Skocz do zawartości

Zdjęcie

Złapani przez Policję

350 odpowiedzi na ten temat

#21 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 03 kwiecień 2007 - 20:43

Złapani przez Policję Jeśli chodzi o te karty motorowerowe to jest różnie :blink:. W mojej szkole (gimnazjum) robiliśmy akurat za darmo :rolleyes:. Zdanie było bardzo proste. Jeden kumpel nie zrobił bo po prostu mu się nie chciało. Potem jak kupił sobie simsonka w wieku 16 lat to miał problemy bo nie miał uprawnień. Ale wyrobił sobie tymczasowy dowód osobisty. Dwa razy go niebiescy zatrzymali to pokazał dowód osobisty (ten tymczasowy), rejestracyjny i było spoko. Nawet chyba nie patrzyli w ten dowód... Taką mamy policję super :D.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Złapani przez Policję Dzisiaj, 09:49
  •  

#22 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 04 kwiecień 2007 - 19:32

Złapani przez Policję

U nas karta motorowerowa kosztuje 20zł :rolleyes: A tak pozatym to tez miałem pare ciekawych histori z glinami. Raz miałem jechac belowac do sąsiada no i juz chciałem jechac ale zapomniałem wody no i wyszłem po ta wode a jak szłem spowrotem to gliny stały u mnie na mostku i spisywali jakiegos goscia na rowerze( mam skonczone 15 lat tak jak marcin) . Raz jechałem z pola i jade sobie główna drogą a tu na przeciwko sobie jadą to szybko do pierwszego lepszego gospodarstwa wjechałem gdzie brama była otwarta. Szkoda ze nie widzieliscie zaskoczenia ludzi którzy byli na tym gospodarstwie.

heh zetor tez masz czescie jak ja mi to ojciec zawsze mowi ze jak bede widzial ze jada to zeby zgasic ciagnik i przede wszystkim schowac kluczyk i powiedziec im ze ojciec wzial kluczyk i gdzies poszedl;)
ciekawe czy w tym roku szczescie nam dopisze hehe pozdro

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#23 Share misiek10

misiek10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 354 postów

Napisany 04 kwiecień 2007 - 19:52

Złapani przez Policję ciagnikiem nie mialem przyjemnosci sie spotkac z panami w niebieskim. samochodem z reszta tez. ale najlepsza akcje mialem jak podjechalem pod sklep. matce sie nie chcialo isc do tego sklepu, tyko powiedziala, ze chce do innego. a ze tamten byl 300m za nami, to trzeba bylo sie cofnac. nie chcialo mi sie zawracac, to na wstecznym przejechalem te 300 metrow (po prawej stronie jechalem, tyle tylko, ze tylem) i podjechalem pod ten wlasciwy sklep. wychodzimy z samochodu, zamykam go, odchodze na jakies 4m ,a tu podjezdza niebieska nieoznakowana nubira i wysiada z niej dwoch panow policjantow. jaki fart. wystarczyloby, ze jechalbym na wstacznym 30km/h a nie 50 i juz by mnie mieli. uff.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share MichalR

MichalR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 04 kwiecień 2007 - 20:05

Złapani przez Policję Mnie złapali wiele razy ale ani razu ciągnikiem... Za prędkość nie zapłaciłem jeszcze żadnego mandatu, chociaż na radar złapali mnie kilka razy, po prostu trzeba umieć się dogadać:blink: No i mieć znajomości... :rolleyes::( Ale poza tym dostałem 2 mandaty za brak pasów i jeden za utrudnianie ruchu :D;) ale na ten temat nie będę się wypowiadał bo to głupia historia... :( Ostatnio mnie złapali cywilnym samochodem w Bydgoszczy jak wracałem totalnie niesprawnym samochodem kumpla z imprezy, zaczęli od 1000zł mandatu i zabrania dowodu rejestracyjnego i do tego przeszukali nas i cały samochód... Na szczęście jechały ze mną 3 koleżanki i jakimś cudem namówiły Panów policjantów żeby mnie puścili :):)

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

#25 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 04 kwiecień 2007 - 20:27

Złapani przez Policję a w którym miejscu Cie złapali??

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#26 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 04 kwiecień 2007 - 22:24

Złapani przez Policję śmigam sam ciągnikiem, mam 15 lat, zero kontroli, zero zatrzymań przez "smerfy"..to się nazywa fart...a jeżdzę nie tylko po polach,choć właśnie czesciej po nich ale jak wyjechałem na drogę to tyż mnie nie zatrzymali,heh :rolleyes: i to sie nazywa wielki fart.... :blink: samochodem jak sobie nieraz śmigam po okolicy to raz mnie zatrzymali z kumplem, ale zachowywałem się jak dorosły,głos znizyłem celowo, nie chcieli dokumentów tylko gadali żeby nie jeździć, w kółko po wsi jak wariat.Widać koleś był nawet spoko.Nie wiem więc czy się nie zorientował czy po prostu zwórcił uwagę i nic nie zrobił bo był w porzo.Ważne że nic nie dopierdzielił. :D
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#27 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 05 kwiecień 2007 - 06:49

Złapani przez Policję a mnie jeszcze "psyjaciele" nie złapali-ale nie ryzykuje dla takiej odroczki nie warto-pól z dojazdem po szosie kilka mam ale sa tez drogi mniej róchliwe, moze z dwa razy samochodem po szosie jezdziłem ale wiedziałem ze nikogo nie ma, a u mnie po polach policja nie jezdzi ale w sasiedniej wiosce za sprawą pani sołtysowej owszem... :rolleyes: Ci to życie maja... o i jeszcze jak mój kolega smiga do panny to twierdzi ze najlepiej wracac ok. 23.00 bo zmiana warty jest :blink: (też ma 16 lat :D )

#28 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 05 kwiecień 2007 - 11:50

Złapani przez Policję

śmigam sam ciągnikiem, mam 15 lat, zero kontroli, zero zatrzymań przez "smerfy"..to się nazywa fart...a jeżdzę nie tylko po polach,choć właśnie czesciej po nich ale jak wyjechałem na drogę to tyż mnie nie zatrzymali,heh :blink: i to sie nazywa wielki fart.... :rolleyes: samochodem jak sobie nieraz śmigam po okolicy to raz mnie zatrzymali z kumplem, ale zachowywałem się jak dorosły,głos znizyłem celowo, nie chcieli dokumentów tylko gadali żeby nie jeździć, w kółko po wsi jak wariat.Widać koleś był nawet spoko.Nie wiem więc czy się nie zorientował czy po prostu zwórcił uwagę i nic nie zrobił bo był w porzo.Ważne że nic nie dopierdzielił. :D

ja zetor tez;) zero kontroli, zero zatrzyman ale 4 razy bym sie na nich ,,nacial", tak ze 15-to latkowie maja wielkie szczescie hehe

Kontakt 661995047

#29 Share Vektorrr

Vektorrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 05 kwiecień 2007 - 11:58

Złapani przez Policję W takim razie mój sąsiad to wyjątkowo pechowy piętnastolatek... złapali go jak jechał Iwanem (T25) z przyczepą.. nie obyło sie bez sprawy w sądzie i dość sporych kosztów... wg mnie bardzo dobrze że zakończyło się w ten sposób a nie jakimś tragicznym wypadkiem... dlaczego ludziom brakuje wyobraźni?

#30 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 05 kwiecień 2007 - 14:12

Złapani przez Policję co masz na mysli z ta wyobraznia na pewno ojciec mu nie dal jechac w drugi koniec polski;) jechal gdzies na pole i go zlapali (ja wolal bym jechac z pietnastolatkiem jak z nietrzezwym;)

Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 06 kwiecień 2007 - 18:27

Złapani przez Policję marcin masz racje :rolleyes:. Ja miałem tylko raz taka sytuacje, ale zupełnie nie groźna :D Jade sobie ogrodami ciągnikiem patrze przed siebie - oho smerfy jadą. Odrazu wsteczny schowałem się za budynkami poczekałem pare minut i pojechałem dalej. Lepiej poczekać te kilka minut niż mieć potem problemy. Też mam 15 lat, widzę że jest tu dużo moich rówieśników :blink:

KS Falubaz

#32 Share xsc

xsc

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 06 kwiecień 2007 - 18:58

Złapani przez Policję wy sie lepiej pochwalcie ktory rocznik moze nie na temat ale bendziemy wiedziec :rolleyes:
Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

#33 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 06 kwiecień 2007 - 18:59

Złapani przez Policję ja mam 17 lat ale akurat ostatnio mnie jakos nie spotkało z nimi spotkać jak miałem 16 to jedziemy z ojcem kosic na drugie gosp jakies 10 km oddalone i cały czas ulica taka głowna i ojciec dwie przyczepy ja dwie przyczepy i jedziem a za nami kobajnista naszym kombajnem ojciec sie zatrzymuje bo przedemna jechał no nic kobajnem dojechał do mnie na srodku szosy stoi nic nie jedzie z przodu sie wychylam tez nic i ognia wyprzedzac ojca a tu przed samym ciagnikiem plicja ojca pisze mam 185 cm wzrostu i tak jak kazdy muwi trocher na swuj wiek nie wygladam tylko tak mi kady dodaje ze 2 3 lata do przodu i poszedł ognie i mnie nie ma a ja bez prawka bez niczego pare razy uciekałem w pierwsza leprza droge albo w pierwsze leprze gosp aby uciec im raz mnie złapali z ojcem tez jechaliśmy ale ojciec został z tyłu a ja poijechałem tez na to gosp i mnie złapali i pisza mnie sprawdzaja ojciec dojechał no i e chłopaki czmu mi suny spisujeta a oni a ja my nie wiedzieliśmy ze to twuj chłopak krzychu heheh e zieja a ja taki wydygany byłem a tu jakis kuzyn ojca zero kontaktu z ta rodzina miałem to nie wiedziałem ze to rodzina a jak podawałem nazwisko to tak dziwnie sie spojazał na mnie

#34 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 06 kwiecień 2007 - 20:07

Złapani przez Policję jak mamy skonczone 15 lat to wiadomo ze 1991 ja z lipca:P

Kontakt 661995047

#35 Share kubaguzik

kubaguzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Zainteresowania:Ulepszanie

Napisany 06 kwiecień 2007 - 20:28

Złapani przez Policję ja mam 13 lat i se smigam po głównej drodze i nigdy mnie smerfy nie złapali
ale kiedys jade z tata pryskac na pole 11km dalej wyjezdzam na główna droge patrze z przeciwka smerfy no nic jade oni popatrzyli i tez pojechali

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

#36 Share MichalR

MichalR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 06 kwiecień 2007 - 21:00

Złapani przez Policję

a w którym miejscu Cie złapali??

Wyprzedzałem ich cywilne espero na szubińskiej i tak mnie do koszarowej gonili... A po kontroli zakazali mi isę gdziekolwiek samochodem z miejsca ruszać... :rolleyes:

#37 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 07 kwiecień 2007 - 13:46

Złapani przez Policję

jak mamy skonczone 15 lat to wiadomo ze 1991 ja z lipca:P

ja z grudnia :rolleyes:
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#38 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 07 kwiecień 2007 - 15:09

Złapani przez Policję

Wyprzedzałem ich cywilne espero na szubińskiej i tak mnie do koszarowej gonili... A po kontroli zakazali mi isę gdziekolwiek samochodem z miejsca ruszać... :rolleyes:

Witam kolege ze studiów :blink:. Gdzie oni Cię tam gonili hehe :D. Jakim autem jechałeś? Trzeba było gaz do dechy wdusic i kuna im :(.

#39 Share MichalR

MichalR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 07 kwiecień 2007 - 16:27

Złapani przez Policję

Witam kolege ze studiów :blink:. Gdzie oni Cię tam gonili hehe :D. Jakim autem jechałeś? Trzeba było gaz do dechy wdusic i kuna im :rolleyes:.

Nieświadomie jakis kilometr im uciekalem... Ale trzeba było się w koncu zatrzymać, bo mogło być gorzej :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Bartek7

Bartek7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 16 maj 2007 - 14:32

Złapani przez Policję ja na razie nie miałem do czynienia z policją, (a nie mam jeszcze prawka) najgorszy był pierwszy wyjazd na drogę publiczną (10lat miałem) wyjeżdżając z bramy
spotkałem się z kanarami :blink: , zatrzymałem się i i wysiałem a ojciec usiadł za kierownicą, oni przystali już chcieli wychodzi ale pojechali :D ( miałem wtedy stracha) a teraz to jeżdzę na okrągło i ich nie spotykam :D