dziku

Złapani przez Policję

Polecane posty

Zetor5340    1

śmigam sam ciągnikiem, mam 15 lat, zero kontroli, zero zatrzymań przez "smerfy"..to się nazywa fart...a jeżdzę nie tylko po polach,choć właśnie czesciej po nich ale jak wyjechałem na drogę to tyż mnie nie zatrzymali,heh :rolleyes: i to sie nazywa wielki fart.... :blink: samochodem jak sobie nieraz śmigam po okolicy to raz mnie zatrzymali z kumplem, ale zachowywałem się jak dorosły,głos znizyłem celowo, nie chcieli dokumentów tylko gadali żeby nie jeździć, w kółko po wsi jak wariat.Widać koleś był nawet spoko.Nie wiem więc czy się nie zorientował czy po prostu zwórcił uwagę i nic nie zrobił bo był w porzo.Ważne że nic nie dopierdzielił. :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

a mnie jeszcze "psyjaciele" nie złapali-ale nie ryzykuje dla takiej odroczki nie warto-pól z dojazdem po szosie kilka mam ale sa tez drogi mniej róchliwe, moze z dwa razy samochodem po szosie jezdziłem ale wiedziałem ze nikogo nie ma, a u mnie po polach policja nie jezdzi ale w sasiedniej wiosce za sprawą pani sołtysowej owszem... :rolleyes: Ci to życie maja... o i jeszcze jak mój kolega smiga do panny to twierdzi ze najlepiej wracac ok. 23.00 bo zmiana warty jest :blink: (też ma 16 lat :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
śmigam sam ciągnikiem, mam 15 lat, zero kontroli, zero zatrzymań przez "smerfy"..to się nazywa fart...a jeżdzę nie tylko po polach,choć właśnie czesciej po nich ale jak wyjechałem na drogę to tyż mnie nie zatrzymali,heh :blink: i to sie nazywa wielki fart.... :rolleyes: samochodem jak sobie nieraz śmigam po okolicy to raz mnie zatrzymali z kumplem, ale zachowywałem się jak dorosły,głos znizyłem celowo, nie chcieli dokumentów tylko gadali żeby nie jeździć, w kółko po wsi jak wariat.Widać koleś był nawet spoko.Nie wiem więc czy się nie zorientował czy po prostu zwórcił uwagę i nic nie zrobił bo był w porzo.Ważne że nic nie dopierdzielił. :D

ja zetor tez;) zero kontroli, zero zatrzyman ale 4 razy bym sie na nich ,,nacial", tak ze 15-to latkowie maja wielkie szczescie hehe


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektorrr    4

W takim razie mój sąsiad to wyjątkowo pechowy piętnastolatek... złapali go jak jechał Iwanem (T25) z przyczepą.. nie obyło sie bez sprawy w sądzie i dość sporych kosztów... wg mnie bardzo dobrze że zakończyło się w ten sposób a nie jakimś tragicznym wypadkiem... dlaczego ludziom brakuje wyobraźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

co masz na mysli z ta wyobraznia na pewno ojciec mu nie dal jechac w drugi koniec polski;) jechal gdzies na pole i go zlapali (ja wolal bym jechac z pietnastolatkiem jak z nietrzezwym;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

marcin masz racje :rolleyes:. Ja miałem tylko raz taka sytuacje, ale zupełnie nie groźna :D Jade sobie ogrodami ciągnikiem patrze przed siebie - oho smerfy jadą. Odrazu wsteczny schowałem się za budynkami poczekałem pare minut i pojechałem dalej. Lepiej poczekać te kilka minut niż mieć potem problemy. Też mam 15 lat, widzę że jest tu dużo moich rówieśników :blink:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

wy sie lepiej pochwalcie ktory rocznik moze nie na temat ale bendziemy wiedziec :rolleyes:


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

ja mam 17 lat ale akurat ostatnio mnie jakos nie spotkało z nimi spotkać jak miałem 16 to jedziemy z ojcem kosic na drugie gosp jakies 10 km oddalone i cały czas ulica taka głowna i ojciec dwie przyczepy ja dwie przyczepy i jedziem a za nami kobajnista naszym kombajnem ojciec sie zatrzymuje bo przedemna jechał no nic kobajnem dojechał do mnie na srodku szosy stoi nic nie jedzie z przodu sie wychylam tez nic i ognia wyprzedzac ojca a tu przed samym ciagnikiem plicja ojca pisze mam 185 cm wzrostu i tak jak kazdy muwi trocher na swuj wiek nie wygladam tylko tak mi kady dodaje ze 2 3 lata do przodu i poszedł ognie i mnie nie ma a ja bez prawka bez niczego pare razy uciekałem w pierwsza leprza droge albo w pierwsze leprze gosp aby uciec im raz mnie złapali z ojcem tez jechaliśmy ale ojciec został z tyłu a ja poijechałem tez na to gosp i mnie złapali i pisza mnie sprawdzaja ojciec dojechał no i e chłopaki czmu mi suny spisujeta a oni a ja my nie wiedzieliśmy ze to twuj chłopak krzychu heheh e zieja a ja taki wydygany byłem a tu jakis kuzyn ojca zero kontaktu z ta rodzina miałem to nie wiedziałem ze to rodzina a jak podawałem nazwisko to tak dziwnie sie spojazał na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

jak mamy skonczone 15 lat to wiadomo ze 1991 ja z lipca:P


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

ja mam 13 lat i se smigam po głównej drodze i nigdy mnie smerfy nie złapali

ale kiedys jade z tata pryskac na pole 11km dalej wyjezdzam na główna droge patrze z przeciwka smerfy no nic jade oni popatrzyli i tez pojechali


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34
a w którym miejscu Cie złapali??

Wyprzedzałem ich cywilne espero na szubińskiej i tak mnie do koszarowej gonili... A po kontroli zakazali mi isę gdziekolwiek samochodem z miejsca ruszać... :rolleyes:


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
jak mamy skonczone 15 lat to wiadomo ze 1991 ja z lipca:P

ja z grudnia :rolleyes:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56
Wyprzedzałem ich cywilne espero na szubińskiej i tak mnie do koszarowej gonili... A po kontroli zakazali mi isę gdziekolwiek samochodem z miejsca ruszać... :rolleyes:

 

Witam kolege ze studiów :blink:. Gdzie oni Cię tam gonili hehe :D. Jakim autem jechałeś? Trzeba było gaz do dechy wdusic i kuna im :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34
Witam kolege ze studiów :blink:. Gdzie oni Cię tam gonili hehe :D. Jakim autem jechałeś? Trzeba było gaz do dechy wdusic i kuna im :rolleyes:.

Nieświadomie jakis kilometr im uciekalem... Ale trzeba było się w koncu zatrzymać, bo mogło być gorzej :(


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek7    0

ja na razie nie miałem do czynienia z policją, (a nie mam jeszcze prawka) najgorszy był pierwszy wyjazd na drogę publiczną (10lat miałem) wyjeżdżając z bramy

spotkałem się z kanarami :blink: , zatrzymałem się i i wysiałem a ojciec usiadł za kierownicą, oni przystali już chcieli wychodzi ale pojechali :D ( miałem wtedy stracha) a teraz to jeżdzę na okrągło i ich nie spotykam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber14    0

Jo nie wia po co oni lapia normalnych rolinkow i sie czepiaja niech lapia tych co ludzi zabijaja , kradna itp. :blink: :angry: :D :D


Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

U mnie sytuacja wygląda tak: mam 17 lat, nie mam prawa jazdy na nic, traktor mam nie zarejestrowany ani nie ubezpieczony. Ciekawe co mi zrobią jak mnie złapią? Dodam że po drogach i traktorami różnymi , kombajnem, samochodem i skuterem jeżdżę. Na nic nie mam uprawnień. Nigdy jeszcze mnie nie złapali ale 2 razy mało brakowało.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
Jo nie wia po co oni lapia normalnych rolinkow i sie czepiaja niech lapia tych co ludzi zabijaja , kradna itp. :blink: :angry: :D :D

 

Też tak sądze. Złapią chłopaka, że ukradł lizaka, a za rogiem zamordowali np. Nauczycielke. Żal poprostu to co robi policja... Nie mogą się wziąć za wiekszę przestepstwa tylko wolą takich ludzi którzy nie majązłych zamiarów lol.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7

Ja prawko mam prawie od 11 lat i jakoś obyło się bez mandatów i punktów a przejechałem samochodem ponad 100tys km, więc nie tak całkiem mało. Trzymany byłem z 10 razy ale tylko ze 3 razy po złamaniu jakiegoś przepisu a reszta to kontrole. Najlepszy tekst jaki usłyszałem od smerfów to był "jedź pan jeszcze się nauczysz" było to po mega dokładnej kontroli i kilku próbach wmówienia mi, że samochód jest niesprawny, chyba im na śniadanie brakowało :blink:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawex    0

ja jak na razie nie mam problemów z policją ale od kiedy mają nową nie oznakowana vectre 2,8l w benzynie to sobie cb założyłem do żelazka( tico ) bo mamy takiego jedngo miłego policjanta że potrafi zatrzymac 5 samochodów na raz i rozmawa zaczyna się od 10 puntków to mozna sie szybko prawka pozbawic, a jak na razie cb od roku i zadnej kontroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g_eorge    0

Mnie ciągnikiem jeszcze nie trzymali ani razu a jeżdże nimi od 11 roku życia. A samochodem trzymali mnie już trzy razy za przekroczenie prędkości z czego tylko raz zapłaciłem 100 zł mandatu :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Ja śmigam ciągnikiem od dwóch lat a mam 14 i nie tylko po polach i mnie jeszcze nigdy nie złapali


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUCHY102    4

mnie raz tylko zatrzymali i odrazu 400zł :lol: bolało:) jechałem sobie do szkoły, przedemną zjazd z wielkiej góry widoczność na ponad kilometr i jakaś stara wlekąca sie cięzarówka przedemną, wwięc co?? redukcja i kita lewym pasem przez podwójną ciągłą i skrzyżowanie. zapie......łem tak szybko z tej góry że nawet radiowozu oznakowanego przed tą ciężarówą nie widziałem (i teraz wiem dlaczego stara babcia to tak wolno jechała) no a pały mnie dopiero jakieś 2-3km dalej dogonili:) ale jeszcze 11punktów dołożyli a gdybymieli kamere to było by po prwku:((( i tu było moje szczęście:D a jak zacząłem sie licytować z nimi to na egzamin karny mnie chciali wysłać!! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21
Ja śmigam ciągnikiem od dwóch lat a mam 14 i nie tylko po polach i mnie jeszcze nigdy nie złapali

No u nas też tak jeżdżą ale ja za niedługo będe robił prawko i nie bardzo bym chciał żeby mi je odroczyli... jeszcze tylko 9 miesięcy :lol: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Ciągnikiem jakoś nie miałem "przyjemności", samochodem 2x zabuliłem po 100pln (stawka wyjściowa była kilka razy wyższa :lol:) oczywiście za prędkość. CB nie zawsze pomaga. Na nieoznakowanych też można sie nadziać, teraz mają kamery z przodu i z tyłu, taką Vectrą 2.8 turbo dopadają cie w moment (nie jedną akcje widziałem na trasie) a wolniejszymi sprzętami chowają sie po krzakach z suszarką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj