dziku

Złapani przez Policję

Polecane posty

Adik_ziel    3

Kiedyś będzie ten pierwszy raz ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon29    0

Mnie raz złapalijak jechałem motorowerem bez kasku i dokumentów. Ale tylko mnie spisali i powiedzieli że następnym razem mi zabiorą karte. A co do prędkości to raz z kumplami sie scigaliśmy w nocy w terenie zabudowanym, czerwone światło, skrzyżowanie i pasy, ograniczenie do 40, to mieliśmy 160 km/h. ;) Aha i jeszcze kumpel nie miał pasów( Ja miałem, bo z przyzwyczajenia pierwsze co robie jak wsiadam do auta to pasy :o ).Ale na nasze szczęście nie było policji. Ostatnio sie dowiedzieliśmy ze mają tam postawić fotoradary :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0
A co do prędkości to raz z kumplami sie scigaliśmy w nocy w terenie zabudowanym, czerwone światło, skrzyżowanie i pasy, ograniczenie do 40, to mieliśmy 160 km/h. ;) Aha i jeszcze kumpel nie miał pasów( Ja miałem, bo z przyzwyczajenia pierwsze co robie jak wsiadam do auta to pasy :) ).Ale na nasze szczęście nie było policji. Ostatnio sie dowiedzieliśmy ze mają tam postawić fotoradary :o

Co za głupota :) Nie ma się czym chwalić :) No i po co o Ty pisałes? Mogłeś zakończyć ten post na tym motorowerze a nie pisać nie na temat :lol:


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon29    0
Co za głupota ;) Nie ma się czym chwalić :o No i po co o Ty pisałes? Mogłeś zakończyć ten post na tym motorowerze a nie pisać nie na temat :lol:

O samym motorowerze jak bym napisał, to było by to mało interesujące. A że gdziaś widziałem że ktoś napisał że na 50 jechał 106 (czy jakoś tak), a ostatnio jechaliśmy w nocy, gdzie droga była pusta i można było przydusić do 160, to czemu nie?? W dzień, jeżdżą samochody, chodzą małe dzieci które mogły by ci wejść na droge, itp to raczej na tyle głupi bym nie był żeby jechać 160. Najwyżej 60.

Ciekawe ile ty najszybciej jechałeś?? I nie wmawiaj mi że jezdzisz przepisowo, bo nie znam nikogo kto tak jeździ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Mnie złapali w wieku 12 lat na komarku- ani kasku, ani świateł, ani karty, rejestracji, ubzpieczenia.

 

Wycenili na 1000zł ale po obadaniu sprawy zmalało do 100zł.

 

Jesienią złapali mojego ojca jak wyjeżdżał z cukrowni z wysłotkami (przyczepa 6T- naładowane 7,5T, nie ważny przegląd- w nowym sprzęcie to po roku trzeba odnawiać- nie wiem po co? :lol: )

 

Zaczęło się od 500zł, a skończyło się na 50zł (pytali się ile ojciec ma dzieci na utrzymaniu, jak powiedział, że 4 to się "zmiłowali", ale dowód rejestracyjny zabrali).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Przypomniała mi sie śmieszna historia mojego ojca. Kilka(naście?) lat temu wracaliśmy skądś do domu gdy padre nadział sie na radar wystawiony zza krzaków. Było 70 a jechaliśmy jakieś 100-110, ojciec sie posłusznie zatrzymał, wysiada z samochodu i słyszy:

-sp***rzaj pan...

-co?

-sp***rzaj pan, radar sie spier*****

:lol:

więc szybko w samochód i długa. To sie nazywa fart ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber14    0

Ciekawe czy dalo by sie zrobic tak, zeby policja nie chytala bambrow :lol:


Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1
O samym motorowerze jak bym napisał, to było by to mało interesujące. A że gdziaś widziałem że ktoś napisał że na 50 jechał 106 (czy jakoś tak), a ostatnio jechaliśmy w nocy, gdzie droga była pusta i można było przydusić do 160, to czemu nie?? W dzień, jeżdżą samochody, chodzą małe dzieci które mogły by ci wejść na droge, itp to raczej na tyle głupi bym nie był żeby jechać 160. Najwyżej 60.

Ciekawe ile ty najszybciej jechałeś?? I nie wmawiaj mi że jezdzisz przepisowo, bo nie znam nikogo kto tak jeździ!

No pewnie, jestem pewny, że nikt nie wyskoczy :angry: . Popróbuj w dzień, może nikogo nie zabijesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektorrr    4
U mnie sytuacja wygląda tak: mam 17 lat, nie mam prawa jazdy na nic, traktor mam nie zarejestrowany ani nie ubezpieczony. Ciekawe co mi zrobią jak mnie złapią? Dodam że po drogach i traktorami różnymi , kombajnem, samochodem i skuterem jeżdżę. Na nic nie mam uprawnień. Nigdy jeszcze mnie nie złapali ale 2 razy mało brakowało.

 

"Ciekawe co mi zrobią jak mnie złapią?"

brak prawa jazdy zakończy się pewnie jakąś sprawą karną i niemałymi kosztami, traktor niezarejestrowany pewnie zostanie odholowany (nie jestem w 100% pewien), brak OC to koszt kilku tysięcy złotych.... myślę, że "ze wszystkim" zmieścisz się w 10 tyś. :lol:

Czasem warto pomyśleć.... to naprawdę nie boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon29    0
No pewnie, jestem pewny, że nikt nie wyskoczy :angry: . Popróbuj w dzień, może nikogo nie zabijesz.

Raczej nie skożystam z tej opcji. W nocy jeszcze ale w dzień napewno nie! Sam sobie jeździj w dzień 160 w zabudowanym jak jesteś taki mądry, bo ja na tyle głupi nie jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1
Raczej nie skożystam z tej opcji. W nocy jeszcze ale w dzień napewno nie! Sam sobie jeździj w dzień 160 w zabudowanym jak jesteś taki mądry, bo ja na tyle głupi nie jestem!

To była ironia. Tylko, że ja w terenie zabudowanym nie jeździłbym 160 km/h, ale dobra. Może skończymy tą dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon29    0
To była ironia. Tylko, że ja w terenie zabudowanym nie jeździłbym 160 km/h, ale dobra. Może skończymy tą dyskusję.

Ok.

kiedyś na TVN Turbo w jakimś programie widziałem jak policja goniła jakiegoś gościa co leciał w zabudowanym ponad 200 :D To dopiero musiał być debil. Ale już więcej do samochodu za kierownice nie wsiądzie, przynajmniej przez kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodek22    0

ja też prawka nie mam

wczoraj zetorem 9540 w ostatniej chwili zdązyłem wjechać na podwórze 10 sekund i by mnie mieli jak zjeżdzalem to byli ok. 50m. odemnie

dobrze że zetor jest szybki bo gdyby to był ursusik c-330 to by mnie mieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

fart to my mieliśmy z ojcem...hehe jak mi sie to przypomina to aż sie śmiać chce...

 

Ok 3 w nocy jedziemy Tir-em z ojcem, jedziemy jedziemy nagle bach tymczasowy zakaz dla cieżarówek (normalnie ta trasa jest dla cieżarówek też), jak nie tą drogą to trzeba by było dymać jakieś 50 km dalej inną trasą.Komu by się chciało, tyle jechać, jeszcze noc, to juz spanie bierze, a że cieżarówką (osobówką jeszcze by dał rade) to ojciec sie wkurzył no i jedzie na tym zakazie, daje wycisk naszej Scani 9 dych na liczniku, ograniczenie do 70, wylatujemy zza zakrętu a tu smerf stoi i macha swoim świecącym na czerowno "lizakiem".Ojciec sie zatrzymuje, no i zaczyna się gadka, co pan tu robi? pouczenia typu ze jest zakaz itd... no i tak gadają, ojciec mówi ze juz spać sie chce jeszcze kawałek ujedzie i starczy i nie wiedział o zakazie, a po nocy to mu sie nie uśmiecha jeszcze 50 km dymać, no i tak ten policjant stoi i gada z nim, a tu nagle jakaś osobówka śmignęła koło nas jakieś 120km/h miała, a ze radiowóz zasłoniliśmy cieżarówką to koleś nie widział nic, myślał ze stoimy na poboczu, no jak on smignął to oni zaraz koguta załączyli a ten smerf jeden mówi do ojca tylko " No to jechać, jechać" i wsiedli do radiowozu i wydarli za kolesiem z osobówki.

i to sie nazywa fart..hehe śmialiśmy sie z tego dobrych kilka minut.. :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

No no bo uwierze, że psyjaciele złapali ten samochód haha :D Polonezem pościg ?:)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
No no bo uwierze, że psyjaciele złapali ten samochód haha :D Polonezem pościg ?:)

nie no VW mieli... :):)

hehe się unowocześniają...

ale koleś tylko usłyszał sygnał i zaraz się zatrzymał, jeszcze widzieliśmy jak go sprawdzają...


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

szyman jak to czytalem o tym 160 to mi sie smiac i zarazem plakac z ciebie chce... moj boze 160 przy ograniczeniu do 40 w zabudowanym...k.. ty jestes jakis... a jak by ci jakis pijaczek wyskoczyl to co od razu smierc i ty pewnie tez bys sie zabil...ale to nie wazne zal mi cie... i pewnie napiszesz zaraz ze ty byles pewny ze nikt nie wyjdzie... jezu... to sie nazywa idiotyzm i jeszczwe sie nastawiasz ze jakis tam jechal 200 i mu zabrali.. szkoda ze tobie nie zabrali ciekawe czy by ci bylo tak do smiechu jak wtedy gdy sie z tego kolesia smiales...


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

skoro mowa juz o jeździe to znalazłem fajny filmik:

 

http://etransport.pl/film102.html

 

tak ciasno, ledwie przeszedł a później jak poszedł , szybko jeszcze z górki i z takim ładunkiem...

no ale sprzęcik pierwsza klasa... :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

a mojego tatusia po raz pierwszy od dnia 14-go lutego 2001r. (wszelkiego typu pojazdami) dzisiaj Go zatrzymali najpierw sparawdzili papiery (wiadomo jak ojciec robi ponad 30km by przy odstawie pomidora to ma wszystko glanc) wiec papiery git, potem poprosił by pokazać mu 3 trójkąty ostrzegawcze (takie skladane) -byl tylko jeden (od ciągnika natomiast dwóch nie bylo) i jeszcze gaśnice -tez nie bylo (wogole jak kupowaliśmy ciągnik to bez niej) -dodam ze na początku sie woziło te 3 trójkąty i gaśnice (przekladalismy z auta) ale nie stali to nie braliśmy, wiec ojciec tam zagadal juz o gaśnicy itd. a on podszedł do tylnej przyczepy i pyta ,,ten Wąż to od czego wisi??" a ojciec ,,no od hamulcy" przyznal sie ze hl'ka nie ma przejścia (a wystarczyło tylko od autosanki przewiesić waz gdzieś pod hl'ką :)

obylo sie bez mandatu -policjant powiedzial ,,jedz pan" heh

kl'ka ma hamulce ,,żyleta" o na dodatek jeszcze wszystkie opony od tira

pytają sie ojca ,,to jaki mandat pan chcesz" a ojciec ,,jak najniższy -panie wladzo" (a przed tym jeszcze zapytal od czego moze karte zabrac)

tak sobie przemyslalem to i dochodzę do wniosku ze moze nawet lepiej ze nie bylo gaśnicy i reszty

bo mogli by (lecz nie maja prawa chyba) zajrzeć do zbiornika i zadzwonić po ,,zielonych" a wtedy to.... aaaaa.... sami wiecie z resztą ;):)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomacha001    5

mnie i brata złapali jak machem jechałem bez prawka i dostałem 500 zł mandat jechałem wczoraj rowem z sklepu z ran i na drodze był rozjechany jaki kot i go szerokim łukiem go mijałem i cupli i kazali mi dmuchać w alkomat ale byłem trzeźwy bo rowkiem sobie jechałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitram92    1
ja zetor tez;) zero kontroli, zero zatrzyman ale 4 razy bym sie na nich ,,nacial", tak ze 15-to latkowie maja wielkie szczescie hehe

 

 

heh Szczescia to mamy od ... Ja w tym roku 3 razy mijałem sie z radiowozem [normalnie czulem jak krew odplywa mi z twarzy] ale profeska glowa w gore i twardo jade , mam 191cm wzrostu i wygladam powaznie wiec na oko mnie nie zczaili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

a u mnie kochana policja jest taka sprytna ze szok. czepia sie tylko zuli pod sklepem hehe a tak to mnie nigdy nie zatrzymali a nie raz ciolem ciagnikiem z przyczepami i oni mnie mijali. fakt czepiaja sie jak maszyna jest w stanie "zlom" czyli bez oswietlenia itd ogolnie jeszcze mi nie podskoczyli hehe


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PongO    1

mnie zlapali gdy mialem 13 lat. a ze na polu to mi moga ch** zrobic to tylko komendant wziol tel. do domu i powiedzial ze biedzie dzwonil wieczrem, i tak nie zadzwonil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

zastanawiam sie co by zrobili jak by złapali np mnie ja mam 14lat i jezdże se Zetorem co mogli by mi zrobic ?

 

nie dawno prawie mnie złapali ale w ostaniej chwili skręciłem w las takiego stracha miałem ze przez 2 dni nie wiadałem na ciągnik xD


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celeronik    5

Mnie ciągle mija policja, może dlatego że jeżdże po powiatowej drodze. Ferdkiem to się zbytnio nie boje, gorzej w ciapku bo tam tył nie jest zabudowany no i ogólnie stan jego jest nieciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj