Skocz do zawartości

Zdjęcie

Złapani przez Policję

350 odpowiedzi na ten temat

#141 Share szpeniek25

szpeniek25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 04 marzec 2008 - 19:03

Złapani przez Policję Mnie zatrzymali jak jechałem z pola z rzepakiem,bez dokumentów to ten mi mowi że dzwoni po lawete i zabierają ciągnik z przyczepą pełna rzepaku, ale jakos im wytłumaczyłem ze dostarczę papiery, no ale 100zł dostałem ^_^

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Złapani przez Policję Dzisiaj, 01:55
  •  

#142 Share igorass

igorass

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 482 postów

Napisany 04 marzec 2008 - 19:37

Złapani przez Policję Mój ojciec miał kilka lat temu zabawną historię. Nasz Zetor 3011 ma z przodu przymocowaną tablicę rejestracyjną(możecie zobaczyć w galerii) i jak jechał tym Zetorem z Piastem po wapno do SKR to zatrzymał go policjant i z rozbrajającą szczerością oznajmił: "nie zatrzymałbym pana na pewno gdyby nie ta tablica rejestracyjna, która mnie zainteresowała" Wniosek- lepiej było jechać bez rejestracji, ale że chciało się być w porządku...

#143 Share pawel93

pawel93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 04 marzec 2008 - 20:21

Złapani przez Policję Mnie w tegoroczne żniwa złapała policja Zetorem 7211, mandatu nie dostałem.W czerwcu dopalałem skuterem 70km/h po chodniku bez kasku i tak samo nic mi nie zrobili ;]

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#144 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 11 marzec 2008 - 19:24

Złapani przez Policję Witka
Odświeżę trochę temat. Mam pytanko, jakie maja prawa policjanci poruszający sie nie oznakowanym radiowozem?? Mogą podpuszczać kierowców aby ci dodali gazu i tym samym przekroczyli dozwolona prędkość i później mogą go zatrzymać? Pytam się bo taki numer wykręcili policjanci mojemu znajomemu :)

P.S: W rejonie pow. Wieluńskiego i okolic uwaga na czarnego VW Passata rej. EWI V413 :)

Honda - The Power of Dreams :)

#145 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 11 marzec 2008 - 19:34

Złapani przez Policję Heh u nas po Włoclawku jeździ nieoznakowana vectra (taka błękitna)
nie polecam próby ucieczki -230KM pod maską

No może jak by stali na przeciwnym pasie na ruchliwej trasie i w przeciwnym kierunku :) :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#146 Share 5314

5314

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:Interesuje się mechaniką i modelarstwem

Napisany 11 marzec 2008 - 19:43

Złapani przez Policję Mnie jeszcze nie zatrzymali :) .Ale mojego sąsiada tak jak woził obornik przyjechali lawetą i pojechali z tym obornikiem do miasta na parkin policyjny :)
..::-U-R-S-U-S-::..
moc , potega , siła , niezawodnosc , klasa , wytrzymalość , to tylko kilka zalet tej maszyny

#147 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 11 marzec 2008 - 19:43

Złapani przez Policję znajmoy uciekła policjantom STAREM 200!! :) :) . jak pomochali mu lizakiem zeby zjechał na pobocze to koles zwolnił i juz tak powolutku zjezdzał na pobocze i nagle..... ile tylko fabryka dała :) :) . policjanci zostali w smudze dymu :) :) :) .zaczeli go gonić ale zejchał napolną droge i znowu ile fabryka dała zwiał smerfom :) :) :)
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#148 Share johny64

johny64

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 11 marzec 2008 - 21:49

Złapani przez Policję

Witka
Odświeżę trochę temat. Mam pytanko, jakie maja prawa policjanci poruszający sie nie oznakowanym radiowozem?? Mogą podpuszczać kierowców aby ci dodali gazu i tym samym przekroczyli dozwolona prędkość i później mogą go zatrzymać? Pytam się bo taki numer wykręcili policjanci mojemu znajomemu :)

P.S: W rejonie pow. Wieluńskiego i okolic uwaga na czarnego VW Passata rej. EWI V413 :)

Ani mnie nie denerwuj. Jak jechałem nad morze do Jastarni do na obwodnicy Trójmiejskiej jechałem 120 przy ograniczeniu do 90km/h(czyli mandat 300zł i 5pkt). Popatrzyłem w lusterko i widze że mi sie trzymie octawia, redukcja z 5 na 4 i gaz w podłoge, chwile później miałem już 170 i debile włączyli kogut :angry:
gdyby złapali mnie przy 120 dostał bym 300zł i 5pkt a tak to mi wlepili 500zł i 10pkt sku.wysyny

#149 Share lewy

lewy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 11 marzec 2008 - 22:15

Złapani przez Policję

Heh u nas po Włoclawku jeździ nieoznakowana vectra (taka błękitna)
nie polecam próby ucieczki -230KM pod maską

No może jak by stali na przeciwnym pasie na ruchliwej trasie i w przeciwnym kierunku :) :)

Hehe Marcin dzieki na info, dobrze wiedziec :)

#150 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 12 marzec 2008 - 16:59

Złapani przez Policję Wiesz -chłopaki na radyjku co rusz mówią gdzie sie przemieszcza -najczesciej przy wylocie na Torun, chociaż widziałem ze po mieście tez kogoś gonili :)

Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share talek48

talek48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 12 marzec 2008 - 17:31

Złapani przez Policję Mnie zlapali raz na Romecie...heh zachcialo mi sie loda ze sklepu...to pojechalem sobie szybko po niego...bez kasku,papierow,swiatla...itd...
Zaproponowali mi ponad 600zł no ale jakos sie obeszlo bez mandatu.
Kara bylo to ze musialem prowadzic motór do domu bo wykrecili mi wentyle :) :) :) :) :) :)

#152 Share lewy

lewy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 12 marzec 2008 - 17:34

Złapani przez Policję

Wiesz -chłopaki na radyjku co rusz mówią gdzie sie przemieszcza -najczesciej przy wylocie na Torun, chociaż widziałem ze po mieście tez kogoś gonili :)

Ja w radyjku niestety nic nie słyszałem o nieoznakowanym samochodzie "miśków" :) ale teraz to będę pytał sie o tą Vectre :)
A wracając do tematu to jechałem nie raz traktorkiem bez prawka ale nigdy nie mialem przyjemnosci sie spotkać z policja a teraz z prawkiem to jade sobie na pewniaka :)

#153 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 12 marzec 2008 - 17:49

Złapani przez Policję mnie też mogli ale wujek jechał
AF - to Jest To:)

#154 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 12 marzec 2008 - 18:14

Złapani przez Policję

Ani mnie nie denerwuj. Jak jechałem nad morze do Jastarni do na obwodnicy Trójmiejskiej jechałem 120 przy ograniczeniu do 90km/h(czyli mandat 300zł i 5pkt). Popatrzyłem w lusterko i widze że mi sie trzymie octawia, redukcja z 5 na 4 i gaz w podłoge, chwile później miałem już 170 i debile włączyli kogut :angry:
gdyby złapali mnie przy 120 dostał bym 300zł i 5pkt a tak to mi wlepili 500zł i 10pkt sku.wysyny

Na własne życzenie... nie wiem co Ci ta Octavia z tyłu przeszkadzała, jak sie trzyma to żaden problem zwolnić i zobaczyć w lusterku kto tam siedzi, jak napiera to puścić przodem, niech sobie jedzie. No chyba że za wszelką cene musisz pokazać że jesteś najszybszy na drodze - a to czasami kosztuje :) Teraz mają kamerki także z tyłu więc trzeba też uważać kogo bierze sie na zajączka.

#155 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 12 marzec 2008 - 18:42

Złapani przez Policję

mnie też mogli ale wujek jechał

Nie ma jak to sensowna wypowiedź...

KS Falubaz

#156 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 12 marzec 2008 - 19:37

Złapani przez Policję

Ja w radyjku niestety nic nie słyszałem o nieoznakowanym samochodzie "miśków" :) ale teraz to będę pytał sie o tą Vectre :)
A wracając do tematu to jechałem nie raz traktorkiem bez prawka ale nigdy nie mialem przyjemnosci sie spotkać z policja a teraz z prawkiem to jade sobie na pewniaka :)

Traktorem bez prawka to juz od dwóch lat jezdzę po drogach (po szosach bardzo rzadko ale nie raz sie jedzie :) )
Co do vectry to Generała wywołaj i Ci wytłumaczy ile czasu jezdzą juz nią itd. :)

Kontakt 661995047

#157 Share johny64

johny64

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 12 marzec 2008 - 19:45

Złapani przez Policję @mirasek. Co się czepiasz??? Ciebie nie wkurza jak Ci ktoś siedzi na ogonie???

#158 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 12 marzec 2008 - 21:08

Złapani przez Policję Mi jakoś nie przeszkadza gdy ktoś za mną jedzie, to całkiem normalne... chyba że siedzi mi na zderzaku nie zachowując bezpiecznej odległości to wtedy gwałtownie hamuje i już więcej nie siedzi :) można też zwyczajnie zwolnić to Cie wyprzedzi, a jeśli nie to znaczy że z jakiegoś powodu go interesujesz, może właśnie chce Cie podpuścić...

#159 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 12 marzec 2008 - 21:16

Złapani przez Policję No to teraz rozumiem, że mogą coś takiego smerfiki zrobic :) Czyli od polowy maja trzeba sie będzie mieć na baczności :)

Honda - The Power of Dreams :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share johny64

johny64

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 12 marzec 2008 - 21:59

Złapani przez Policję @mirasek, muszę Ci przyznać rację, ale wiesz jak jest na trasie jedzie debil razi Cię światłami bo to w nocy było to się wkurzyłem i depłem a że to misie były