Skocz do zawartości

Zdjęcie

Złapani przez Policję

350 odpowiedzi na ten temat

#61 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 03 czerwiec 2007 - 19:38

Złapani przez Policję

Raczej nie skożystam z tej opcji. W nocy jeszcze ale w dzień napewno nie! Sam sobie jeździj w dzień 160 w zabudowanym jak jesteś taki mądry, bo ja na tyle głupi nie jestem!

To była ironia. Tylko, że ja w terenie zabudowanym nie jeździłbym 160 km/h, ale dobra. Może skończymy tą dyskusję.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Złapani przez Policję Dzisiaj, 23:52
  •  

#62 Share szymon29

szymon29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 04 czerwiec 2007 - 20:37

Złapani przez Policję

To była ironia. Tylko, że ja w terenie zabudowanym nie jeździłbym 160 km/h, ale dobra. Może skończymy tą dyskusję.

Ok.
kiedyś na TVN Turbo w jakimś programie widziałem jak policja goniła jakiegoś gościa co leciał w zabudowanym ponad 200 :D To dopiero musiał być debil. Ale już więcej do samochodu za kierownice nie wsiądzie, przynajmniej przez kilka lat.

#63 Share miodek22

miodek22

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 04 czerwiec 2007 - 20:48

Złapani przez Policję ja też prawka nie mam
wczoraj zetorem 9540 w ostatniej chwili zdązyłem wjechać na podwórze 10 sekund i by mnie mieli jak zjeżdzalem to byli ok. 50m. odemnie
dobrze że zetor jest szybki bo gdyby to był ursusik c-330 to by mnie mieli :D

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#64 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 14 czerwiec 2007 - 08:59

Złapani przez Policję fart to my mieliśmy z ojcem...hehe jak mi sie to przypomina to aż sie śmiać chce...

Ok 3 w nocy jedziemy Tir-em z ojcem, jedziemy jedziemy nagle bach tymczasowy zakaz dla cieżarówek (normalnie ta trasa jest dla cieżarówek też), jak nie tą drogą to trzeba by było dymać jakieś 50 km dalej inną trasą.Komu by się chciało, tyle jechać, jeszcze noc, to juz spanie bierze, a że cieżarówką (osobówką jeszcze by dał rade) to ojciec sie wkurzył no i jedzie na tym zakazie, daje wycisk naszej Scani 9 dych na liczniku, ograniczenie do 70, wylatujemy zza zakrętu a tu smerf stoi i macha swoim świecącym na czerowno "lizakiem".Ojciec sie zatrzymuje, no i zaczyna się gadka, co pan tu robi? pouczenia typu ze jest zakaz itd... no i tak gadają, ojciec mówi ze juz spać sie chce jeszcze kawałek ujedzie i starczy i nie wiedział o zakazie, a po nocy to mu sie nie uśmiecha jeszcze 50 km dymać, no i tak ten policjant stoi i gada z nim, a tu nagle jakaś osobówka śmignęła koło nas jakieś 120km/h miała, a ze radiowóz zasłoniliśmy cieżarówką to koleś nie widział nic, myślał ze stoimy na poboczu, no jak on smignął to oni zaraz koguta załączyli a ten smerf jeden mówi do ojca tylko " No to jechać, jechać" i wsiedli do radiowozu i wydarli za kolesiem z osobówki.
i to sie nazywa fart..hehe śmialiśmy sie z tego dobrych kilka minut.. :D
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#65 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 14 czerwiec 2007 - 14:15

Złapani przez Policję No no bo uwierze, że psyjaciele złapali ten samochód haha :D Polonezem pościg ?:)

KS Falubaz

#66 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 14 czerwiec 2007 - 18:36

Złapani przez Policję

No no bo uwierze, że psyjaciele złapali ten samochód haha :D Polonezem pościg ?:)

nie no VW mieli... :) :)
hehe się unowocześniają...
ale koleś tylko usłyszał sygnał i zaraz się zatrzymał, jeszcze widzieliśmy jak go sprawdzają...
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#67 Share michalk

michalk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 695 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo sport internet

Napisany 14 czerwiec 2007 - 18:55

Złapani przez Policję szyman jak to czytalem o tym 160 to mi sie smiac i zarazem plakac z ciebie chce... moj boze 160 przy ograniczeniu do 40 w zabudowanym...k.. ty jestes jakis... a jak by ci jakis pijaczek wyskoczyl to co od razu smierc i ty pewnie tez bys sie zabil...ale to nie wazne zal mi cie... i pewnie napiszesz zaraz ze ty byles pewny ze nikt nie wyjdzie... jezu... to sie nazywa idiotyzm i jeszczwe sie nastawiasz ze jakis tam jechal 200 i mu zabrali.. szkoda ze tobie nie zabrali ciekawe czy by ci bylo tak do smiechu jak wtedy gdy sie z tego kolesia smiales...
Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

#68 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 14 czerwiec 2007 - 19:31

Złapani przez Policję skoro mowa juz o jeździe to znalazłem fajny filmik:

http://etransport.pl/film102.html

tak ciasno, ledwie przeszedł a później jak poszedł , szybko jeszcze z górki i z takim ładunkiem...
no ale sprzęcik pierwsza klasa... :D

#69 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 19 wrzesień 2007 - 20:44

Złapani przez Policję a mojego tatusia po raz pierwszy od dnia 14-go lutego 2001r. (wszelkiego typu pojazdami) dzisiaj Go zatrzymali najpierw sparawdzili papiery (wiadomo jak ojciec robi ponad 30km by przy odstawie pomidora to ma wszystko glanc) wiec papiery git, potem poprosił by pokazać mu 3 trójkąty ostrzegawcze (takie skladane) -byl tylko jeden (od ciągnika natomiast dwóch nie bylo) i jeszcze gaśnice -tez nie bylo (wogole jak kupowaliśmy ciągnik to bez niej) -dodam ze na początku sie woziło te 3 trójkąty i gaśnice (przekladalismy z auta) ale nie stali to nie braliśmy, wiec ojciec tam zagadal juz o gaśnicy itd. a on podszedł do tylnej przyczepy i pyta ,,ten Wąż to od czego wisi??" a ojciec ,,no od hamulcy" przyznal sie ze hl'ka nie ma przejścia (a wystarczyło tylko od autosanki przewiesić waz gdzieś pod hl'ką :)
obylo sie bez mandatu -policjant powiedzial ,,jedz pan" heh
kl'ka ma hamulce ,,żyleta" o na dodatek jeszcze wszystkie opony od tira
pytają sie ojca ,,to jaki mandat pan chcesz" a ojciec ,,jak najniższy -panie wladzo" (a przed tym jeszcze zapytal od czego moze karte zabrac)
tak sobie przemyslalem to i dochodzę do wniosku ze moze nawet lepiej ze nie bylo gaśnicy i reszty
bo mogli by (lecz nie maja prawa chyba) zajrzeć do zbiornika i zadzwonić po ,,zielonych" a wtedy to.... aaaaa.... sami wiecie z resztą ;) :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#70 Share tomacha001

tomacha001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 428 postów
  • Zainteresowania:interesuje się rolnictwem i co z nim związane

Napisany 19 wrzesień 2007 - 21:43

Złapani przez Policję mnie i brata złapali jak machem jechałem bez prawka i dostałem 500 zł mandat jechałem wczoraj rowem z sklepu z ran i na drodze był rozjechany jaki kot i go szerokim łukiem go mijałem i cupli i kazali mi dmuchać w alkomat ale byłem trzeźwy bo rowkiem sobie jechałem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share Nitram92

Nitram92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 19 wrzesień 2007 - 23:33

Złapani przez Policję

ja zetor tez;) zero kontroli, zero zatrzyman ale 4 razy bym sie na nich ,,nacial", tak ze 15-to latkowie maja wielkie szczescie hehe

heh Szczescia to mamy od ... Ja w tym roku 3 razy mijałem sie z radiowozem [normalnie czulem jak krew odplywa mi z twarzy] ale profeska glowa w gore i twardo jade , mam 191cm wzrostu i wygladam powaznie wiec na oko mnie nie zczaili...

#72 Share jankowski17

jankowski17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, ciężarówki, ciągniki, maszyny budowlane i rolnicze, komputery, gry, TVN Turbo, transport drogowy, program Na osi, pioruny, błyskawice, burze itp

Napisany 20 wrzesień 2007 - 15:58

Złapani przez Policję a u mnie kochana policja jest taka sprytna ze szok. czepia sie tylko zuli pod sklepem hehe a tak to mnie nigdy nie zatrzymali a nie raz ciolem ciagnikiem z przyczepami i oni mnie mijali. fakt czepiaja sie jak maszyna jest w stanie "zlom" czyli bez oswietlenia itd ogolnie jeszcze mi nie podskoczyli hehe
16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

#73 Share PongO

PongO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:1. Rolnictwo
    2. Muzyka (trance wszczegulnosci i pochodne)
    3.

Napisany 20 wrzesień 2007 - 16:18

Złapani przez Policję mnie zlapali gdy mialem 13 lat. a ze na polu to mi moga ch** zrobic to tylko komendant wziol tel. do domu i powiedzial ze biedzie dzwonil wieczrem, i tak nie zadzwonil ;)

#74 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 20 wrzesień 2007 - 16:24

Złapani przez Policję zastanawiam sie co by zrobili jak by złapali np mnie ja mam 14lat i jezdże se Zetorem co mogli by mi zrobic ?

nie dawno prawie mnie złapali ale w ostaniej chwili skręciłem w las takiego stracha miałem ze przez 2 dni nie wiadałem na ciągnik xD
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#75 Share celeronik

celeronik

Zaawansowany

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 525 postów

Napisany 20 wrzesień 2007 - 16:39

Złapani przez Policję Mnie ciągle mija policja, może dlatego że jeżdże po powiatowej drodze. Ferdkiem to się zbytnio nie boje, gorzej w ciapku bo tam tył nie jest zabudowany no i ogólnie stan jego jest nieciekawy.

#76 Share Laraks

Laraks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 21 wrzesień 2007 - 18:44

Złapani przez Policję ja bardzo czesto mijam policje bo pole mam zaraz za komisariatem a ostatnio przez 3 lata sadzimy tam tyton i jezdzi sie prawie codziennie. Jak mijam sie z policja to nawet nie zwracam na nich uwagi bo sie przyzwyczailem.

#77 Share michalbelchatow

michalbelchatow

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 21 wrzesień 2007 - 18:57

Złapani przez Policję Jechaliśmy z kumplem i jego bratem ciapkiem (330) jediemy kolo sklepu stajemy po lody a tu patrzymy powietrza nie ma.... wkurzenie ale ja patrze wchodze na droge gdzie mieliśmy jechać a tam sobie policjanci pod drzewkiem czyhają xD :) farta mieliśmy bo kazd ma po 15 lat ;)

#78 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 22 wrzesień 2007 - 19:49

Złapani przez Policję mnie raz trzymali samochodem mam 190 cm wzrostu ale jakoś szczaili że za młody jestem ale obyło się bez mandatu
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

#79 Share malek2312

malek2312

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 22 październik 2007 - 21:46

Złapani przez Policję ja 2 pouczenia juz mam na kącie a nadal ryzykuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share stasiex

stasiex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 686 postów

Napisany 23 październik 2007 - 16:29

Złapani przez Policję U mnie - w mieście - to o prowadzeniu jakiegokolwiek pojazdu bez prawka nie ma w ogóle mowy - łapią nawet rowerzystów, a co dopiero ciągniki :P