Skocz do zawartości

Zdjęcie

Złapani przez Policję

350 odpowiedzi na ten temat

#121 Share maniek1480

maniek1480

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 24 styczeń 2008 - 14:10

Złapani przez Policję ja omaly wlos nie wpadlem jechalem pronarem po paliwo do sasiedniej wsi ale zeby tam dojechac trzeba wyjechac na glowna ulice i tam stali z radarem a ja mam dopiero 15 lat wtedy wiechalem do rowu smiglem przez pola na taka polna droge i tak uniklem konsekwencji :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Złapani przez Policję Dzisiaj, 11:53
  •  

#122 Share tomek13

tomek13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 24 styczeń 2008 - 19:48

Złapani przez Policję Ja mam 13 lat i muszę powiedzieć że dość dużo jeżdżę traktorem dość dużo i policja jeszcze ani razu mnie nie złapała (oby tak dalej ) :P , choć psiaki mieli kilka okazji :
ze 2 razy tak było że przewróciłem siano ciapkiem i zostawiłem go na polu, i kiedy wracałem z buta do domu gliny jechały :)
Było raz tak że jechałem na pole ( ze 4 kilosy od domu) z rozsiewaczem do nawozów i kiedy tylko zajechałem na pole i wysiadłem z traktora ze 2 minuty później psiaki jechały :)

#123 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 06 luty 2008 - 09:23

Złapani przez Policję ja policji się nie boję mam wuja w policji i wuja w sądzie a tak to ze 2 razy spisali mnie za palenie papierosów w miejscu publicznym. Ścigali mnie jak jechałem wsk ale jak wjechałem w las to ich zgubiłem. A tak to luz ciągnikiem sobie po szosie jeżdżę i nawet mijam policje, samochodem też jak tata sobie piwo w sklepie wypije a do domu jeszcze 19 km, ale już niedługo na prawko będę mógł iść. B)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#124 Share fobos

fobos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 06 luty 2008 - 21:51

Złapani przez Policję

ja policji się nie boję mam wuja w policji i wuja w sądzie a tak to ze 2 razy spisali mnie za palenie papierosów w miejscu publicznym. Ścigali mnie jak jechałem wsk ale jak wjechałem w las to ich zgubiłem. A tak to luz ciągnikiem sobie po szosie jeżdżę i nawet mijam policje, samochodem też jak tata sobie piwo w sklepie wypije a do domu jeszcze 19 km, ale już niedługo na prawko będę mógł iść. B)

Nie tacy bohaterzy piechotą już od dawna chodzą przez piwko, a ja też mam znajomych w policji i w chwili gdy zostajesz złapany na gorącym uczynku lądujesz nieodwracalnie w ich rejestrze z którego nie tak łatwo zniknąć.... Fakt faktem, że czasami się nadmiernie czepiają, ale zazwyczaj jeżeli wina jest raczej nieszkodliwa, tak jak np. mnie zatrzymali gdy jechałem z trzema przyczepami i nic mi nie zrobili tylko dlatego, że miałem prawko, przyczepy, ciągnik miały sprawne i podłączone światła, aktualne OC i przeglądy. Także liberalizm jest fajny, ale wszystko ma swoje granice i nie chciałbym zobaczyć pewnego dnia twojego zdjęcia z wsk-ą w wiadomościach z dopiskiem alkohol, nieletni i coś co powinno już w ziemi sie dawno rozłożyć a nie udawać motocykl...

#125 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 06 luty 2008 - 22:00

Złapani przez Policję wiesz na ścigacza to mnie niestać a lubie motocykle i mam ją po dziadku

#126 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 06 luty 2008 - 22:00

Złapani przez Policję mnie niedawno spisali za to zachowywałem sie troszke głośno z kolegami B) po 22.
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#127 Share fobos

fobos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 06 luty 2008 - 22:55

Złapani przez Policję

wiesz na ścigacza to mnie niestać a lubie motocykle i mam ją po dziadku

Sam mam A i tez mnie nie stać na Bóg wie co, ale nie opowiadam bajek...ile to razy przed policją uciekłem i że mój wujek jest prezydentem...

#128 Share farmtrac11

farmtrac11

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z ROLNICTWEM

Napisany 16 luty 2008 - 12:17

Złapani przez Policję Mnie z ojcem Kiedyś złapali jak jechaliśmy C-360 ze zbierającą i kazali płacić mandat 300 zł że lampy nie sprawne ale tata upytał ich jakoś i obeszło się na pouczeniu

#129 Share koluniokarol

koluniokarol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, lotnictwo cywilne, muzyka

Napisany 16 luty 2008 - 23:06

Złapani przez Policję ja dzisiaj mialem pecha :angry: o 18 wracalem z kumplem z zakopow i szlismy do domu z mpku. mielismy do przejscia 1km szosy i 2 przez wies. szlismy z zakupami szosa i patrzymy leza wyrwane 2 biale slupki z odblaskami to se je wzielismy i idziemy do domu.przeszlismy 2 km a tu patrol jedzie ale nas mina. po 5 minutach wracaja. jak zobaczylismy ze jada z powrotem z daleka to rzucilismy te slupki do rowu a oni podjerzdzaja blizej i zatrzymuja nas.cos tam pogadali spisali nazwiska i dane ale my powiedzielismy prawde ze je znalezlismy wyrwane, powiedzielismy nawet dokladnie gdzie a oni cos tam ze jak beda zgloszenia o dewastacji to bedzie zalozona sprawa. my zdenerwowalismy sie a oni slupki do bagaznika i pojechali na komisariat. tak sie z kumplem wkuzylismy bo zatrzymal nas taki typ policjant z sasiedniej wsi taka z niego menda prtzez duze M.
''Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo; bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić''

#130 Share Grzesiek0090

Grzesiek0090

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 16 luty 2008 - 23:27

Złapani przez Policję hehe ja to jak widze policje to wysiadam z ciagnika hebel wyłączam i se ide??a jak jade motorem to w pole albo w las sie jedzie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1966 postów

Napisany 16 luty 2008 - 23:30

Złapani przez Policję cała prawda o naszej policji
http://pl.youtube.co...h?v=mi3jGJr-x-I

#132 Share koluniokarol

koluniokarol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, lotnictwo cywilne, muzyka

Napisany 17 luty 2008 - 13:51

Złapani przez Policję ten policjant co mnie zatrzymal to ma ursusa c330 i 5ha.na ubieglej jesieni poprosil jednego chlopeaka(nieletniego) zeby mu zaoral bo nie ma czasu a on mu zaplaci. pole mial za domem i mieszkal na odludziu.chlopak zaoral polowe i pojechal przez wies do sklepu po fajki. wraca a on jedzie radiowozem i go zatrzymuje. chlopak myslal ze chce zapurac jak idzie robota a no do niego ze co to jest nieletni jezdzi traktorem po ulicach i zaczyna go spisywac i mowie ze sprawa bedzie w sadzie. chlopak sie wkurzyl zabral sie i poszet a policjant musial jechac do domu zostawic radiowoz przyjsc po traktor i zaorac se pole. albo 2 numer to zatrzymal swego jedynego sasiada i wlepil mu mandat za to ze w przyczepie swiatel nie mial. ;) :)
''Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo; bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić''

#133 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 17 luty 2008 - 14:06

Złapani przez Policję

hehe ja to jak widze policje to wysiadam z ciagnika hebel wyłączam i se ide??a jak jade motorem to w pole albo w las sie jedzie

uważaj bo możesz przez o szybciej wpaść. Jak jedziesz normalnie to mogą spojrzeć i nic nie zrobią ale jak zobaczą ze nagle zaczynasz "uciekać" to mogą sie zainteresować tobą.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#134 Share piotrek4x4

piotrek4x4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:samochody, tunning, rolnictwo

Napisany 17 luty 2008 - 16:27

Złapani przez Policję ja miałem największego stracha jak czekałem na odbiór prawka, a oni mnie zatrzymali jak z talerzówką wracałem, mówie że chyba najgorszy moment, ale popatrzyli na mnie podejrzanie i kazali jechać, a w walentynki miałem 70 kolo szkoły a tam jest do 40, ale nie miali radaru i nie dałem sobie wmówić było ciemno to dokumenty sprawdzili i pojechałem, a zboku siedziała siostra to pomyśleli że dziewczyna:D bo taka ładna hehe:D

a ciągnikiem jeżdze od 11lat i wcześniej nie miałem przypadków policji

#135 Share maximus099

maximus099

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 17 luty 2008 - 16:50

Złapani przez Policję Ja raz miałem strach rodzice szli na jakąś impreza i się chmurzyło tata kazał mi jechać po siano a trzeba bylo jechać szosą. to ja ciągnik zbierającą robiło posprawdzłem czy wszystko działa i w dgoge. jade spowrotem zadowolony a tu nagle z za zakrętu radiowóż to ja na pierwsze lepsze skoszone pole i czekam aż przejadą i tak mi sie udało. Tato raz miał fuksa dzięki kierowcy ciągnika jedziemy pusta droga tylko c-360 z przyczepami przed nami no to tata mija podwójna ciągła a polijci zza ciągnika nie było widać traktorzysta na tyle byl donry ze pokazał tatcie ręka. to tata po hamulcach i za przyczepami się schowal i uszło na sucho.

#136 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 17 luty 2008 - 17:46

Złapani przez Policję Wójka zlapali w nocy jak jechał samochodem bez włączonych świateł przez centrum Łódzi :) . . Policjant podszedł do auta otwiera no i zaczął kontrole.... nie było ręczengo chamulca i innych pierduł... wójek daje mu dowód rejestracyjny w którym był przezent :) . no i policjant ładnie podziękował i odszedł od auta. :) no to wójek chce odjezdzać a tu samochód nie chce odpalić :angry: :angry: .wójek widz ze policjanci wychodzą z radiowozu i idą do niego ... wójek już cały w strachu. Policjant otwiera dzwi i mówi do wójka.... Pan wrzyci 2 mu popchniemy :) :) :) :) ;) .
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#137 Share Bartek1961

Bartek1961

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo a szczególnie wypadki przy pracy

Napisany 17 luty 2008 - 17:56

Złapani przez Policję Niestety policja u nas nie staje na wysokości zadania! A przecież to Oni powinni pilnować porządku i prawa!

#138 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 luty 2008 - 20:38

Złapani przez Policję Ja raz jechałem orać drogą publiczną i policja mie wyprzedza ja ani świateł włączonych ciągnik nie zarejestrowany ja niemam prawa jazdy. patrzyli się na mie ale się niezatrzymali . ;)

#139 Share toniekmf255

toniekmf255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 634 postów

Napisany 17 luty 2008 - 20:41

Złapani przez Policję Mój najdroższy papieros w życiu kosztował 50zł 3 lata temu (na terenie publicznym-w szkole) :angry:
Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share JD5620

JD5620

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 04 marzec 2008 - 18:46

Złapani przez Policję Mnie tam dzieki Bogu nigdy nie zatrzymali (w wakacje kończę 16 lat)to se prawko zrobie a byla taka akcja ze w zniwa ze zborzem tylko skrecilem w brame i przyczepa juz przekroczyła próg bramy a ze ja na zakrecie mieszkam i ich nie widzialem a tu zaraz psy jada.A jak np na polu czy oram czy cos tam robie to czesto sie z nimi widuje ale na polu to one ze tak powiem moga naskoczyc. Że tak powiemmialem szczescie o oby tak dalej POZDRO wszytskich szczesciarzy eheh
Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D