Skocz do zawartości

Zdjęcie

Złapani przez Policję

350 odpowiedzi na ten temat

#341 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 17 luty 2011 - 20:44

Złapani przez Policję Mnie zatrzymali tylko raz. jechałem przerejestrować swoje pierwsze autko i łapali mnie na suszarę tam gdzie ja ich, odkąd tylko pamiętam, nigdy nie widziałem. Po bardzo miłej rozmowie dostałem studencki mandat 100zł i 2 punkty. Miałem 102 na 70tce, ale pan policjant wpisał na mandacie 97/70 i skończyło się całkiem ok ;) Po powrocie do domu zakupiłem cb radio i już nie płacę ;p
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Złapani przez Policję Dzisiaj, 17:46
  •  

#342 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 19 luty 2011 - 18:32

Złapani przez Policję Karolino ale z tym bykiem to byla prawda wiec nie wymyslalem zadnej histori i koles byl wyrozumialy i kazal nam jechac tylko odrobine wolniej ..

#343 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 19 luty 2011 - 19:02

Złapani przez Policję A aj czekam teraz czy sie załapałem na fotke czy nie bo pod góre trzymał mnie taki dostawczy i wypzredzałem go a on gaz.... takich to bym zabil jawnie był to teren zabudowany i przez niego z 50 doszliśmy do 130 :blink:
wyjeżdżam na góre i znowu było do dołu ja szczesliwy że go zdażyłem wyprzedzić bo ledwo sie przed wysepką zmeiściłem to patrze a tam miśki stoją w połowie góry i nie wiem czy sie załapałem na sesje zdjeciową... czekam teraz ale kurde od tego czasu wolno ;D raz jechałem to też jakiś debil w czasie wyprzedzania przyspieszał i miał bym przez gnoja czołowe bo zakret był i auto wyjechało :blink: :blink: tylko pisk opon i sie schowałem....
A kolega ostatnio zarobił bonus jechał 120 w terenie zabudowanym i vectra i vektra jedno auto za nim pokazali mu 3 razy film 500zł i 10pkt ;D

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#344 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 19 luty 2011 - 19:56

Złapani przez Policję może taka rada jak nie masz czym albo nie ma dobrych warunków do wykonania manewru wyprzedzania to poprostu go nie wykonuj.... a nie na czołowe lecisz aby tylko gościa wyprzedzic

#345 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 19 luty 2011 - 20:30

Złapani przez Policję ale nie ktorzy przeginaja pale tez jak jedziesz te 100 to jedz a nie podczas wyprzedzania przyspiesza i wtedy wyprzedzajacy ma problem fakt faktem ze wtedy jest wida tego co przyspieszyl bo utrudnial manewr drugiemu uczestnikowi ruchu
ale masz racje jak nie ma sie zapasu mocy to nie ma co sie pchac chyba ze jest duzo miejsca ..

#346 Share Michal97rolnik

Michal97rolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Zainteresowania:Różne różniste

Napisany 19 luty 2011 - 20:38

Złapani przez Policję Ja też mam szczęście mnie nigdy nie złapali.Codziennie w żniwa Ursusem 360 z 2 HL-kami ze zbożem, bez zboża,z słomą i bez i miałem szczęście i też mnie nie złapali(chociaż mam 14lat :P )Ja zawsze jeżdżę w żniwa bo mój ojciec na Bizonie a ja na ciągniku.Raz był przypadek jechałem z ojcem kombajnem z założonym hederem,a tu policja jedzie za nami :o .Na szczęście nic się nie przyczpili. ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#347 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 25 luty 2011 - 18:51

Złapani przez Policję

Karolino ale z tym bykiem to byla prawda wiec nie wymyslalem zadnej histori i koles byl wyrozumialy i kazal nam jechac tylko odrobine wolniej ..

To sorki czytając zrozumiałam, że to było wymyślone.
W każdym razie mało spotykany powód pośpiechu :)
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

#348 Share pimper21

pimper21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo ,mechanika,zetor ,wędkarstwo

Napisany 25 luty 2011 - 19:06

Złapani przez Policję ja mam 16 lat i od dwóch lat jeżdżę ciągnikiem sam można powiedzieć bo ojciec miał wylew i nie morze i tylko raz miałem z nimi do czynienia :lol: wjechali mi na pole jak podorywkę robiłem i akurat się paliwo z kończyło :lol: wyszedłem z ciągnika i patrze atu glina na ziemie i się z 1km czołgałem u kumpla w zbożu wtedy bylem przestraszony :) a mogli by mi coś zrobić na moim polu ?? :unsure:
Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

#349 Share Cezary4514

Cezary4514

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 359 postów

Napisany 25 luty 2011 - 19:23

Złapani przez Policję Nic Ci nie mogli zrobic chyba że mieli nakaz :) ojj tam ojciec jechał kombajnem bez podwoziówki i z naprzeciwka policja jechała to zjechali całkiem pod sam rów, zatrzymali sie zeby umorzliwic przejazd ojcu i nic nie chapali ze podwoziówki nie ma, to było na gminnej drodze. A jak sie zdaje prawko kat T i egzamin pozytywny to z tym kwitkiem można jezdzic :P do czasu az sie prawko odbierze?

Edytowany przez Cezary4514, 25 luty 2011 - 19:27.

#350 Share xsc

xsc

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 25 luty 2011 - 19:58

Złapani przez Policję Mozna jezdzic jak sie prawko odbierze. Organem dajacym uprawnienia nie jest osrodek egzaminowania, tylko starostwo- wydzial komunikacji i transportu

Edytowany przez xsc, 25 luty 2011 - 19:59.

Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#351 Share pimper21

pimper21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo ,mechanika,zetor ,wędkarstwo

Napisany 25 luty 2011 - 20:04

Złapani przez Policję a u nas to takie dziady są ze <_< kiedyś kolega ojca jechał ze mną zetrokiem i jechali to zjechaliśmy na pobocze i przepościliśmy ich i nic nam nie zrobili chociaż ze widzieli ze nie ma rejestracji ani świateł po 250m zjechali na pobocze drogi i stanęli a kolega ojca mówi no to już koniec :lol: i włączył kierunkowskaz i w pole ale nie uciekać tylko ze na swoje pole chodziarz i tak nie nasze :) i dwa pola dalej było nasze tylko było cze jakieś 150m przebyć drogi takiej polnej a ja patrze oni za nami obok droga my już prawie na polu a oni na przeciw nam jada zjechaliśmy na pobocze a oni sobie normalnie przejechali aby patrzyli kto kierował u nas kablują . Jeszcze na koniec ojca kolegi taki tekst jak jechali na przeciw nam "Lepiej zjadę bo jeszcze im rozwalę te auto" ciągnik był bez hamulców 0% :lol:
Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)