Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy model ZETORA- Maxterra

474 odpowiedzi na ten temat

#361 Share slawny

slawny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 23 luty 2010 - 18:02

Nowy model ZETORA- Maxterra w Poznaniu nie było ani nowej Forterry ani Maxterry co mnie trochę zawiodło;/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowy model ZETORA- Maxterra Dzisiaj, 15:28
  •  

#362 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 26 luty 2010 - 13:06

Nowy model ZETORA- Maxterra Wczoraj rozmawiałem z dilerem Zetora, który był na wewnętrznym pokazie Maxterry i tak jak on mówił to ciągnik jest teraz ostro testowany i dopracowywany. Wogule Czesi z Zetora są zaskoczeni duzym zainteresowaniem jakie ten model wzbudził i najprawdopodobniej w 2011r. ruszy produkcja, takie są ich plany.

#363 Share blazej99

blazej99

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,motoryzacja:]

Napisany 04 kwiecień 2010 - 11:06

Nowy model ZETORA- Maxterra Ładne są te maxterry z wyglądy przyponima fendta

#364 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 04 kwiecień 2010 - 12:24

Nowy model ZETORA- Maxterra taaa jakby zywcem skore, tzn karoserie z nie go sciagnal...
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#365 Share chwiolas

chwiolas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 07 kwiecień 2010 - 21:28

Nowy model ZETORA- Maxterra Z tego co wiem od połowy roku maja zacząć produkcję Maxterry.A czy ktoś słyszał o produkcji forterry z nowym wyglądem???Ktoś mi mówił że ma wyglądać jak Proxima.Czy to jest prawda????Czy jesli to prawda to coś jeszcze będa zmieniać opróćz wyglądu????

#366 Share miszka31

miszka31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1138 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 07 kwiecień 2010 - 22:00

Nowy model ZETORA- Maxterra z jakigo źródła masz to info?

#367 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 07 kwiecień 2010 - 22:37

Nowy model ZETORA- Maxterra ale te zetor forterra 135 jest piekna a ten maxterra 165 to normalnie szczeka opada . nie to co ursus prezedntuja sie cudownie i te nowe maski i kabiny tez sa super . wpiszcie sobie na youtube nove zetory

#368 Share ochen

ochen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 07 kwiecień 2010 - 22:46

Nowy model ZETORA- Maxterra zetor wprowadza nową serie a ursus..... szkoda gadać, a mogło być tak pięknie :lol:

#369 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 07 kwiecień 2010 - 22:49

Nowy model ZETORA- Maxterra ale zetory od zawsze byly lepsze ladniejsze i lepiej wykonane . chocby glupia c-360 a zetorek 7211 niebo a ziemia

#370 Share ochen

ochen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 07 kwiecień 2010 - 22:54

Nowy model ZETORA- Maxterra masz racje.zetor to zetor :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#371 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 07 kwiecień 2010 - 22:57

Nowy model ZETORA- Maxterra a ja glupi jestem i kupilem w grudniu pronara 1221A . he he he a teraz takie zetorki beda robic piekne ale sobie kupie jako pomocniczy w tym roku jek nie kupie nowego kombajnu

#372 Share racha

racha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 08 kwiecień 2010 - 16:21

Nowy model ZETORA- Maxterra ja bym te forterrę 6c chciał zobaczyć jaka moc i jaki silnik czy z zetora czy może jakiegoś perkinsa by założyli to by było coś :lol:)

#373 Share Kamil1998

Kamil1998

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 620 postów

Napisany 08 kwiecień 2010 - 18:05

Nowy model ZETORA- Maxterra Mój odnośnik super film

film nie jest mój :lol:
Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

#374 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 09 kwiecień 2010 - 16:44

Nowy model ZETORA- Maxterra Nic tam nowego nie ma, tylko pozlepiane zdjecia z internetu, które świat już dawno widział...

#375 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 09 kwiecień 2010 - 20:36

Nowy model ZETORA- Maxterra Silniki są zetora i wcale nie stawia to zetora na straconej pozycji, złe silniki to nie są...
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#376 Share agrotechnicZ165

agrotechnicZ165

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Zainteresowania:Zetor Fan, Modele.

Napisany 12 kwiecień 2010 - 18:54

Nowy model ZETORA- Maxterra A w Ursusach (do czasu gdy wsadzili perkinsy) to czyjego pomysłu były silniki i kto je robił (do Crystali robił potem ZTS Martin, bo produkcję rozdzielili w 1981 roku)...?

No i widzicie Zetor idzie do przodu, a Ursus co...?
Ha traktor, Akkor Zetor!

Zetor Team

#377 Share chwiolas

chwiolas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 13 kwiecień 2010 - 20:33

Nowy model ZETORA- Maxterra Miszka info mam od znajomegu który rozmawiał z dealerem.Ale za bardzo sie nie dopytywał i nie wiem jak to dokładnie ma być.

#378 Share KarolWisnia1992

KarolWisnia1992

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 17 maj 2010 - 19:49

Nowy model ZETORA- Maxterra Nie wiem jak wam ale mi przypomina on Crystala... nie wiem czy to dobrze czy źle...
Mam nadzeje, że będzie na tegorocznym AgroShow (będe tam codziennie... skoro mieszkam 15 minut pieszo od lotniska... B) )

#379 Share PIETER6441

PIETER6441

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 25 maj 2010 - 18:56

Nowy model ZETORA- Maxterra Koledzy oto na co natknołem się na czeskiej stronie na temat nowych modelach zetora czyli ZETOR FORTERRA 135 I ZETOR MAXTERRA

Zetor w tym roku na międzynarodowe targi Techagro wprowadzono dwie nowe funkcje, które przyciągają przedstawicieli ekspertów oraz opinii publicznej. Pierwszym był model 135 16V Forterra, który należy do całkowicie innowacyjny zakres Forterra 2010-gi Nadszedł rynku w drugiej połowie tego roku. Kolejną nowością był przedstawiony prototyp Zetor 165 model z serii Maxterra. Oprócz tych dwóch eksponatów, zwiedzający mogą ciągników, które są w produkcji seryjnej w roku 2009.

Zakres Modele z tytułu Forterra - Model 2010 oferuje nie tylko zmian w wygląd zewnętrzny, projektowanie wnętrz i funkcjonalne akcesoria, ale również mocniejszy silnik. Ta seria obejmuje pięć modeli z nazwy z 95, 105, 115, 125 oraz 135 w zakresie mocy 96-136 K. przedstawiciel najpotężniejszego, Forterra 135, to w porównaniu z innymi silnika jest zupełnie inna: w tym modelu jest użyty po raz pierwszy czterocylindrowy silnik - Z 1605 šestnáctiventilovou technologii. Jest to całkowicie nowe pojęcie, które nie tylko wzrost mocy i momentu obrotowego zwiększyć wydajność układów chłodzenia, ale także obniżenie zużycia paliwa. Ponadto Forterra ma 135 i nowy projekt, który dotyczy głównie zawiasach maski, reflektory i tylne błotniki, które są zintegrowane z oświetleniem kontroli i EHR. Kabina jest nowa hydraulika panelu sterowania.

Wiele Maxterra powinny obejmować modele 135, 145, 165 i 175 z wykonania sześciocylindrowe silniki przedziale 130-170 K. za pomocą konwencjonalnych silników seryjnego pompy wtrysku paliwa, turbosprężarkę z intercoolerem powietrza i układu recyrkulacji spalin również. Funkcjonalnych prototypów przedmiotem Maxterra testuje obecnie instytut w rozwoju ciągników, koncentrując się na poszczególnych składników. Ciągniki są również testy w warunkach polowych.

Oprócz nowości i wziął ciągnik dostosowane do krajów rozwijających się - Zetor 7441 w realizacji modelu Cabrio. Charakteryzuje się łatwą obsługą i działania ekonomiczne. Tym roku to prestiżowe targi udane dla firmy Zetor. Sugeruje to nie tylko wysokie stoisku ruchu, a przez cały czas trwania wystawy, ale także duże zapotrzebowanie na nasze produkty. Oprawa zamówień odnotowano 98, liczba wniosków wzrosła do 148-gi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#380 Share PIETER6441

PIETER6441

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 26 maj 2010 - 04:42