Skocz do zawartości

Zdjęcie

Złapani przez Policję

350 odpowiedzi na ten temat

#321 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 12 lipiec 2010 - 20:38

Złapani przez Policję przestan a co to za zaklucanie ciszy nocnej jak tlumik masz oryginalny i przeglad jest czyli spelnia normy to mozna sobie ulica nawet cala noc jak sie nudzisz jezdzic po wiosce tam i spowrotem a w polu tymbardziej wiec psy moga mnie w dupe pocalowac

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Złapani przez Policję Dzisiaj, 13:05
  •  

#322 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 12 lipiec 2010 - 20:42

Złapani przez Policję te chu... ost nawet zakręty scinają i nie zjadą na swoją strone jak ktoś jedzie z przeciwka miałęm szczęscie ze było duze pobocze i twarde bo jak by były słupki to w busa bym walnąć musiał wiec pewnie mój kadet by juz nie wyglądał jak kadet, jezdza jak chca... ost sytuacja wierce na prkatykach wiur wystrzelił i mnie oko trafił oko bolał o łzawiło po robocie na miasro musiałem jechac jestem na rondzie patrze w sstrone mostu/miasta mały korek ale na moście spokojnie do 90 się rozpędziłęm i zaczeło mi mocno łzawić oko no to wycieram zauwazyłem reklamówkę i ją ominąłem ale nie zauwazyłem bo przecierałem oko ze jeszcze z przodu jest policja nową kija jak zauwazyłem no to hamulec w podłogę piszczały koła piszczały szczęscie ze to było pod górkę bo bym im dupe skasował zatrzymałem się jakied 2 metry od nich chyba mi groził bo rekę wyciągnął albo papierosa wyrzucił nie dowidziałęm ale miałem nasrane przez cały most i skrzyzowanie swietlne jechałem za nimi a noga tak mi się trzesła ze sprzegła nie mogłem równo puścić jeszcze pas zapinałem jak się za nimi zatrzymałem posrany byłem... odrazu wolniej jezdzę :):) parę dni wcześniej na drodze leśniej przyłozyłem lesniczemu w polo (2) w lewą strone lekko drzwi ale za to tylni błotnik wszedł na pół koła na szczęscie bez policji ale za remont płacę:)

#323 Share URSUSC1614

URSUSC1614

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 21 lipiec 2010 - 18:51

Złapani przez Policję ja rok temu wyjeżdżałem od kumpla skuterem (nie miałem karty) i patrze jedzie vectra (nieoznakowana policyjna) no to kij przepuszcze podjeżdża bliżej patrze za szybą białe czapeczki a ja jeszcze bez kasku podjechali otworzyli szybę i zapytali gdzie mam kask ja mówie że zapomniałem z domu to powiedzieli żebym na droge nie wyjeżdżaj i pojechali mega fux :)
Ursus 1614 THE BEST maszyna!!!

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#324 Share patryk546

patryk546

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 123 postów
  • Lokalizacja:I płyną spacerkiem, Patrząc w nieba lazur, Przez jeziora knieje, I Warmii i Mazur (...)
  • Zainteresowania:Fotografia, Muzyka, Maszyny, Modele i dużo więcej.

Napisany 21 lipiec 2010 - 20:15

Złapani przez Policję Ja dziś sobie uprawiałem pola pod zasiew kiedy nagle jechała policja.Po paru sekundach zatrzymała się na skrzyżowaniu i zaczęli patrzeć w moją stronę, a ja na polu byłem sam. :) Wiec ja prędko zgasiłem ciągnik i pobiegłem jak najdalej, bo się wystraszyłem że wejdą na pole i mnie skontrolują, a ja nie mam prawa jazdy. :) Czy tak naprawdę mogą mnie skontrolować na polu policja i straż graniczna? :)
Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

#325 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 21 lipiec 2010 - 20:44

Złapani przez Policję Z tego co mi wiadomo prawojazdy jest potrzebne do prowadzenia pojazdów po drogach publicznych.
Na polu policja nie będzie się bawić w drogówkę co?

Kontrolerzy z KRUS'u mogą się pojawić na polu i zrobić kontrolę czy operator ma prawko i wymagane uprawnienia, jeśli będą jakieś uchybienia będą problemy z ubezpieczeniem.

#326 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 21 lipiec 2010 - 21:39

Złapani przez Policję

Ja dziś sobie uprawiałem pola pod zasiew kiedy nagle jechała policja.Po paru sekundach zatrzymała się na skrzyżowaniu i zaczęli patrzeć w moją stronę, a ja na polu byłem sam. :) Wiec ja prędko zgasiłem ciągnik i pobiegłem jak najdalej, bo się wystraszyłem że wejdą na pole i mnie skontrolują, a ja nie mam prawa jazdy. :) Czy tak naprawdę mogą mnie skontrolować na polu policja i straż graniczna? :)

Na swoim to możesz i czołgiem jeździć. Chyba że policja ma nakaz kontroli to mogą wejść i Cie skontrolować.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#327 Share Tomi1910

Tomi1910

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów
  • Zainteresowania:Interesuję się Kulturystyką oraz maszynami rolniczymi i wszystkim co się z nimi wiąże ;]

Napisany 30 lipiec 2010 - 16:53

Złapani przez Policję Mnie raz złapali rowerem jak wracałem od kumpli bo nie miałem świateł ( było dość jasno nawet ) i tylko mnie spisali :D Dobrze, że obszedłem się smakiem jak kumple chcieli mnie wyciągnąć na piwo do sklepu :D

#328 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 31 lipiec 2010 - 20:49

Złapani przez Policję Opowieść krótka o policjantach ignorantach i babie amazonce.

Pewnego razu wybrałem się do miasteczka, odchamić swój wiejski byt. Podróż połączoną z docieraniem nowych oponek na winklach, zakłócił kondukt żałobny ciągnący się za radiowozem marki opel astra. Na przedmieściach kondukt rozproszywszy się, dał mi niebywałą przyjemność poruszania się bezpośrednio za stróżami prawa. Przy tempie jazdy dwójką na małym gazie, spowodowanym niską przepustowością skrzyżowań i 2.0 palących 7 litrów w mieście, dostrzegłem w prawym lusterku zbliżającą się babę na rowerze. Rycząca czterdziestka postury amazonki, korzystając z luki między samochodami a krawężnikiem parła zaciekle do przodu wyprzedzając auta prawą stroną, na granicy uwalenia lakieru Orleans Blue Pearl kierownicą bicykla lub, brzydko mówiąc, pedałem. Jadący radiowóz nie zrobił na niej większego wrażenia i został również objechany w ten sposób, jednak co dziwne, na panach w radiowozie także nie zrobiło to żadnego wrażenia, nawet pomimo sprawiedliwego obywatela jadącego za nimi, który gestami i inwektywami możliwymi do odczytania z ruchu warg, apelował o reakcję niezłomnych i bohaterskich mundurowych. Na próżno... Ciekawe jakby wyprzedził ich na ciągłej albo po chodniku z prawej, wszak jak widać rowerzyście który jest takim samym uczestnikiem ruchu drogowego wolno. Nie było by to tak denerwujące gdyby nie powtarzanie się sytuacji na każdych światłach, gdy amazonka najpierw przeciska się obok stojących samochodów, a potem gdy ruszą to każdy musi ją ominąć, i tak co każde skrzyżowanie/przejście... Obraz dopełniła olewka niebieskich. Może trzeba było przytulić się do krawężnika w trakcie manewru amazonki i wezwać 997 do kolizji? Szkoda tłuc baby, jaka by nie była ;)

#329 Share Vektorrr

Vektorrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 01 sierpień 2010 - 09:35

Złapani przez Policję Ignoranci? chyba jednak wylkazali sie tu zdrowym rozsadkiem. Co wg Ciebie mieli zrobic? mandat? ZAblokowac bo skoro 'ja nie jade to ty tez nie pojedziesz' (ot taka typowo polska, chamska przypadlosc)?

#330 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 01 sierpień 2010 - 12:46

Złapani przez Policję Upomnienie słowne czy jakakolwiek reakcja? Każde widoczne, wręcz perfidne łamanie przepisów powinno się egzekwować, choćby w taki nieinwazyjny sposób. Jeśli robię coś wbrew zasadom to liczę się z tym że będąc złapanym poniosę konsekwencje tak jak każdy inny. Jak jadę za szybko i dostaję mandat to dobrze wiem za co. Tu nie chodzi o jakieś frustracje że rower szybciej jedzie, niech sobie jedzie, tylko o to którędy jedzie i dlaczego mu tak pozwalają chwalebnie nam stróżujący?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#331 Share Vektorrr

Vektorrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 02 sierpień 2010 - 21:53

Złapani przez Policję Nie wiem jak to wyglada w Polsce ale w miejscu, w ktorym mieszkam normalnym jest, ze rowerem jezdzi sie przy prawej krawedzi jezdni... nawet jesli na skrzyzowaniu samochod skreca w prawo to przepuszcza rowerzystow jadacych prosto. Faktem jest, ze tutaj praktycznie wszedzie sa sciezki rowerowe ale w miejscach gdzie ich nie ma obowiazuja takie same zasady. Widzialme kilka razy jak samochod nie zatrzymal sie aby przpiuscic rowerzystow i omalo nie skonczyloby sie to tragicznie.. dwa razy sam omalo przywalilbym rowerem w takich kaskaderow.. oczywiscie na tylnej klapie dumny znaczek PL :D W sumie nie dziwiwilem sie temu zbyt mocno bo polscy kierowcy nie sa do tego przyzwyczajeni i jezdza jak jezdza.. ;)

#332 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 03 sierpień 2010 - 20:16

Złapani przez Policję To o czym piszesz w Polsce jest dopiero propozycją do nowelizacji PoRD, na tamten dzień było to łamanie przepisów.

#333 Share Power

Power

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 04 październik 2010 - 06:59

Złapani przez Policję Mnie 2 razy zlapali pierwszy raz jak byly roboty dorgowe i omijalem wywrotke po chodniku poruszajac sie za cywilnym radjowozem ... coz panowie 20 metrow dalej stali radjowozem i mnie capneli. 250zl walnal mi ;/ 2 raz straz miejska zpalala mnie bo przejezdzalem przez trawke , Pani stzniczka chciala sypnac mi 500zl , ale jakos tak wyszlo ze dala tylko 50 zl :D najwazniejsze to zagadac ich ;[

Przypomniala mi sie taka sytuacja jak znajomy opowiadal mi jak pewien koles jechal rowerem nad ranem po spozyciu %%% no coz wszystko bylo by ok gdyby nie to ze jechal srodkiem ulicy i trzymal sie pasow. Z tylu za nim pojawil sie samochod i zaczal trabic na niego, a ten zamiast zjechac na bok ,wydarl sie "Czego ch*ju trabisz! jedz ! ja sie trzymam swojego pasa!" Po tych slowach uslyszal syrene za d*pa hehehe a dalej wiadomo co bylo ;[

#334 Share rolnik9595

rolnik9595

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 111 postów

Napisany 09 styczeń 2011 - 18:10

Złapani przez Policję Mam 15 lat. Wracając z pola traktorem z bronami i dojeżdżając do skrzyżowania zobaczyłem jak z prawej strony z pod sklepu rusza radiowóz (czekali na mnie). Ja już cały mokry podniosłem sie lekko z siedzenia, żeby wyglądać na wyższego jachałem dalej.
Policja stanęła na poboczu i kazała mi też zjechać. Podszedł do mnie policjant z alkomatem <_< , a drugi poszedł do jadącego za mną dziadka C-360 3P z rozsiewaczem nawozu. Zaprosili nas do radiowozu i gadali dziadkowi, że jak to mogę jeździć traktorem bez prawka?. Przyczepiali się do wszystkiego, że jechałem traktorem razem z kolegą, a może tylko jedna, potem policjant twierdził, że nasza C-360 3P to C-330 bo ma wąskie koła (zdjęcie w galerii).
Naszczęście obyło się bez żadnych konsekwencji, a po całym zdażeniu dziadek odprowadził traktory na plac i teraz staram się niejeździć po drogach :(

Ps. podczas tej kontroli nie mieliśmy przy sobie dokumentów i policjant kazał mi po nie biec do domu(około 1 km) ;[

#335 Share Tanco96

Tanco96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i rolnictwo

KPK Kumurun Team

Napisany 17 luty 2011 - 00:53

Złapani przez Policję mnie :D tylko 2 razy spisali niebiescy
Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

#336 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 17 luty 2011 - 08:05

Złapani przez Policję ja jadac samochodem 80 z torunia na bydgoszcz zaprowadzic samochod jechalem po malu sobi i patrze jedzie jeden drugi i nagle w lusterku mi sie pojawila Vectra mialem goraco samochod nie moj zero jakich kolwiek dokumentow ale na szczescie puscili sie za jaguarem ktory szedl ladnie caly czas lewym pasem :D

Ostatnio wracajac do domu jade sobie tak 120-130 i teren zbudowany dobrze ze byl zakret lekko zahamowalem i cos mnie pokusilo zeby mocniej zahamowac i patrze za zakretem polisjant juz mnie zaprasza na rozmowe mialem tylko 70 wiec nie tak zle 200 i 4pkt ale powiedzialem mu ze sie spieszymy bo byk sie zerwal u kuzyna a w domu jest tylko babcia i kuzynka i ze cos mniej bym chcial moze chociasz 100zl albo napjlepiej nic tak chwile pomyslal i mnie puscil bez mandatu, raz mialem ponad 80 w zabudowanym i tez udalo mi sie ugadac zeby nie dostac mandatu

#337 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 17 luty 2011 - 12:45

Złapani przez Policję Damian fajne wytłumaczenie z tym bykiem hehe :lol:

Ja byłam zatrzymana samochodem do zwykłej kontroli w sumie 4 razy, ale nie było mandatu za nic. Ostatnio tylko przyczepili się do gaśnicy, oczywiście mam ją ale nie była legalizowana 5lat. No i jak miałam ją pokazać udawałam że zakleszczyła sie w schowku i nie mogę wyjąć, no to Pan gliniarz odpuścił i powiedział, że w domu mam sobie ją wyjąć, bo jeśli samochód się zapali to jej nie wyjmę żeby gasić :)

Za prędkość miałam dwa mandaty, nadziałam się na fotoradar Miejskiej i w jednym dniu pomiar dwa razy w jedną strone i z powrotem. Na szczęście nie dużo przekroczyłam (18 i 19 km/h) i wyszło po 100 zł i po 2 punkty każdy mandacik.

Raz też zatrzymali mnie i kumpelę rowerami i to nieoznakowanym radiowozem i wtedy musieliśmy dmuchać, ale promili nie było więc spoko :)
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

#338 Share Szuma

Szuma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 17 luty 2011 - 13:01

Złapani przez Policję A jadąc ciagnikiem z ładowaczem czołowym jest obowiązek używania lampy błyskowej "koguta"?
"Siła w jedności, jedność w wierzę"

#339 Share maverick1803

maverick1803

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Lokalizacja:Wielkopolska-->powiat Jarociński-->moja miejscowość wieś Kadziak

Napisany 17 luty 2011 - 13:27

Złapani przez Policję gdy wracałem z Holandii po przekroczeniu polskiej granicy i wrócenia do szarej rzeczywistości naszych polskich dróg niedaleko Świebodzina zatrzymała mnie kontrola drogowa na suszarkę ja wcześniej wyjechałem ze stacji orlen wiadomo zatankowałem autko jadę bez zapiętych pasów i rozmawiam przez telefon z koleżanką,nagle patrzę a tu mi wybiega przed maskę koleś z lizakiem szybko rzuciłem tel na siedzenie pasażera i zapiąłem pasy po chwili zatrzymuje się i podchodzi do mnie policjant,ja do niego co się stało panie władzo z lekkim zdziwieniem a on do mnie że prędkość przekroczyłem o 30km i się pyta czy mam już jakieś punkty ja na to że nie a za chwilę pojawił się problem bo zawołał o dokumenty i nie mogłem znaleźć dowodu rejestracyjnego tłumaczyłem się że jadę już ponad 800km i że pewnie zostawiłem u dziewczyny a on ze widzi bo z tyłu same puszki po redbulu i batoniki energetyczne,cała ta historia zakończyła się mandatem w wysokości 100zł policjant był dosyć wyrozumiały i 2 pkt karnych dowód znalazłem w domu,był w bocznej kieszeni drzwi kierowcy przylepił się pionowo do plastikowej kieszeni szkoda że znalazłem go dopiero jak już duplikat wyrobiłem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#340 Share ursus355

ursus355

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 17 luty 2011 - 16:45

Złapani przez Policję Teraz masz przynajmniej dwa :)

U mnie był kiedyś taki fajny policjant że jak jechałem ciągnikiem ( miałem jakieś 10-12 lat) to zawsze mi pokazywał cześć.