Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy model ZETORA- Maxterra

474 odpowiedzi na ten temat

#241 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 wrzesień 2009 - 19:26

Nowy model ZETORA- Maxterra @Henius91 zejdą z dolną granicą niżej, tak aby nie było luki w mocach. Podejrzewam, że w gamie Maxterry, będą modele o mocy takiej jak najwyższe moce Forterry.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowy model ZETORA- Maxterra Dzisiaj, 18:27
  •  

#242 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 20 wrzesień 2009 - 20:50

Nowy model ZETORA- Maxterra no nawet lepiej bo jezeli mialbym wybierac miedzy 122 KM z 4 cylindrow a 125 z 6 cylindrow na pewno wybralbym tego drugiegio no chyba ze do tura to 4 cylindry no ale Maxterra pewnie bedzie sporo drozsza od Forterry. z ta sama moc pewnie bedzie trzeba dac te 30k wiecej ale mysle ze by sie oplacalo. zobaczymy w ostateczosci jak to bedzie wygladalo.
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

#243 Share Macius

Macius

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 646 postów
  • Zainteresowania:WINO KOBIETY I ŚPIEW

Napisany 20 wrzesień 2009 - 21:26

Nowy model ZETORA- Maxterra Ja jak bym brał to takiego 6 cyl. o mocy 155km mam nadzieje że będzie to dobry traktor za dobre pieniądze :)

#244 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 20 wrzesień 2009 - 22:56

Nowy model ZETORA- Maxterra A czy ktoś z was wie już jakie będzie wyposażenie i dostępne opcje w tym modelu?

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#245 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 21 wrzesień 2009 - 18:00

Nowy model ZETORA- Maxterra wyposazenie to pewnie rewers elektrohydrauliczny, skrzynia (no wlasnie ciekawe jaka) pewnie bedzie miala po 4 polbiegi na kazdym biegu, 3 pary wyjsc hydraulicznych, klima. wedlug mnie takie wyposazenie moglo by byc no chyba ze lepsza skrzynia. a dodatkowe to pewnie TUZ + WOM, wielofunkcyjny podlokietnik (hahaha, zart :) ), resorowana kabina i os przednia (nie wiem czy brac to jako zart czy co). oczywiscie to co napisalem to tylko takie moje wyobrazenie bo chyba jeszcze nikt nie zna wyposazenia.

#246 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 21 wrzesień 2009 - 19:07

Nowy model ZETORA- Maxterra mysle, ze skrzynia bedzie slabsza, a nie lepsza :) realistycznie licze na 3 polbiegi - obym sie mylil.
wielofunkcyjnego podlokietnika nie bedzie, ale z drugiej strony zastanawiam sie czy wmontowac przycisk gora/dol do obslugi ehr i przelacznik do polbiegow w najprostszy podlokietnik to takie wyzwanie??
ehr to standard boscha, nie zbyt ergonomiczny, ale przynajmniej niezawodny i z logicznymi funkcjami.
miekka os i kabina jak najbardziej powinna sie znalezc, pronary te duze chyba maja, co nie??
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#247 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 21 wrzesień 2009 - 19:23

Nowy model ZETORA- Maxterra Ale pronary na ZFie są składane a zetor nie będzie miał swojej konstrukcji ?

#248 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 21 wrzesień 2009 - 19:28

Nowy model ZETORA- Maxterra chyba maja, ale nie wiadomo czy Zetor wprowadzi takie "udogodnienie". na podlokietnik wmontowalbym raczej obsluge EHR, przelacznik krzyzakowy do obslugi wyjsc hydrauliki (taki jak np. w Valtrach), obsluga polbiegow. byc moze Maxterra bedzie miala HTS ( :) ) wiec przycisk tez mozna tam umiescic :)

#249 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 21 wrzesień 2009 - 19:33

Nowy model ZETORA- Maxterra calkiem mozliwe, ze bedzie mial swoj patent, byloby nawet ciekawiej :)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#250 Share agrotechnicZ165

agrotechnicZ165

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Zainteresowania:Zetor Fan, Modele.

Napisany 13 październik 2009 - 18:55

Nowy model ZETORA- Maxterra Wg mnie Maxterra będzie większą wersją Forterry. Nie mówię o tym że bedzie zrobiona na jej częściach (jak ursus składa/składał 1934 na cześciach 1614, a potem 1934 się rozsypuje, bo części nie wytrzymują mocy) ale chodzi mi o to że wizualnie widzieliście na tych zdjęciach jak wygląda (chodzi mi o te prototypu) że ma maskę jak Proxima i inne rzeczy zapożyczone z tego modelu do kabiny. Co do reszty to będą to pewnie części zaprojektowane specjalnie dla Maxterry, bo Zetor w przeciwieństwie do ZTS czy ursusa ma kasę na nowości, badania i inne.
Ha traktor, Akkor Zetor!

Zetor Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#251 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 13 październik 2009 - 21:13

Nowy model ZETORA- Maxterra Prototyp pod względem wizualnym bardzo ciekawy. Jak cena będzie korzystna to ciągnik taki byłby dobrą i tańszą alternatywą dl NH T6000. Gdzieś słyszałem że miała być premiera na Agro Show 2009 ? Czy mi się coś pomyliło. A może premiera będzie na Agro Premierach w hali w poznaniu w lutym 2010. Wiecie coś o tym?

#252 Share Bizonlove

Bizonlove

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 165 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 14 październik 2009 - 11:19

Nowy model ZETORA- Maxterra Juz niedlugo ma sie pojawic nowy zetor maxterra, upragniona 6 cylindrówka. Kazdy czeka z uteskinieniem na premiere.

Z informacji , które znalazłem na internecie na czeskim forum można dowiedziec się, iż przedział mocy bezie wynosić od 130 do 175 KM, maja byc dostepne 2 skrzynie biegów 24x24 z powershiftem oraz 48x48 powershiftem. liczba modeli mocowo: 130 KM, 150 KM i 175 KM
podwozie i skrzynia prawdopodobnie ZF

nie wspomne o nowych modelach z rewersem elektrohydraulicznym, ktory ma byc dostepny w modelach nizszych mocowo

#253 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 14 październik 2009 - 11:59

Nowy model ZETORA- Maxterra tylko że już od ponad roku albo prawie dwóch jest gadka ''niedługo , niedługo''. Może na koniec roku 2010 coś będzie z tych nowych modeli.

#254 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 14 październik 2009 - 16:02

Nowy model ZETORA- Maxterra W sumie to sam zetor nie wie kiedy będzie premiera :) Bizonlove@ masz może link do tego forum (wyślij np. na PW bo ktoś może sie zbulwersować :) )...
A co do tego wielofunkcyjnego podłokietnika, to wykonanie czgoś takeigo nie stanowi żadnych problemów... Nawet taki bajer o którym brzozak wspomniał byłoby już czymś, ja np. nie widze problemów w wykonaniu czegoś takiego, sam bym to nawet zrobił :) (Kubota ta 128km ma tak zrobione w podłokietniku)

#255 Share przemek99

przemek99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , Motoryzacja ;]

Napisany 19 październik 2009 - 19:04

Nowy model ZETORA- Maxterra Jak widać coś się nareście ruszyło :) http://www.gardsdrift.no/id/38940 - zdjęcia nowej Maxterry :)

#256 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 20 październik 2009 - 10:04

Nowy model ZETORA- Maxterra Maska podobna z deka do Landini Landpower/Powerfarm :)

#257 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 20 październik 2009 - 15:58

Nowy model ZETORA- Maxterra Ciekawa stylistyka, z zewnątrz zrobiony z jajem, śmiem twierdzić,że jeżeli ta wersja wejdzie do produkcji to będzie jeden z najładniejszych ciągników na rynku... Do tego vmax 50, moce 130-170, Kurcze Czesi u nas funkcjonują głównie w kawałach, a proszę Ursus praktycznie stoi w miejscu... a tam non stop rozwój technologi i gonienie świata... :)

#258 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 20 październik 2009 - 17:41

Nowy model ZETORA- Maxterra kabina na pierwszy rzut oka przypomina ta za Valtry S. piekny ten ciagnik ale cena pewnie tez bedzie piekna.

#259 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 20 październik 2009 - 17:48

Nowy model ZETORA- Maxterra no i da sie odczytac, ze bedzie mial skrzynie 50 km/h, wiec bedzie tez amortyzowana os :) i pewnie amortyzowana kabina.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#260 Share przemek99

przemek99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , Motoryzacja ;]

Napisany 20 październik 2009 - 18:51

Nowy model ZETORA- Maxterra Skrzynia ma być w standardzie 24/24 a w opcji z reduktorem 40/40 , również ma być wyposażona Power Boost + 10km , amortyzowana kabina i oś , skrzynia ZF , przedni most Carraro , i silnik własnej produkcji prawdopodobnie z wtryskiem Common Rail .

Dodaj odpowiedź