Skocz do zawartości

Zdjęcie

Złapani przez Policję

350 odpowiedzi na ten temat

#41 Share bamber14

bamber14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 16 maj 2007 - 14:50

Złapani przez Policję Jo nie wia po co oni lapia normalnych rolinkow i sie czepiaja niech lapia tych co ludzi zabijaja , kradna itp. :blink: :angry: :D :D
Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Złapani przez Policję Dzisiaj, 02:13
  •  

#42 Share ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 16 maj 2007 - 15:38

Złapani przez Policję U mnie sytuacja wygląda tak: mam 17 lat, nie mam prawa jazdy na nic, traktor mam nie zarejestrowany ani nie ubezpieczony. Ciekawe co mi zrobią jak mnie złapią? Dodam że po drogach i traktorami różnymi , kombajnem, samochodem i skuterem jeżdżę. Na nic nie mam uprawnień. Nigdy jeszcze mnie nie złapali ale 2 razy mało brakowało.
...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

#43 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5205 postów

Napisany 16 maj 2007 - 15:44

Złapani przez Policję

Jo nie wia po co oni lapia normalnych rolinkow i sie czepiaja niech lapia tych co ludzi zabijaja , kradna itp. :blink: :angry: :D :D

Też tak sądze. Złapią chłopaka, że ukradł lizaka, a za rogiem zamordowali np. Nauczycielke. Żal poprostu to co robi policja... Nie mogą się wziąć za wiekszę przestepstwa tylko wolą takich ludzi którzy nie majązłych zamiarów lol.

KS Falubaz

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share Kizo

Kizo

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 629 postów

Napisany 16 maj 2007 - 20:32

Złapani przez Policję Ja prawko mam prawie od 11 lat i jakoś obyło się bez mandatów i punktów a przejechałem samochodem ponad 100tys km, więc nie tak całkiem mało. Trzymany byłem z 10 razy ale tylko ze 3 razy po złamaniu jakiegoś przepisu a reszta to kontrole. Najlepszy tekst jaki usłyszałem od smerfów to był "jedź pan jeszcze się nauczysz" było to po mega dokładnej kontroli i kilku próbach wmówienia mi, że samochód jest niesprawny, chyba im na śniadanie brakowało :blink:.

#45 Share slawex

slawex

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 16 maj 2007 - 21:44

Złapani przez Policję ja jak na razie nie mam problemów z policją ale od kiedy mają nową nie oznakowana vectre 2,8l w benzynie to sobie cb założyłem do żelazka( tico ) bo mamy takiego jedngo miłego policjanta że potrafi zatrzymac 5 samochodów na raz i rozmawa zaczyna się od 10 puntków to mozna sie szybko prawka pozbawic, a jak na razie cb od roku i zadnej kontroli

#46 Share g_eorge

g_eorge

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 18 maj 2007 - 15:11

Złapani przez Policję Mnie ciągnikiem jeszcze nie trzymali ani razu a jeżdże nimi od 11 roku życia. A samochodem trzymali mnie już trzy razy za przekroczenie prędkości z czego tylko raz zapłaciłem 100 zł mandatu :lol:

#47 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 18 maj 2007 - 21:49

Złapani przez Policję Ja śmigam ciągnikiem od dwóch lat a mam 14 i nie tylko po polach i mnie jeszcze nigdy nie złapali
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#48 Share SUCHY102

SUCHY102

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 18 maj 2007 - 21:59

Złapani przez Policję mnie raz tylko zatrzymali i odrazu 400zł :lol: bolało:) jechałem sobie do szkoły, przedemną zjazd z wielkiej góry widoczność na ponad kilometr i jakaś stara wlekąca sie cięzarówka przedemną, wwięc co?? redukcja i kita lewym pasem przez podwójną ciągłą i skrzyżowanie. zapie......łem tak szybko z tej góry że nawet radiowozu oznakowanego przed tą ciężarówą nie widziałem (i teraz wiem dlaczego stara babcia to tak wolno jechała) no a pały mnie dopiero jakieś 2-3km dalej dogonili:) ale jeszcze 11punktów dołożyli a gdybymieli kamere to było by po prwku:((( i tu było moje szczęście:D a jak zacząłem sie licytować z nimi to na egzamin karny mnie chciali wysłać!! pozdro

#49 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 18 maj 2007 - 22:01

Złapani przez Policję

Ja śmigam ciągnikiem od dwóch lat a mam 14 i nie tylko po polach i mnie jeszcze nigdy nie złapali

No u nas też tak jeżdżą ale ja za niedługo będe robił prawko i nie bardzo bym chciał żeby mi je odroczyli... jeszcze tylko 9 miesięcy :lol: ;)

#50 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 18 maj 2007 - 22:06

Złapani przez Policję Ciągnikiem jakoś nie miałem "przyjemności", samochodem 2x zabuliłem po 100pln (stawka wyjściowa była kilka razy wyższa :lol:) oczywiście za prędkość. CB nie zawsze pomaga. Na nieoznakowanych też można sie nadziać, teraz mają kamery z przodu i z tyłu, taką Vectrą 2.8 turbo dopadają cie w moment (nie jedną akcje widziałem na trasie) a wolniejszymi sprzętami chowają sie po krzakach z suszarką ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 19 maj 2007 - 07:57

Złapani przez Policję Kiedyś będzie ten pierwszy raz ;]
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#52 Share szymon29

szymon29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 22 maj 2007 - 15:42

Złapani przez Policję Mnie raz złapalijak jechałem motorowerem bez kasku i dokumentów. Ale tylko mnie spisali i powiedzieli że następnym razem mi zabiorą karte. A co do prędkości to raz z kumplami sie scigaliśmy w nocy w terenie zabudowanym, czerwone światło, skrzyżowanie i pasy, ograniczenie do 40, to mieliśmy 160 km/h. ;) Aha i jeszcze kumpel nie miał pasów( Ja miałem, bo z przyzwyczajenia pierwsze co robie jak wsiadam do auta to pasy :o ).Ale na nasze szczęście nie było policji. Ostatnio sie dowiedzieliśmy ze mają tam postawić fotoradary :lol:

#53 Share Pixel

Pixel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 437 postów

Napisany 22 maj 2007 - 19:45

Złapani przez Policję

A co do prędkości to raz z kumplami sie scigaliśmy w nocy w terenie zabudowanym, czerwone światło, skrzyżowanie i pasy, ograniczenie do 40, to mieliśmy 160 km/h. ;) Aha i jeszcze kumpel nie miał pasów( Ja miałem, bo z przyzwyczajenia pierwsze co robie jak wsiadam do auta to pasy :) ).Ale na nasze szczęście nie było policji. Ostatnio sie dowiedzieliśmy ze mają tam postawić fotoradary :o

Co za głupota :) Nie ma się czym chwalić :) No i po co o Ty pisałes? Mogłeś zakończyć ten post na tym motorowerze a nie pisać nie na temat :lol:

Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

#54 Share szymon29

szymon29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 23 maj 2007 - 16:27

Złapani przez Policję

Co za głupota ;) Nie ma się czym chwalić :o No i po co o Ty pisałes? Mogłeś zakończyć ten post na tym motorowerze a nie pisać nie na temat :lol:

O samym motorowerze jak bym napisał, to było by to mało interesujące. A że gdziaś widziałem że ktoś napisał że na 50 jechał 106 (czy jakoś tak), a ostatnio jechaliśmy w nocy, gdzie droga była pusta i można było przydusić do 160, to czemu nie?? W dzień, jeżdżą samochody, chodzą małe dzieci które mogły by ci wejść na droge, itp to raczej na tyle głupi bym nie był żeby jechać 160. Najwyżej 60.
Ciekawe ile ty najszybciej jechałeś?? I nie wmawiaj mi że jezdzisz przepisowo, bo nie znam nikogo kto tak jeździ!

#55 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 23 maj 2007 - 20:28

Złapani przez Policję Mnie złapali w wieku 12 lat na komarku- ani kasku, ani świateł, ani karty, rejestracji, ubzpieczenia.

Wycenili na 1000zł ale po obadaniu sprawy zmalało do 100zł.

Jesienią złapali mojego ojca jak wyjeżdżał z cukrowni z wysłotkami (przyczepa 6T- naładowane 7,5T, nie ważny przegląd- w nowym sprzęcie to po roku trzeba odnawiać- nie wiem po co? :lol: )

Zaczęło się od 500zł, a skończyło się na 50zł (pytali się ile ojciec ma dzieci na utrzymaniu, jak powiedział, że 4 to się "zmiłowali", ale dowód rejestracyjny zabrali).

#56 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 23 maj 2007 - 23:25

Złapani przez Policję Przypomniała mi sie śmieszna historia mojego ojca. Kilka(naście?) lat temu wracaliśmy skądś do domu gdy padre nadział sie na radar wystawiony zza krzaków. Było 70 a jechaliśmy jakieś 100-110, ojciec sie posłusznie zatrzymał, wysiada z samochodu i słyszy:
-sp***rzaj pan...
-co?
-sp***rzaj pan, radar sie spier*****
:lol:
więc szybko w samochód i długa. To sie nazywa fart ;)

#57 Share bamber14

bamber14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 26 maj 2007 - 15:28

Złapani przez Policję Ciekawe czy dalo by sie zrobic tak, zeby policja nie chytala bambrow :lol:
Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

#58 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 26 maj 2007 - 16:08

Złapani przez Policję

O samym motorowerze jak bym napisał, to było by to mało interesujące. A że gdziaś widziałem że ktoś napisał że na 50 jechał 106 (czy jakoś tak), a ostatnio jechaliśmy w nocy, gdzie droga była pusta i można było przydusić do 160, to czemu nie?? W dzień, jeżdżą samochody, chodzą małe dzieci które mogły by ci wejść na droge, itp to raczej na tyle głupi bym nie był żeby jechać 160. Najwyżej 60.
Ciekawe ile ty najszybciej jechałeś?? I nie wmawiaj mi że jezdzisz przepisowo, bo nie znam nikogo kto tak jeździ!

No pewnie, jestem pewny, że nikt nie wyskoczy :angry: . Popróbuj w dzień, może nikogo nie zabijesz.

#59 Share Vektorrr

Vektorrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 26 maj 2007 - 18:45

Złapani przez Policję

U mnie sytuacja wygląda tak: mam 17 lat, nie mam prawa jazdy na nic, traktor mam nie zarejestrowany ani nie ubezpieczony. Ciekawe co mi zrobią jak mnie złapią? Dodam że po drogach i traktorami różnymi , kombajnem, samochodem i skuterem jeżdżę. Na nic nie mam uprawnień. Nigdy jeszcze mnie nie złapali ale 2 razy mało brakowało.

"Ciekawe co mi zrobią jak mnie złapią?"
brak prawa jazdy zakończy się pewnie jakąś sprawą karną i niemałymi kosztami, traktor niezarejestrowany pewnie zostanie odholowany (nie jestem w 100% pewien), brak OC to koszt kilku tysięcy złotych.... myślę, że "ze wszystkim" zmieścisz się w 10 tyś. :lol:
Czasem warto pomyśleć.... to naprawdę nie boli ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share szymon29

szymon29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 02 czerwiec 2007 - 15:41

Złapani przez Policję

No pewnie, jestem pewny, że nikt nie wyskoczy :angry: . Popróbuj w dzień, może nikogo nie zabijesz.

Raczej nie skożystam z tej opcji. W nocy jeszcze ale w dzień napewno nie! Sam sobie jeździj w dzień 160 w zabudowanym jak jesteś taki mądry, bo ja na tyle głupi nie jestem!