kamil18fmr

Nowy model ZETORA- Maxterra

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
brzozak2    241

no juz to gdzies mi smignelo przed oczami i z tego co pamietam to pierwsze rewelacje donosza ze wejdzie w 2008 roku, ale nie wiadomo w ktorym kwartale i czy to wogole jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Więc tak -seria ta ma składać się z trzech modeli-wszystkie 6-cylindrowe-10541-104 kW,15541-115 kW i 12541-132 kW-wszystkie modele będą wyposażone w PowerBoost (+10 KM),ma mieć skrzynię 24/24 czterostopniowy PowerShift (prawdopodobnie od ZF-opcjonalnie biegi pełzające-właściwie reduktor-wtedy ilość biegów wzrasta do 40/40) jak również resorowaną przednią oś i amortyzowane zawieszenie kabiny.Ma wejść do produkcji w 2009 r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łukasz    29
Więc tak -seria ta ma składać się z trzech modeli-wszystkie 6-cylindrowe-10541-104 kW,15541-115 kW i 12541-132 kW-wszystkie modele będą wyposażone w PowerBoost (+10 KM),ma mieć skrzynię 24/24 czterostopniowy PowerShift (prawdopodobnie od ZF-opcjonalnie biegi pełzające-właściwie reduktor-wtedy ilość biegów wzrasta do 40/40) jak również resorowaną przednią oś i amortyzowane zawieszenie kabiny.Ma wejść do produkcji w 2009 r

e super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Może też sprzedawac bo trafił mu się jakiś awaryjny model.

A wracając do Maxterry to fajnie się prenzentuje. Byc może Zetor dogoni zachodnią konkurencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Znowu widać jak się rozwija firma zza południowej granicy. Stale coś nowego. Nasz polski Ursus.... Co oni robią to ja nie wiem. W dzisiejszych czasch trzeba rozwijać na lepsze nie ma rady. Nie chce nikogo obrazić, ale moim zdaniem w kabinie Ursusów od kilku lat za duż to się nie zmnieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

masz rację, porównajcie sobie małe zetory z lat 80-tych i ursusy z tych lat. Zetor jakie miał wtedy komfortowe kabiny, a ursus kabinę dodawał do 360 na żądanie :rolleyes:


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

I za dopłatą. Mój ojciec jak brał C-330 M to wziął bez kabiny, bo coś tam trzeba było dopłacic, a kasy za dużo nie było :rolleyes: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobureczek    1

ja czytałem na jakiejs stronce ze zetor maxterra wejdzie na rynek w 2009 roku w modelach o róznej mocy :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Ja czytałem o strategii Zetora na następne lata to ma wyjść także Forterra II. 2 nowe modele z silniejszymi silnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

A mnie ciekawi to, że Ursus jakoś bardzo ociąga się z wprowadzieniem nowych ciągników. Zetor szybciej wchodzi na rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Słuchajcie na zagranicznych stronach np.z jakimiś opisami zawsze jest zetor a ursusa nigdy nie ma.Spodziewam się że za kilka lat zetor będzie przynajniej taką firmą jak nh czy mf :lol: ;)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie ma co . Ja chociaz milosnik ursusa przyznaje wam racje na temat ociagania sie ursusa ale nie ma sie co dziwic jak teraz chca sprzedac ursusa bo jest niewypłacalny to tez temu im juz nie zalezy wogóle ta polska jest jakas popier.... ja tam zrobie autonomie i sam swoje panstwo zrobie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Kto sprzedaje prawie nowy ciągnik bez żadnej poważnej przyczyny?????Nikt normalny, chyba że kasuje wszystko.

kasuje albo sie rozwija...i nie potrzebny mu juz taki ciagnik tylko wiekszy.

 

Co do Maxterry to za bardzo mi sie nie podobają...ale to tylko obrazek moze w rzeczywistosci lepiej to bedzie wyglądać ale po obrazku moge powiedziec ze nie zaciekawie wyszedł im.no ale pożyjemy zobaczymy. ;)

 

 

 

 

Spodziewam się że za kilka lat zetor będzie przynajniej taką firmą jak nh czy mf

ja tez sie tego spodziewam...Zetor się rozwija, cały czas coś nowego.Nowego i przede wszystkim dobrego, nie wadliwego. :o :lol:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Powiem wam, że Zetor zdobył taką renomę głównie za sprawą Polaków. Chyba wiecie czemu??

W większości rozwijających się wsi jest co najmniej jeden nowy Zetor. U mnie w okolicy nie ma niestety żadnego nowego Ursusa, a jest kilka Zetorów. Zresztą 1/3 produkcji idzie do Polski. To mówi samo za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

no u mnie w gminie a gmina nie duza to zetorów juz na dwóch rekach nie zliczy a jeden kolo juz ma 3 i wszystkie spod igły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

no Zetor jest w polsce chyba najbardziej znany jak nigdzie indziej. :lol:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

W Czechach zetorów jest mnóstwo gdy byłem w Czechach to same zetory żednego innego nie widziałem


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

A wie ktos gdzie mozna znaleść jakis artykuł o zetorze i o jego histori i o poszczególnych modelach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez kamil5421
      Witam tak jak w temacie. Co może być przyczyną zaciecia zegara od ciśnienia powietrza.?
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj