dziku

Złapani przez Policję

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rafal180    4

mnie niedawno spisali za to zachowywałem sie troszke głośno z kolegami B) po 22.


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fobos    3
wiesz na ścigacza to mnie niestać a lubie motocykle i mam ją po dziadku

Sam mam A i tez mnie nie stać na Bóg wie co, ale nie opowiadam bajek...ile to razy przed policją uciekłem i że mój wujek jest prezydentem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac11    1

Mnie z ojcem Kiedyś złapali jak jechaliśmy C-360 ze zbierającą i kazali płacić mandat 300 zł że lampy nie sprawne ale tata upytał ich jakoś i obeszło się na pouczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koluniokarol    12

ja dzisiaj mialem pecha :angry: o 18 wracalem z kumplem z zakopow i szlismy do domu z mpku. mielismy do przejscia 1km szosy i 2 przez wies. szlismy z zakupami szosa i patrzymy leza wyrwane 2 biale slupki z odblaskami to se je wzielismy i idziemy do domu.przeszlismy 2 km a tu patrol jedzie ale nas mina. po 5 minutach wracaja. jak zobaczylismy ze jada z powrotem z daleka to rzucilismy te slupki do rowu a oni podjerzdzaja blizej i zatrzymuja nas.cos tam pogadali spisali nazwiska i dane ale my powiedzielismy prawde ze je znalezlismy wyrwane, powiedzielismy nawet dokladnie gdzie a oni cos tam ze jak beda zgloszenia o dewastacji to bedzie zalozona sprawa. my zdenerwowalismy sie a oni slupki do bagaznika i pojechali na komisariat. tak sie z kumplem wkuzylismy bo zatrzymal nas taki typ policjant z sasiedniej wsi taka z niego menda prtzez duze M.


''Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo; bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe ja to jak widze policje to wysiadam z ciagnika hebel wyłączam i se ide??a jak jade motorem to w pole albo w las sie jedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koluniokarol    12

ten policjant co mnie zatrzymal to ma ursusa c330 i 5ha.na ubieglej jesieni poprosil jednego chlopeaka(nieletniego) zeby mu zaoral bo nie ma czasu a on mu zaplaci. pole mial za domem i mieszkal na odludziu.chlopak zaoral polowe i pojechal przez wies do sklepu po fajki. wraca a on jedzie radiowozem i go zatrzymuje. chlopak myslal ze chce zapurac jak idzie robota a no do niego ze co to jest nieletni jezdzi traktorem po ulicach i zaczyna go spisywac i mowie ze sprawa bedzie w sadzie. chlopak sie wkurzyl zabral sie i poszet a policjant musial jechac do domu zostawic radiowoz przyjsc po traktor i zaorac se pole. albo 2 numer to zatrzymal swego jedynego sasiada i wlepil mu mandat za to ze w przyczepie swiatel nie mial. ;):)


''Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo; bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
hehe ja to jak widze policje to wysiadam z ciagnika hebel wyłączam i se ide??a jak jade motorem to w pole albo w las sie jedzie

 

uważaj bo możesz przez o szybciej wpaść. Jak jedziesz normalnie to mogą spojrzeć i nic nie zrobią ale jak zobaczą ze nagle zaczynasz "uciekać" to mogą sie zainteresować tobą.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek4x4    30

ja miałem największego stracha jak czekałem na odbiór prawka, a oni mnie zatrzymali jak z talerzówką wracałem, mówie że chyba najgorszy moment, ale popatrzyli na mnie podejrzanie i kazali jechać, a w walentynki miałem 70 kolo szkoły a tam jest do 40, ale nie miali radaru i nie dałem sobie wmówić było ciemno to dokumenty sprawdzili i pojechałem, a zboku siedziała siostra to pomyśleli że dziewczyna:D bo taka ładna hehe:D

 

a ciągnikiem jeżdze od 11lat i wcześniej nie miałem przypadków policji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maximus099    2

Ja raz miałem strach rodzice szli na jakąś impreza i się chmurzyło tata kazał mi jechać po siano a trzeba bylo jechać szosą. to ja ciągnik zbierającą robiło posprawdzłem czy wszystko działa i w dgoge. jade spowrotem zadowolony a tu nagle z za zakrętu radiowóż to ja na pierwsze lepsze skoszone pole i czekam aż przejadą i tak mi sie udało. Tato raz miał fuksa dzięki kierowcy ciągnika jedziemy pusta droga tylko c-360 z przyczepami przed nami no to tata mija podwójna ciągła a polijci zza ciągnika nie było widać traktorzysta na tyle byl donry ze pokazał tatcie ręka. to tata po hamulcach i za przyczepami się schowal i uszło na sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Wójka zlapali w nocy jak jechał samochodem bez włączonych świateł przez centrum Łódzi :) . . Policjant podszedł do auta otwiera no i zaczął kontrole.... nie było ręczengo chamulca i innych pierduł... wójek daje mu dowód rejestracyjny w którym był przezent :) . no i policjant ładnie podziękował i odszedł od auta. :) no to wójek chce odjezdzać a tu samochód nie chce odpalić :angry: :angry: .wójek widz ze policjanci wychodzą z radiowozu i idą do niego ... wójek już cały w strachu. Policjant otwiera dzwi i mówi do wójka.... Pan wrzyci 2 mu popchniemy :):):):);) .


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek1961    2

Niestety policja u nas nie staje na wysokości zadania! A przecież to Oni powinni pilnować porządku i prawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja raz jechałem orać drogą publiczną i policja mie wyprzedza ja ani świateł włączonych ciągnik nie zarejestrowany ja niemam prawa jazdy. patrzyli się na mie ale się niezatrzymali . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

Mój najdroższy papieros w życiu kosztował 50zł 3 lata temu (na terenie publicznym-w szkole) :angry:


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

Mnie tam dzieki Bogu nigdy nie zatrzymali (w wakacje kończę 16 lat)to se prawko zrobie a byla taka akcja ze w zniwa ze zborzem tylko skrecilem w brame i przyczepa juz przekroczyła próg bramy a ze ja na zakrecie mieszkam i ich nie widzialem a tu zaraz psy jada.A jak np na polu czy oram czy cos tam robie to czesto sie z nimi widuje ale na polu to one ze tak powiem moga naskoczyc. Że tak powiemmialem szczescie o oby tak dalej POZDRO wszytskich szczesciarzy eheh


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpeniek25    1

Mnie zatrzymali jak jechałem z pola z rzepakiem,bez dokumentów to ten mi mowi że dzwoni po lawete i zabierają ciągnik z przyczepą pełna rzepaku, ale jakos im wytłumaczyłem ze dostarczę papiery, no ale 100zł dostałem ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igorass    33

Mój ojciec miał kilka lat temu zabawną historię. Nasz Zetor 3011 ma z przodu przymocowaną tablicę rejestracyjną(możecie zobaczyć w galerii) i jak jechał tym Zetorem z Piastem po wapno do SKR to zatrzymał go policjant i z rozbrajającą szczerością oznajmił: "nie zatrzymałbym pana na pewno gdyby nie ta tablica rejestracyjna, która mnie zainteresowała" Wniosek- lepiej było jechać bez rejestracji, ale że chciało się być w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel93    1

Mnie w tegoroczne żniwa złapała policja Zetorem 7211, mandatu nie dostałem.W czerwcu dopalałem skuterem 70km/h po chodniku bez kasku i tak samo nic mi nie zrobili ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Witka

Odświeżę trochę temat. Mam pytanko, jakie maja prawa policjanci poruszający sie nie oznakowanym radiowozem?? Mogą podpuszczać kierowców aby ci dodali gazu i tym samym przekroczyli dozwolona prędkość i później mogą go zatrzymać? Pytam się bo taki numer wykręcili policjanci mojemu znajomemu :)

 

P.S: W rejonie pow. Wieluńskiego i okolic uwaga na czarnego VW Passata rej. EWI V413 :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Heh u nas po Włoclawku jeździ nieoznakowana vectra (taka błękitna)

nie polecam próby ucieczki -230KM pod maską

 

No może jak by stali na przeciwnym pasie na ruchliwej trasie i w przeciwnym kierunku :) :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5314    0

Mnie jeszcze nie zatrzymali :) .Ale mojego sąsiada tak jak woził obornik przyjechali lawetą i pojechali z tym obornikiem do miasta na parkin policyjny :)


..::-U-R-S-U-S-::..
moc , potega , siła , niezawodnosc , klasa , wytrzymalość , to tylko kilka zalet tej maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

znajmoy uciekła policjantom STAREM 200!! :):) . jak pomochali mu lizakiem zeby zjechał na pobocze to koles zwolnił i juz tak powolutku zjezdzał na pobocze i nagle..... ile tylko fabryka dała :):) . policjanci zostali w smudze dymu :):):) .zaczeli go gonić ale zejchał napolną droge i znowu ile fabryka dała zwiał smerfom :):):)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny64    0
Witka

Odświeżę trochę temat. Mam pytanko, jakie maja prawa policjanci poruszający sie nie oznakowanym radiowozem?? Mogą podpuszczać kierowców aby ci dodali gazu i tym samym przekroczyli dozwolona prędkość i później mogą go zatrzymać? Pytam się bo taki numer wykręcili policjanci mojemu znajomemu :)

 

P.S: W rejonie pow. Wieluńskiego i okolic uwaga na czarnego VW Passata rej. EWI V413 :)

Ani mnie nie denerwuj. Jak jechałem nad morze do Jastarni do na obwodnicy Trójmiejskiej jechałem 120 przy ograniczeniu do 90km/h(czyli mandat 300zł i 5pkt). Popatrzyłem w lusterko i widze że mi sie trzymie octawia, redukcja z 5 na 4 i gaz w podłoge, chwile później miałem już 170 i debile włączyli kogut :angry:

gdyby złapali mnie przy 120 dostał bym 300zł i 5pkt a tak to mi wlepili 500zł i 10pkt sku.wysyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewy    0
Heh u nas po Włoclawku jeździ nieoznakowana vectra (taka błękitna)

nie polecam próby ucieczki -230KM pod maską

 

No może jak by stali na przeciwnym pasie na ruchliwej trasie i w przeciwnym kierunku :):)

Hehe Marcin dzieki na info, dobrze wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Wiesz -chłopaki na radyjku co rusz mówią gdzie sie przemieszcza -najczesciej przy wylocie na Torun, chociaż widziałem ze po mieście tez kogoś gonili :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj