Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy model ZETORA- Maxterra

474 odpowiedzi na ten temat

#201 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 06 lipiec 2009 - 22:10

Nowy model ZETORA- Maxterra no niech Cie bedzie :D ale mi dalej czegis tu brakuje tylko nie wiem czego.
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowy model ZETORA- Maxterra Dzisiaj, 02:10
  •  

#202 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 06 lipiec 2009 - 22:40

Nowy model ZETORA- Maxterra Wczoraj rozmawiałem z gościem z Kalisza co pracuje w Zetorze i mówił że Maxtera wejdzie albo pod koniec roku (grudzień) albo styczeń 2010r a nowa Forterra wejdzie pod koniec tego roku i mają Proxe ulepszyć jeszcze i ma byc Proxa z niskim dachem. Pytałem się jak będzie wyglądac nowa Forterra to mi powiedział ze będzie podobna z przodu do NH i lampy podobne będą.
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#203 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 06 lipiec 2009 - 22:53

Nowy model ZETORA- Maxterra no to fajnie, już niedługo będą nowe zetory. A co będzie zmienione w forterze? wiesz coś więcej? jaka skrzynia silniki? bo to mnie najbardziej interesuje a nie wygląd

#204 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6738 postów

Napisany 06 lipiec 2009 - 23:01

Nowy model ZETORA- Maxterra Wygląd może taki http://www.veeteeltf...?...5&start=885
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#205 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 06 lipiec 2009 - 23:09

Nowy model ZETORA- Maxterra nie mam nic przeciwko aby zetor wzorował się stylistycznie na zachodnich sprzętach - tylko żeby nie przejął po nich ceny

#206 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 07 lipiec 2009 - 10:16

Nowy model ZETORA- Maxterra Co jak co, ale zapowiada się ciekawie :D
W jakich mocach ma występować Maxterra?
Ja znalazłem taką Maxterre :D >link<

#207 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1848 postów

Napisany 07 lipiec 2009 - 15:11

no niech Cie bedzie :D ale mi dalej czegis tu brakuje tylko nie wiem czego.

Po prostu szukasz dziury w całym :D . Jeżeli Zetor wprowadzi coś nowego to i tak to będzie za mało dla ciebie i dalej będziesz jechał po tych ciągnikach :D . Najlepiej jakbyś wypowiadał się w tematach w których jesteś obeznany np dotyczących MF 3125.

Kris 14, ten ciągnik to akurat Lindner z Austrii.

Więcej o Zetor Maxterra w tym temacie: http://www.agrofoto....TORA-t1787.html

#208 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 07 lipiec 2009 - 19:28

Nowy model ZETORA- Maxterra ^ ^ nie szukam dziury w calym bo taka jest prawda. na jednych pokazach mowili ze w ursusie jest bardzo uboga wersja EHR a przeciez to to samo so w zetorze. bylo to chyba na filmiku na YT. i lepiej sie tak nie unos bo sie robi tu lekkie zamieszanie. poprostu pisze to co wiem.

@yarecki12 w nowej forterze bedzie skrzynia jak w Proximie power ale chyba bedzie wiecej biegow pod obciazeniem do dyspozycji. silnik bedzie normalny 6 cylindrowy z turbodoladowaniem i intercoolerem Zetorowski. moc pewnie bedzie sie whac miedzy 120 a 180 KM wiec te modele beda mogly juz konkurowac z ursusem i na pewno beda lepsza alternatywa ze wzgledu na skrzynie biegow.

#209 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 07 lipiec 2009 - 21:42

Nowy model ZETORA- Maxterra @danielhaker@ Nie ten podobny do Fendta to nie jest Maxtera to przeróbka bo się pytałem tego gościa to barzdiej będzie podobne do tego co dał kolega @KRIS14 @niżej linka. A co do Maxtery to jest już testowana w dużych gospodarstwach w Czechach i jak narazie sprawdzają się super jak cała reszta nowych Zetorów tak mi mowił ten gość tylko coś jeszcze mają poprawić w Forterze z podnośnikiem tylny żeby podnosiła podobno 8 ton!!! :D @yarecki12 @ Silniki mają być 4 cilindrowe w 4 modelach i mają być 6 cylindrowe w 2 większych (ale jeszcze o tych 2 myślą czy je produkować jak będzie Maxtera) a jeśli chodzi o skrzynie to mają być takie jak w Proxie Power jak ktoś wyrzej napisał elekrochydrauliczne lub mechaniczne jak do tej pory do wyboru to ma być. A jeśli chodzi o silniki to wszystkie mają być Zetorowskie nie inne tylko produkcji Zetora! A teraz fabryka Zetora pracuje 3 dni tylko w tygodniu przez ten kryzys. Podobno bardzio duzo Zetorów idzie do Ameryki ok 30 na miesiąc .
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#210 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1848 postów

Napisany 07 lipiec 2009 - 21:59

^ ^ nie szukam dziury w calym bo taka jest prawda. na jednych pokazach mowili ze w ursusie jest bardzo uboga wersja EHR a przeciez to to samo so w zetorze. bylo to chyba na filmiku na YT.

To powiedz czego ci tu brakuje ale nie wiesz czego jak sam dokładnie powiedziałeś, i jak mam rozumieć twoje stwierdzenie "bo taka jest prawda"

Co do silników to w VUTR czyli ośrodku rozwojowym Zetora jest zatrudnione około 90 osób z czego 1/4 zajmuje się rozwojem silników

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#211 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6738 postów

Napisany 07 lipiec 2009 - 22:25

@danielhaker@ Nie ten podobny do Fenda to nie jest Maxtera to przeróbka bo się pytałem tego gościa to barzdiej będzie podobne do tego co dał kolega @KRIS14 @niżej linka. A co do Maxtery to jest już testowana w dużych gospodarstwach w Czechach i jak narazie sprawdzają się super jak cała reszta nowych Zetorów tak mi mowił ten gość tylko coś jeszcze mają poprawić w Forterze z podnośnikiem tylny żeby podnosiła podobno 8 ton!!! :D @yarecki12 @ Silniki mają być 4 cilindrowe w 4 modelach i mają być 6 cylindrowe w 2 większych (ale jeszcze o tych 2 myślą czy je produkować jak będzie Maxtera) a jeśli chodzi o skrzynie to mają być takie jak w Proxie Power jak ktoś wyrzej napisał elekrochydrauliczne lub mechaniczne jak do tej pory do wyboru to ma być. A jeśli chodzi o silniki to wszystkie mają być Zetorowskie nie inne tylko produkcji Zetora! A teraz fabryka Zetora pracuje 3 dni tylko w tygodniu przez ten kryzys. Podobno bardzio duzo Zetorów idzie do Ameryki ok 30 na miesiąc .

Wiem że to nie jest maxterra tylko ktoś sobie przerobił z Fendta na Zetora. Jesteś pewien że 4 modele będą miały po 4 cylindry? Nie za bardzo będą podkręcone? A ja myślałem, że 110 koni to już granice 4 cylindrów.

Sprzedam:

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#212 Share Apista

Apista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 07 lipiec 2009 - 22:28

Nowy model ZETORA- Maxterra A co za różnica jakie będą nowe zetory.
Zapewne będzie troche więcej wyposażenia dodatkowego jak równieżw standardzie.
Na pewno będą patrzeć na zachodnie john deere, New hollandy, Case i północne Valtry. Takie wiodące marki które posiadają mocne strony. Jednakże nie mają tyle możliwości finansowych i manewrowych aby zmienić kompletnie podstawy pojazdu.
Napewno zostawią silnik, skrzynię biegów wraz z przednim napędem, i kabinę. Resztę będą delikatnie modyfikować.
Nawet Zetor power ma głównie tylko jedną modywikację (chyba) rewers czyli sprzęgło, a w wyglądzie tylko to że bardziej błyszczy.
Pewnie powiecie że sięnie znam itd. ale to moja opinia na tą chwilę.

#213 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1848 postów

Napisany 07 lipiec 2009 - 22:36

Nowy model ZETORA- Maxterra O tych 4 modelach z silnikami 4C i 2 modelach - 6C to chodzi zapewne o serię forterra. Maxterra ma być wyposażona wyłącznie w 6 cylindrowe silniki.
Co do exportu do ameryki przedtem mieli z tym problem z powodu niskiego kursu dolara więc teraz może jest lepiej

#214 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 07 lipiec 2009 - 22:49

Nowy model ZETORA- Maxterra przydałoby się żeby wprowadzili amortyzację kabiny i przedniej osi, i żeby nie ładowali za dużo elektroniki

#215 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 07 lipiec 2009 - 22:59

Nowy model ZETORA- Maxterra 'danielhaker' mają być te 4 co są czyli 95 105 115 i 125 a te dwie 6 to nie wiem jakie będą .
Zetor Team

#216 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6738 postów

Napisany 07 lipiec 2009 - 23:02

Nowy model ZETORA- Maxterra A nie ma już forterry ok. 80 koni? 8641 chyba

Sprzedam:

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#217 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 07 lipiec 2009 - 23:19

Nowy model ZETORA- Maxterra widocznie się słabo sprzedawała i wycofali - ludzie woleli wziąć proximę lub proximę plus, a teraz jeszcze do wyboru power. Albo ludzie poprostu woleli dołożyć i wziąć 90 lub 100 koni

#218 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisany 08 lipiec 2009 - 07:26

Nowy model ZETORA- Maxterra no z tego co czytam to zapowiada sie ciekawie;) ursus moze sobie popatrzyc tylko na zetora;] pozdrawiam
Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330

AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

#219 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 08 lipiec 2009 - 12:18

Nowy model ZETORA- Maxterra @rataj narazie to te modele nowe to jeszcze plotki bo nie wiadomo czy uda sie zetorowi wypuscic na rynek wszystkie 3 modele na raz (Forterre 6C, Forterre power i Maxterre). wedlug mnie latwiej jest zrobic te dwa pierwsze bo design juz bedzie taki jak w normalne Forterze no moze cos zmienia ale Maxterra to bedzie calkowity przelom dla zetora pod wzgledem wygladu i elektroniki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#220 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 08 lipiec 2009 - 16:01

Nowy model ZETORA- Maxterra ale po co forterra 6C jak będzie maxterra? Najsłabsze maxterry będą się pokrywać mocami z forterrami 6C

Dodaj odpowiedź