dziku

Złapani przez Policję

Polecane posty

kris14    267

Mi kolega opowiadał jak kiedyś jechał MF 255 z przyczepą a za nim jechał ojciec bizonem... I na krzyżówce stała policja i czekali na jakiegoś "ochotnika" :) ...

Kumpel pełen strachu bo bez prawka i takie tam... Policjanci zatrzymali sąsiada który przechodził obok nich... spytali się tylko "Tamci dwaj to trzeźwi są?" a sąsiad odpowiedział im że tak... i zaraz po chwili odjechali... i kumpel spokojnie wrócił do domu xD

 

A tak pozatym to inny kolega to WSK 175 sobie jeździł po okolicy [teraz nie jeździ bo WSK jest zepsuta :)] no bez papierów, ubezpieczenia, prawka nawet nie może mieć, świateł nie ma, kasku nie ma i jakoś zawsze udawało mu się umknąć... zawsze albo chwile wcześniej albo chwile później policemany nadjeżdżały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

Mnie zatrzymali z tydzień temu jak to się mówi "nasi", czyli chłopcy z posterunku w sąsiedniej wsi... Leciałem swoją Apką coś koło 65km/h przez wieś (gdzie jest ograniczenie do 50), planowałem podjechać jeszcze kawałek i skręcić w prawo w boczną drogę, a tu mi wyjeżdżają z naprzeciwka radiowozem, lizak przed szybe i do boku... A ja oczywiście: bez kasku, dowodu, włączonych świateł, karty moto, OC i flaszki :D ... I do mnie z pytaniem: "gdzie kask???", a ja, że został w domu, bo w skuterze sprzęgło naprawiałem i chciałem posłuchać jak to chodzi...hehe A że mój skuter wyglądał tak jak wyglądał, bo faktycznie był po naprawie, to tylko popatrzyli się na "moją biedę" i kazali szybko wracać do domu, bo następnym razem jak mnie złapią to kur** będzie kwit...hehe I od tamtej pory woże wszystkie dokumetny w schowku... :D


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libero    16

Mojego kumpla raz złapali bo odlał się na rowie przy drodze (w miejscu publicznym jak oni to powiedzieli :D ) :D i dali mu 5dyszek mandatu - jak to usłyszałem to normalnie spadłem ze krzesła ze śmiechu, później 2 miesiące się z niego śmialiśmy


Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bugi    0

Kiedyś mnie mało co nie złapali, wyjeżdżam z bramy i jadę na pole patrzę stoją ja ostry zakręt i spowrotem, a ojciec na podwórku się plątał, patrzy ja jadę idzie, tylko co zdążyłem wysiąść podjeżdżają i do mojego ojca "Co pan tu sobie jakieś zabawy urządza, ucieka pan?" alkomacik oczywiście ojciec trzeźwy tak patrzą i "a może jeszcze raz dla pewności" to to ojciec dmucha i znów nic nie wykazało :D no to na pożegnanie zagrozili żeby tak nie jeździć bo to może się źle skończyć :D mało ze śmiechu nie zdechłem, potem ojciec opiepszył ale też miał dobry ubaw :D

 

Kiedyś jechałem sobie publiczną drogą i patrzę wsiadają do samochodu i tak powoli jadą w moją stronę ale daleko jeszcze, no to ja w pole do jakiegoś dziadka, a ja byłem z przewracarką i tam leżało siano i tak sobie jadę że niby wracam jedzie policja patrzy ja wracam jakiś dziadek łazi (pomyśleli pewnie że ojciec) no to niech wraca. Ok przejechali a ja już chcę wyjechać a tu stoją to ja po chamach z ciągnika i idę do domu żeby ojciec przejechał bo ostro zaczęli zatrzymywać. Ja idę a ani do mnie "A co się stało? boisz się przejechać?" a ja im na to "nie, ropa się skończyła i idę po wujka" :D to wziąłem ze sobą te 5l i ojca zalaliśmy ojciec przejeżdżał zatrzymali podmuchał i pojechał dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0

U nas w żniwa raczej nie zatrzymują ciągników chyba że ktoś się sam o to prosi % czy naprawdę jakiś mały dzieciak z 10 lat . Teraz to już się nie muszę martwić nareszcie zdałem prawko za 2 razem i już niedługo je odbiorę i jazda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Heh u nas po Włoclawku jeździ nieoznakowana vectra (taka błękitna)

nie polecam próby ucieczki -230KM pod maską

 

No może jak by stali na przeciwnym pasie na ruchliwej trasie i w przeciwnym kierunku :):)

Trzeba uważać na wjeździe do Włocławka bo można się nadziać :)

Podam nr rejestracyjne:

CW 17016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Łeee przekręciłeś coś :)

najpierw szesnastka a potem siedemnastka jest, przeważnie na wylocie na Toruń stoją, albo na wlocie do Włocka od strony Torunia :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W moich stronach policja łapie za % i to bardzo. Rolników nie gnębią wystarczy aby ciągnik miał światła i OC oraz tablice, to nic mu nie zrobią, chyba, ze jak koledzy mówili, że zwraca uwagę. :) Nawet jak się z przyczepami jedzie to zasada jest taka, że lepiej żeby światłą były ale jak nie ma to w żniwa nic nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver105    10

ja bym dzisiaj wpadł jadę sobie chodnikiem rowerem patrze a tam w bocznej stoją misie i spisują gostków to ja po cichutku przejechałem ale farta miałem niby mam rowerówkę ale wydadzą mi dopiero we wrześniu więc jak bym nie miał oraz mam więcej jak 10 lat więc jazda po chodniku jest dla mnie zabroniona a publiczną się nie chciałem tłuc bo tam ruch że strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin1987    2

U nas to podobnie jak u kolegi gonią i to bardzo za % wszystkich uczestników ruchu drogowego i pod sklep lubią zajrzeć a tam to już mają swoje żniwo zawsze kogoś dorwią na piwku.Słyszałem o takim policyjnym powiedzonku:''chcesz mieć wyniki, łap tylko ciągniki " :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Łeee przekręciłeś coś :)

najpierw szesnastka a potem siedemnastka jest, przeważnie na wylocie na Toruń stoją, albo na wlocie do Włocka od strony Torunia :)

Nom CW 16017 ostatnio ich widziałem jak gonili gościa :) Chyba nie wiedział ile mają pod maseczką :)

U nas na szczęście policja nie jeździ, jak już jechali kilka lat temu :) :) :) więc można się rozwalać tu i tam :) :) , a ostatnio byli ale to już całkiem inna sytuacja była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138
ja bym dzisiaj wpadł jadę sobie chodnikiem rowerem patrze a tam w bocznej stoją misie i spisują gostków to ja po cichutku przejechałem ale farta miałem niby mam rowerówkę ale wydadzą mi dopiero we wrześniu więc jak bym nie miał oraz mam więcej jak 10 lat więc jazda pochodniku jest dla mnie zabroniona a publiczną się nie chciałem tłuc bo tam ruch że strach

U mnie za takie coś to albo nie łapią albo spuszczają powietrze.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber14    0

Odswiezam temat :)

Wiadomo teraz zima najlepsza frajda to kulig . No i teraz pytanie . Jak bym jechal ciagnikiem ( bez prawka i nie pelnoletni ) to co by mi zrobili i tym co jechali na sankach ? :):)


Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti565    2

no to by oni dajej prowadzili ten kulig :) a tak szczerze to miałbys przeje..... i jeszcze gorzej a ci za toba to moze nie tak. Kiedys słyszałem jak koles zaczął mówic co grozi za takie jazde to strach sie bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Twój ojciec by zabulił, ty byś dostał zakaz robienia prawka na pare lat. Ja nie mam prawka, gdy mijam się ciągnikiem z policją, to kiwne głową (dzień dobry) i rura dalej, ale tak na serio to uważam bo jak bym wpadł to by mnie ojciec ..., szkoda nawet pisać co.


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek116    3

ja w dzień zakończenia roku szkolnego 2007/08 zarobiłem mandat 300zł za jazdę bez prawa jazdy motorem mz etz 150 he he. ponad rok się udawało tu cyk lizaczek i pchanie ety kilometr do chaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

A mnie raz zatrzymał mf=em 255 od wujka wujo dał mi jechać z łaki a ja dobrze jeżdżę i jadę se i skrzyżowanie skręcam a mija mnie jakieś nieoznakowane auto ja uważam żeby go nie dupnąć kosiarką rotacyjna jadę zostało 10m do bramy a ten sygnał. Ale skończyło sie na upomnieniu a miałem zaraz jechać c330 z przyczepą na ta łąkę ale siadł wujo i znów go mijaliśmy;p A raz bym wjechał do radiowozu skutrem bo zagapiłem sie na dziewczyny ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trancemann    0

U nas jak są zasadzki to konkretnie na mnie:D ale sie nie dałem jeszcze złapac. jak wiem ze policja we wsi stoji to zostawiam sprzęt na polu i ide do domku na kawke :) ale jak by mnie złapali z balotami to ogien jak h** : ja wtedy jeszcze bez prawka, brak ubezpieczenia(bo po co), brak przeglądu(bo po co), brak swiateł(były tylko halogeny przy ciągniku), widły przy turze(u nas policja za to goni), i te wozy do słomy(6 m+ 7,5m, długie nie ;p)bez swiateł bo przy pierwszym sie kabel wyrwał, baloty nie powiązane pasami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

Ja na szczęście nie miałem jeszcze żadnych wspomnień ze spotkania z policja ale mój brat jak nie miał prawka to policja złapała go 3 razy przed bramo a od czasu gdy ma prawo jazdy jeszcze nigdy go nie zatrzymali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukamichal    0

W wakacje miałem przygodę z policją: )

 

Miałem przewieść drzewo które było na 2-kołówce podczepionej do 30M odległość przejazdu 400m drogą:)

 

Jadę sobie jak to na wsi bez świateł i gwizdam: ) oczywiście bez prawka bo nie posiadam przez wiek oglądam się do tylu czy nic nie jedzie a tam ładnie za mną policja powolutku....! To ja szybko światła i przypomniałem sobie ze działa mi jeden kierunkowskaz lewy a na lewo bardzo bardzo gruntowa droga "blotko" no skręciłem oni przejechali pośmiali się ze ja się zakopałem: ) ale jakoś ją wyszarpałem na 3 na blokadzie: )

 

To tyle przygód z policją na ciągniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

śmigałem sobie bez prawka ciągnikiem, orałem pole, stanełem na drodze żeby podkręcic koło od pługu, jechała akurat pałownia. Podchodzi do mnie i o prawko prosi, ja mówie ,że nie mam, no to mandacik powiedział, a ja mu na to, że prawo jazdy pozwala na poruszanie się po drogach publicznych ,a tu gdzie pan stoi jest teren prywatny, moja prywatna droga przez pole, chłopak się zrył , coś tam sapał i pojechał.


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odyniec    1

Ja podobnie jak @MARCIN974 też miałem fuksa że mnie nie złapali a mam dopiero 16 lat i 178 cm wzrostu woziłem na jesieni drzewo z lasu mój tata z kolego znał a ja woziłem z lasu do domu mam ze 4 kilometry no za każdym razem gdy jechałem to i policja jechała za mna nie wiem czego i gdy chyba piaty raz jechałem to mnie wymineła i jechała koło mnie i się tak na mnie patrzeli myslałem ze mnie zatrzymaja to ja oczywiscie gaz w podłoge zakopciłem troche i jakoś pojechali ale miałem pietra jak nie wiem co

 

Błędy!

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

mnie złapali w tamtym tygodniu jak wiozłem drzewo z lasu dokładnie dłużyce na wozie wszystko ładnie oswietlone jednak chcieli mi dac 500zł za brak prawka bo posiadam samo B a oni uwazali ze potrzebne jest b+e lub t jednak po dłuzszej dyskusji i zakfalifikowaniu wozu do odpowiedniej kategorii pojazdów dostałem upomnienie i pojechałem dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas17    0

dziś z tata dostaliśmy mandat 300zł za to że jechaliśmy z trzema przyczepami, ale policjant o to sie nie przyczepił tylko o to że przejżdzalismy przez mozt gdzie jest ograniczenie do 8ton a my mieliśmy na przyczepach 18ton jęczmienia czyli prawie tona poszła na mandat;/


sprzedam deutz fahr M36.40, Bizona Z056, oraz ursusa 360 bliższe informajce na pw lub tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie pały złapali jak śmigałem keewaykiem bez karty , a na dodatek wiozłem kumpla bez kasku :angry: ale to było jakoś 2 lata temu i sie skończyło na tym ,że :mandatu nie bedzie na dzień dziecka(złapali mnie 1 czerwca)i git. a tak by 600 zł w dupe poszło


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj