Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy model ZETORA- Maxterra

474 odpowiedzi na ten temat

#281 Share JoHnyDD

JoHnyDD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 16 grudzień 2009 - 16:20

Nowy model ZETORA- Maxterra wiadomo coś kiedy będzie dostępny w PL?

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Zetor 3340,5340 ,7340 ,Zetor 7745 ,Ursus ,Jak nowy

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Zetor/ ZTS
  • 58500.00 PLN
  • 16 lip 2017
Sprzedam ciągnik zetor 6245

• 36000.00 PLN
  • 15 lip 2017
Zetor 5211

• 29700.00 PLN
  • 14 lip 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowy model ZETORA- Maxterra Dzisiaj, 19:58
  •  

#282 Share Henius91

Henius91

Bad Moderator

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2622 postów

Napisany 16 grudzień 2009 - 18:04

Nowy model ZETORA- Maxterra podobno na jesien lub koniec 2010 roku tak jak Forterra 135 16V.
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Your Working Machine

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

#283 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3686 postów

Napisany 16 grudzień 2009 - 20:17

Nowy model ZETORA- Maxterra Z kabiną to się trochę nie postarali... Nie wiele się różni od pronara czy crystala :unsure:

#284 Share Henius91

Henius91

Bad Moderator

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2622 postów

Napisany 16 grudzień 2009 - 22:19

Nowy model ZETORA- Maxterra dokladnie, wnetrze takie troche, a nawet bardziej ubogie, slabo oznaczone dzwignie (fakt, nie ma ich duzo ale jednak moze sie mylic na poczatku), dzwignie od hydrauliki i od WOMu wygladaja identycznie. czegos mi tam na tej konsoli brakuje tylko nie wiem czego. mozna powiedziec ze ta konsola jest identyczna jak w Forterrze tyle ze sa dodane przelaczniki i zmieniony kasztalt dzwigni. te wszystkie wlaczniki sa tak umieszczone jak by mialo sie je wciskac wszystkie na raz. spojzcie na rozmieszczenie wlacznikow np. w NH T6000, tam jest to zrobione troche z taka fantazja a nie z prostota. i nie wiem czy mi sie wydaje czy ten wyswietlacz znajduje sie na desce rozdzielczej?? raczej powinien znajdowac sie na podlokietniku wielofunkcyjnym razem z dzwignia krzyzowa ktora sluzyla by do obslugi 2 par wyjsc hydrauliki, no i na tym podlokietniku mogly by byc 2 przycicsku od szybkiego podnoszenia i opuszczania podnosnika, co juz nawet o joysticku nie wspomne, na nim to dopiero mozna by bylo umiescic przyciski od szybkiej obslugi EHR, rewersu, polbiegow. bedzie to raczej ciagnik za nie male pieniadze wiec mogli go wykonac aby nie odstawal np. od NH.

moze i troche polecialem z fantazja ale pamietajmy ze to XXI wiek i jesli ma to byc ciagnik konkurujacy np. z taka marka jak NH (bo do JD, Fendta czy DF nie ma startu) to niech jest tak zrobiony. watpie ze cena takiej Maxterry 165 bedzie mniejsza niz 200k a mozna dolozyc te 30-40k (jak juz kupowac ciagnik o takiej mocy, to porzadny) i kupic NH T6050, nie mowie juz o PC czy RC bo sa one o wiele drozsze ale normalne modele.

szczerze mowiac nie zaskoczyl mnie ten ciagnik.

#285 Share ZetorPower

ZetorPower

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 295 postów

Napisany 17 grudzień 2009 - 18:33

Nowy model ZETORA- Maxterra Maxterra narazie jest protoypem i w tym linku mozna sie doczytac ze jest to wersja nie gotowa do sprzedazy wiec byc moze nie wszystko jest w niej skonczone mam tu na mysli drobiazgi min oznaczenie dzwigni przynajmniej tak mi sie wydaje ze o to chodzi i Zetor narazie jezdzi na pokazy i zbiera opinie wiec bardzo prawdopodobne ze jeszcze nie jedno w niej zmienia. Tak wiec narazie nie ma co sie podniecac, wejdzie do sprzedazy to zobaczymy

zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

#286 Share Henius91

Henius91

Bad Moderator

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2622 postów

Napisany 17 grudzień 2009 - 18:51

Nowy model ZETORA- Maxterra no wlasnie nie ma sie co podniecac tym ciagnikiem, bo jezeli do sprzedazy wejdzie w takiej "postaci" jak ten prototyp to moga zapomniec o dobrej sprzedazy. duuuuzo musza jeszcze zmienic, bo na prawde niczym oprocz skrzyni i silnika nie rozni sie od Forterry.

#287 Share lukaszz110

lukaszz110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 482 postów

Napisany 19 grudzień 2009 - 18:27

Nowy model ZETORA- Maxterra dobra wszystko wszystkim ale kiedy dokładnie bedzie do sprzedazy
kolega mowił ze w 2010r ale nie wiem czy to prawda
a najistotniejsze ile bedzie kosztował ten typ bo znajac czechów to zrobia dobry traktor
bedzie lubił wypic tylko ze robote tez zrobi :unsure:

#288 Share Henius91

Henius91

Bad Moderator

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2622 postów

Napisany 19 grudzień 2009 - 22:32

Nowy model ZETORA- Maxterra ciagnik zapewne do sprzedazy wejdzie jesienia lub pod koniec 2010 roku. cena zapewne nie bedzie niska. mysle ze za najwiekszy model 165 w standardzie bedzie kosztowal w granicach 180-200 tys zl.

#289 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 28 grudzień 2009 - 22:44

Nowy model ZETORA- Maxterra Diler dzisiaj mówił że Maxterra wejdzie do sprzedaży w czwartym kwartale 2010 roku, co do cen to nic nie wiedzą.

#290 Share andrew64003

andrew64003

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 11:45

Nowy model ZETORA- Maxterra panowie co tu dużo mówić :] zetor maxterra przy optymistycznym założeniu będzie kosztował nie mniej niż 200 000 - 230 000 brutto w wersji z full wyposażeniem (ale na pewno nie będzie miał amortyzowanej osi jak w JD albo nh a o amortyzowanej kabinie już nie wspomnę) do tego tak jak modelu fronterra 125 wykończenie i precyzja wykonania pozostawia wiele do życzenia. Dlatego uważam że nie ma sensu się rozwodzić nad maxterrą i kupić JD 6630 w wersji comfort za 216 000 netto albo nh z serii T6050 za ok 205 000 netto i mieć z głowy naprawy i inne niespodzianki. Pozdrawiam ;]

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#291 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 12:06

Nowy model ZETORA- Maxterra wlasnie mi sie wydaje ze bedzie mogl miec miekka os i kabine, bez tego lepiej nie wchodzic z nowym produktem
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#292 Share andrew64003

andrew64003

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 13:13

Nowy model ZETORA- Maxterra możliwe że będzie tak jak mówisz tls i amortyzowana kabina w opcji tylko za jakie pieniądze?? W zetorach mnie denerwuje to ze jak przychodzę do dilera i wylicza mi specyfikacje ciągnika to tak klima zapłać siedzenie grammera zapłać zaczep zapłać obciążniki na koła i na przód zapłać dodatkowe siedzienie zapłać reflektory dopłać i max 7 % upustu ludzie to jest chore i wszystko jak zsumujemy dokładamy trochę i mamy NH i tu pojawia się pytanie czy jest jakikolwiek sens?? pozdrawiam :lol:

#293 Share Henius91

Henius91

Bad Moderator

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2622 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 19:46

Nowy model ZETORA- Maxterra "sęs"- sens :lol: najlepiej Mozille zainstaluj. powracajac do tematu, to czy aby dostaniesz NH T6050 za 200 tys zl?? albo JD 6630 za 215k?? moze, ale w jakim wyposazeniu. nie mowie ze kupilbym takiego zetora ale ceny troche przegiales ;[ jak by ten JD tyle kosztowal to bym sie nie wahal ;[ powiedzmy sobie szczerze, Maxterra - drozsza i silniejsza wersja Forterry. nie lepiej poczekac na nowa Forterre 6C z rewersem elektrohydraulicznym?? na jedno wyjdzie bo skrzynia ta sama co w Proximach Power. dobrze ze w zetorach nie trzeba placic za kabine jako dodatkowe wyposazenie :)

#294 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 20:07

Nowy model ZETORA- Maxterra W proximach zwykłych kabiny nie ma w standardzie ani przedniego napędu :lol:

#295 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 21:11

Nowy model ZETORA- Maxterra A kierownica jest,czy też trzeba zapłacić?? ;[
Wolałbym takiego zetora niż ursusa czy belarusa ;[ O się zrymowało :lol:

#296 Share Henius91

Henius91

Bad Moderator

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2622 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 22:40

Nowy model ZETORA- Maxterra poczekajmy na skrzynie z elektrohydraulicznym rewersem w 1674 i ciekawe ktory bedzie lepszy :lol: pamietaj ze w ursusie jest Perkins czyli niskie spalanie ;[ kabina w tym zetorze wcale nie jest bardziej "wypasiona" niz w ursusie. nie pamietam ile ursus kosztowal ale cena bedzie pewnie porownywalna wiec zetor bedzie mial powaznego przeciwnika ;[

#297 Share lukaszz110

lukaszz110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 482 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 23:25

Nowy model ZETORA- Maxterra ja poczekam na mexterre jak wyjdzie i kupie w 130HP bo te 4 cylindrowe forterry to mi coś sie nie podobają chociaż jak jeszcze zejdą z ceną to nawet sie połakomie :lol:

#298 Share Henius91

Henius91

Bad Moderator

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2622 postów

Napisany 01 styczeń 2010 - 10:53

Nowy model ZETORA- Maxterra hehe zanim wyjdzie maxterra to przekonasz sie do innego ciagnik. za cene maxterry mozna bedzie pewnie kupic NH T6050 Plus a to ta sama moc. moze NH bedzie ciut drozszy ale nie wiadomo ile bedzie zetor kosztowal.

#299 Share andrew64003

andrew64003

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 01 styczeń 2010 - 12:06

Nowy model ZETORA- Maxterra Henius91 ;] kabina w zetorze jest cichsza od tego nowego ursusa, w ursusie znajomy jeździ w nausznikach:) pozdrawiam a ten john deere 6630 to w wersji comfort za 216 000 zł NETTO

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#300 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 01 styczeń 2010 - 12:17

Nowy model ZETORA- Maxterra Myślę, że maxterra 130km nie będzie droższa od forterry 122km o więcej niż 30-40tys zł, bo zetor bardzo spóźnił się z tym modelem. Powinien taki (lub podobny)być w ofercie już od 2000 roku kiedy zaprzestano produkcji serii xx245 i firma zetor będzie chciała pozyskać nową grupę klientów. Nie wiem jak wy, ale ja myślę, że jednak będzie tańszy od new holanda, a na pewno lepszy od belarusa o podobnej mocy. Odpowiednik ursusa 1234 - zetor 12245 był ok. 10tys zł droższy od niego.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Dodaj odpowiedź