Skocz do zawartości

Zdjęcie

Złapani przez Policję

350 odpowiedzi na ten temat

#261 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 10 kwiecień 2009 - 11:38

Złapani przez Policję Gdyż alboiem wec ponieważ parking należny do sklepu patrz własność prywatna policja nic nie może praktycznie. Bylo o tym nawet w uwadze jak to na parkingu przed supermarketem tez parkowlali na miejscach dla inwalidów i polcija nic nie mogła zrobić. Ochrona wówczas musiała działać. Tak to juz jest. A co do jazdy 6 latka na polu to hmm niewiem jak to jest. Mi policjant mówił ze ja nawet czołgiem moge jeździc u siebie na podwórku i oni nic nie mogą zrobić. Jak to jest z polem to niewiem. Chyba ze cos się zmieniło bo to kilka lat temu mi mówił policjant:) Pozdrawiam
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Złapani przez Policję Dzisiaj, 14:17
  •  

#262 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 10 kwiecień 2009 - 13:29

Złapani przez Policję No mi chodziło właśnie o ten reportaż w uwadze :P
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#263 Share Stasiek84

Stasiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 10 kwiecień 2009 - 15:16

Złapani przez Policję Co do naliczania przez nieoznakowane wozy to mają zatrzymać zaraz po nagraniu wykroczenia nie mogą jechać i filmować, mają obowiązek możliwie jak najszybciej zatrzymać pirata,
Co do możliwości interwencji na polu czy posesji jest parę paragrafów które pozwalają kontrolować, ale nie ma możliwości odholowania niesprawnego pojazdu z terenu prywatnego ponieważ nie zagraża on bezpieczeństwu ruchu, na polu nie można skontrolować trzeźwości i dokumentów właściciela ale już pracownika TAK, jest jeszcze kilka możliwości ale to już bardziej opisowe i nie pamiętam dokładnie jak to szło dlatego nie będę wprowadzał w błąd.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#264 Share mariusz b

mariusz b

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 10 kwiecień 2009 - 18:58

Złapani przez Policję Z rozmowy z policjantem dowiedziałem się że policja może kontrolować tylko na drogach twardych i utwardzanych. Na terenie prywatnym np. pole, podwórko nie mogą nikogo kontrolować ponieważ nie znajdujesz się na drodze publicznej, i nie ważne czy kierowca ma 10 czy 40 lat.

#265 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 10 kwiecień 2009 - 19:26

Złapani przez Policję Są też drogi prywatne, wojskowe, itp. :P

#266 Share mariusz b

mariusz b

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 10 kwiecień 2009 - 19:37

Złapani przez Policję Mój błąd :P , chodziło mi o drogi publiczne .

#267 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 10 kwiecień 2009 - 19:41

Złapani przez Policję No żeby nie być w tyle to też się pochwalę że wczoraj przyszło wezwanko na komendę-fotoradarek :)-ale tak sobie porozmawiałem z Panem Władzą przez telefon (bo termin mi nie pasował) ,zrobiłem rachunek sumienia i co-no ano tego dnia nie ja prowadziłem-a mój Starszy-a zawsze twierdzi że tak "przepisowo" jeździ :).
Co do wypadków spowodowanych przez pijaczków to też nie cierpię ich (pijaczków znaczy)-przejechałem od metra kilometrów czy to w Polsce czy to na Zachodzie i nic-a 600 m od domu wjechał na mnie gościu tak pijany że musiałem go za klapy wyciągać z auta i nawet pojęcia nie miał że był wypadek-żeby było śmieszniej jechała ze mną żona w 8 miesiącu ciąży-śmieszne nie :P .

#268 Share Domin902

Domin902

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze!!!
    Bizon!!!Ursus!!!

Napisany 10 kwiecień 2009 - 19:43

Złapani przez Policję Mnie policja złapała trzy lata temu czyli jak miałem trzynaście lat.Jechałem wtedy Ursusem C-330 z przyczepą pełną zboża.
Skończyło się na szczęście na pouczeniu ponieważ policjant znał mojego ojca :P
Kierownicę ujął w dłoń, Przeżegnał się, beret na skroń, W stacyjce kluczyk raz i dwa, I spalin kłąb i silnik gra. Już na polu za łanem łan, I wykonany za planem plan. A w sercu radość albo gniew. Słoneczko mu gdzieś zza drzew!!!

#269 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 10 kwiecień 2009 - 21:36

Złapani przez Policję @jaro to ja na rwoim miejscu bym chyba kolesia zatluk za takie cos.. wez zona prawie rodzi nie dlugo a ten chelej i jedzie .. ale sa ludzie i parapety ale zeby myc klamka.. u mojego wujka koles narabany wracal z pola i zrobil sobie skroty raz przejchel przez cmentarz z agregatem (na jesieni) a pozniej z siwenikiem (na wiosne) tez mozna nie :P ..

moj ojciec kiedys jechal ciagnikiem z dwiem pelnym przyczepami słomy ale na drugiej sobie z tylu zrobilismy legowisko do siedzenia i jechalo nas tam z 5-6 a ojciec mial tylko B . a policja nas mijala ale to bylo an drodze polnej ..

wujek jak kupil sobie Zeotra 5320 (bylo to w 1998) to go tacy mlodzi zatrzymali wujek do nich co zrobil a oni ze nic chcieli tylko obejrzec ciagnik

nie ktorzy policjanci sa nawet w porzadku a nie ktorych mi szkoda :..

#270 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 10 kwiecień 2009 - 21:54

Złapani przez Policję

wujek jak kupil sobie Zeotra 5320 (bylo to w 1998) to go tacy mlodzi zatrzymali wujek do nich co zrobil a oni ze nic chcieli tylko obejrzec ciagnik

Jak to przeczytałem to małe ze śmiechu nie spadłem hehehehe oby takich policjantów było więcej:):P:)

Ps co do zatrzymywania na polnej to mają prawo to zrobic niestety. Pozdrawiam
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#271 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 10 kwiecień 2009 - 22:29

Złapani przez Policję no no wiem ze moga .. ale wtedy nas nie zauwazyli na tylach jak nas mijali haha ..

nie ma co nie zli kolesie .. ale wez jedziesz sobie ciagnikiem ten cie zatrzymuje ty sie stresujesz a on ze chce sobie obejrzec ciagnik ..

ciekawe czy bede go zatrzymywac jak Valtre sobie kupia bo w okolicy nikt nie ma haha

#272 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 10 kwiecień 2009 - 22:48

Złapani przez Policję

Ps co do zatrzymywania na polnej to mają prawo to zrobic niestety

Tak, ale tylko publicznej, na moją prywatną droge (jakaś dojazdówka na działce czy coś w ten deseń) to nawet nie mają prawa wjechać bez uzasadnionej przyczyny :P W mojej okolicy jest masa takich dróżek, w sumie wszyscy ziomkowie nimi jeżdżą ale każda ma swojego właściciela :)

#273 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 11 kwiecień 2009 - 08:03

Złapani przez Policję @mirasek ty mowisz o takich drogach jakby prywatnych tak? czyli jak bym jechal po drodze sasiada to moze ma prawo zadwonic po policje ze jezdze po jego drodze prywatnej albo cos?

podobna jest droga miedzy polem mojego wujka a sasiada .. ale z niej nikt nie korzysta .. i ja lekko pod orali ale to chyba jest publiczna bo jest chyba na mapie bo tak by ja dawno za orali ..

#274 Share koses

koses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 09 maj 2009 - 18:39

Złapani przez Policję zobaczcie jak barany z ostródy poobijali swoją megankę :P http://gazetaolsztyn...a-z-rampy,70218

#275 Share Mateusz2

Mateusz2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,maszyny rolnicze,...

Napisany 10 maj 2009 - 07:47

Złapani przez Policję Hahaha widać jaką policje mamy w tym kraju :P w tamtym roku moj ojciec pił piwo z komendantem :P

#276 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 10 maj 2009 - 07:55

Złapani przez Policję He a najgorsze jest to że na wieś przenoszą takich którzy już dawno nie powinni wykonywać tego zawodu, a w najlepszym razie mieć żółte papiery i co najśmieszniejsze nei jeden dostał żółte papiery, ale zanim dostanie to ile się ludziom przysłuzy taka menda :P

#277 Share radek4312

radek4312

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 10 maj 2009 - 08:42

Złapani przez Policję mnie jeszcze nie złapali :P
Zapalniczka- 2 zł
Benzyna- 50 zł
Widok palącej się szkoły- bezcenne

#278 Share rolnik9407

rolnik9407

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Zainteresowania:motory,rolnictwo i wszystko co z nim zwiozane.

Napisany 10 maj 2009 - 09:07

Złapani przez Policję Mnie też nie załapali.
Moje filmiki na YT http://www.youtube.com/user/rolnik9407 Polecam!!!!!!!!!

#279 Share tomekzet

tomekzet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 04 czerwiec 2009 - 20:35

Złapani przez Policję panowie, mam takie pytanie, raz usłyszałem ze jak ktoś ma prawko mniej niz rok i w tym czasie spowoduje wypadek/kolizje to jest taki przepis ze taki człowiek musi odbyc ponowny egzamin na prawo jazdy???

Znajomy mi to mówił i niewiem czy to prawda czy znowu jakas bajka z kosmosu :P moze wy wiecie jak to jest do konca???????? ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#280 Share chaner123

chaner123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo Motoryzacja dobry film

Napisany 04 czerwiec 2009 - 20:55

Złapani przez Policję

koses Napisano May 9 2009, 19:39
zobaczcie jak barany z ostródy poobijali swoją megankę http://gazetaolsztyn...a-z-rampy,70218

hahaha a jeszcze w piątek mijałem ich pod nidzicą :);) :P
@tomekzet wiem że napewno zabierają jak uzbieracz 20 punkcików lub przekroczysz dopuszczalną predkośc dwukrotnie