiadomo nowa konstrukcja, nowe podzespoły to zawsze niesie jakieś niewiadome, więc chcą to jak najbardziej dopracować, a co pokaże rzeczywistosc i przyszłość zobaczymy... Trzeba wziąć pod uwagę to, ze rynek większych ciągników jest już zdominowany i poniekąd podzielony i tutaj środkiem który może odnieśc sukces i przyciagnac klienta jest dośc dobra siec dilerska zetora no i reklama, pokazy, wystawy, do tego może jakiś dobry system kredytowo zakupowy...

Edytowany przez milanreal1, 14 styczeń 2011 - 23:59.
orty

#416 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 14 styczeń 2011 - 15:54

Nowy model ZETORA- Maxterra szacun za to, ze chca zrobic swoj silnik :) .

#417 Share agrotechnicZ165

agrotechnicZ165

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 18 styczeń 2011 - 15:07

Nowy model ZETORA- Maxterra Myślę że Zetor celowo chce wprowadzić Maxterrę wcześniej na rynek zachodni, dlatego ze jeśli tacy Niemcy, będą się pozytywnie o niej wypowiadać, to słuchy o udanym modelu prędzej czy później dojdą do Polski i Polak też kupi, skoro Niemcy sobie chwalą te ciągniki.

No bo nie jest tak ze czym jeździ Niemiec, tym prędzej czy później jeździ Polak?
Ha traktor, Akkor Zetor!

Zetor Team

#418 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 18 styczeń 2011 - 15:12

Nowy model ZETORA- Maxterra nie.

#419 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 18 styczeń 2011 - 18:33

Nowy model ZETORA- Maxterra Niemiec jezdzi Fendtem, Polak Ursusem :lol: a tak na serio, to kto patrzy na Niemcow?? :/ ja nigdy bym sie tym nie sugerowal przy wyborze ciagnika.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#420 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip