Skocz do zawartości

Zdjęcie

Złapani przez Policję

350 odpowiedzi na ten temat

#241 Share Stasiek84

Stasiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 30 marzec 2009 - 22:28

Złapani przez Policję Nie żebym sam pod sobą dołek kopał ale jestem za karaniem ciągników bez świateł, o ile przeżyje brak przeglądu to przynajmniej podstawę powinien mieć, nie wiem czy ktoś sprawdzaj jak to jest na asfalcie między lasami w nocy spotkać ciągnik bez jakiegokolwiek oświetlenia, mało gościa nie zgarnąłem ciężarówką a widziałem kilka przypadków jak jednak ktoś nie wyhamował.
Co do złapania mnie przez policje to było kilka takich przypadków parę razy udało mi się wykręcić od mandatu ale 3 razy niestety nie i stąd wiem ile się płaci za 73 km/h w terenie zabudowanym, ile za rozmowę przez tel i ile za przekroczenie czasu pracy kierowcy ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Złapani przez Policję Dzisiaj, 14:23
  •  

#242 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 30 marzec 2009 - 23:02

Złapani przez Policję

ja tam jak najbardziej popieram łapanie pijaków pod sklepem i pijanych rowerzystów

PIJANYCH to znaczy jakich??? Nawalonych czy po 2ch piwach??

A niby czemu???? Zeby statystyki zwiekszyc ze pijanych zlapali????( Wiesz czemu ich lapia???? ba taki na piechote juz nie da rady uciec). Ale ta wszystko zalezy od policji. Mozesz nawet jechac traktorem po 3piwach bez papierow i Tobie nic nie zrobia a wystarczy ze spod sklepu wyjedziesz rowerem to odrazu za Toba pojada i na alkomat. A potem GRODZKI.

(31.03 godz 12.13) PS. Panowie czy u was w regionach w gazetach lokalnych pokazuja zdjecia tych co jechali po pijanemu???? (na to pytanie nie odpisujcie zeby nie zmienic sensy tematu tylko jak tak jest to dopisujcie do posta)
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#243 Share prolnik

prolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 31 marzec 2009 - 06:46

Złapani przez Policję Jadę z tatą (on kombajnem z przodu) w żniwa szosą z 2 przyczepami (pustymi, c360 lol). Otóż tego dnia był u nas wypadek, ale młócić trzeba. Byłem w połowie drogi. I uwaga! Policja jedzie znad przeciwka! Miałem wtedy 12 lat. Kiedy przejeżdżali wstałem lekko z siedzenia, pokazać, ze jestem wysoki. Głowę w prawą stroną (dzięki, że miałem czapkę). Przejechali spox. Oglądam się za siebie (lusterka nie było w traktorze), oni jakby zwolnili, ale potem pojechali dalej. To był niefart ; ) Nikomu tak nie życzę, tylko największym wrogom ;)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#244 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 marzec 2009 - 18:25

Złapani przez Policję

PIJANYCH to znaczy jakich??? Nawalonych czy po 2ch piwach??

A niby czemu???? Zeby statystyki zwiekszyc ze pijanych zlapali????( Wiesz czemu ich lapia???? ba taki na piechote juz nie da rady uciec). Ale ta wszystko zalezy od policji. Mozesz nawet jechac traktorem po 3piwach bez papierow i Tobie nic nie zrobia a wystarczy ze spod sklepu wyjedziesz rowerem to odrazu za Toba pojada i na alkomat. A potem GRODZKI.

(31.03 godz 12.13) PS. Panowie czy u was w regionach w gazetach lokalnych pokazuja zdjecia tych co jechali po pijanemu???? (na to pytanie nie odpisujcie zeby nie zmienic sensy tematu tylko jak tak jest to dopisujcie do posta)

i tych totalnie nawalonych i tych po dwóch piwach i czy to na ciagniku czy na rowerze to powinni łapac nawet tych co pod sklepami siedza i denerwuja ludzi a co do tej rubryki to w moim regione ostatnio pojawiła sie taka rubryka uwaga pirat i tam pokazuja tylko i wyłacznie piratów drogowych a o pijakach to jest barometr opilstwa ale tam jest tylko piec najwiekszych rekordów promili z tygodnia i podaja w jakiej miejscowosci, ile miał lat i ile promili
ps. a co do swiateł to ostatnio zauwazyłem wzrost kierowców bez swiateł

#245 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 08 kwiecień 2009 - 21:04

Złapani przez Policję W poprzedni piątek, kolega zaprosił mnie na piwo, ja "morda banan" , no to idziem ,poszliśmy do parku, pijemy jak ludzie piwo ,a tu za plecami słychać: "dzień dobry", a ja kolegi "no to jesteśmy w d..." , podeszli (2 tajniaki) , wypisali mandacik dla kolegi 100zł za picie w miejscu publicznym, a mnie spisali bo nie miałem ze sobą dowodu (dopiero dziś wniosek o niego złożyłem) , zaczęli nas straszyć komornikiem ,a mi kazali się zgłosic po mandat, albo bedą mnie scigać, a ja se myśle 'taki h.. w taki deszcz" i szybko mnie nie zobaczą, oni pojechali ,a kolega do mnie: "a taki piekny miał być dzień" , wróciliśmy do domu , a potem poszliśmy się zajeb... na maxa.
Wieczny kawaler ;)

#246 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 08 kwiecień 2009 - 21:10

Złapani przez Policję Ostatnio widziałem jak C 360 ciągneła siewnik 6m :P koleś połamał wszystkie słupki przy drodze bo siewnik nie był złorzony a poza tym nie miał ani jedego światła jedyne co miał to farta że go policja nie zgarneła
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

#247 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 09 kwiecień 2009 - 12:06

Złapani przez Policję Ja tam tylko raz byłem spisany przez policje wiec nic strasznego. Ale wczoraj podszedłem do policjanta z drogówki który łapał na radar i sie spytałem co mi grozi gdy ciągnik nie ma papierów ubezpieczenia itd a wiec tak mandat, ciągnik na lawetę, i w tym go nie zrozumiałem bo coś mi mówił ze sprawa gdzieś idzie dalej i tam naliczają kare w euro.... I że te kary nie sa małe...
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

#248 Share kubu365

kubu365

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 09 kwiecień 2009 - 14:49

Złapani przez Policję

Nie rozumiem ludzi którzy jezdza bez karty motorowerowej,no chyba ze nie maja jeszcze wieku odpowiedniego ale jak maja i jezdza bez to nie rozumiem :) Jak ja zdawałem to sie przejechałem komarem w koło boiska,slalom i finał :P Za darmo robia to czemu nie skozystac i jezdzic na lewo? :)

ja tam jezdze skuterem bez karty a latem to i bez kasku a co do karty to nie mialem, nie mam i robic jej nie bede
Wielki fan case jx/new holland td

#249 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2648 postów

Napisany 09 kwiecień 2009 - 14:51

Złapani przez Policję I to jest głupota, bo przez takie osoby jak ty są wypadki !

#250 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 09 kwiecień 2009 - 15:18

Złapani przez Policję

wypisali mandacik dla kolegi 100zł za picie w miejscu publicznym

Może już o tym pisałem ale na przyszłość, żebyś sie kiedyś nie zdziwił - trzymanie w ręku otwartej butelki z piwem/innym alkoholem to też picie w miejscu publicznym. Kiedyś późnym wieczorem transportowałem sobie ulicą niedopite piwo z lokalu do miejsca spoczynku by tam dokończyć to co zacząłem, naturalnie nie spożywając go w czasie drogi, jednak bohaterscy stróże prawa dojechali mnie swoim radiowozem (szkoda że nie na sygnale), zaproponowali 100zł, zabrali piwo i spisali. Mandat wynegocjowałem do zera, ale zastanawiam sie co by było gdybym zwyczajnie odmówił przyjęcia go? Miałem świadka, ich było dwóch, oni chyba trzeźwi, my napewno nie :) choć trzeźwości nie sprawdzali.

i tych totalnie nawalonych i tych po dwóch piwach i czy to na ciagniku czy na rowerze to powinni łapac nawet tych co pod sklepami siedza i denerwuja ludzi

Tak? To dlaczego totalnie nawalony koleś wymusił pierwszeństwo dla mojego Ojca powodując wypadek? Gdzie wtedy była Policja?! Wiesz gdzie? Łapali rowerzystów po polnych drogach, bo tylko to potrafią! Łatwa kasa, przyczajka w krzakach, tu mandacik, tam kolegium... Uwierz że nikomu z wioski panowie z piwem pod sklepem nie przeszkadzają, tylko policji która robi spektakularną nagonke i od każdego złapanego pod sklepem kasuje po 100zł... Czysty pieniądz, czysty zysk!

Dla mnie to żałosne, tak samo jak sytuacja wyżej. Gdyby mnie nakryli jak bezczelnie chleje piwo na chodniku to wporządku, ale nie, oni złapali groźnego przestępce niosącego butelke piwa :) To nic że w innej części miasta banda dresów okładała chłopaka kijami, prościej było zatrzymać mnie i skasować 100 zeta lub przynajmniej spisać żeby nie było że nic nie robili. Brawo! :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#251 Share Mateusz2

Mateusz2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,maszyny rolnicze,...

Napisany 09 kwiecień 2009 - 20:12

Złapani przez Policję

ja tam jezdze skuterem bez karty a latem to i bez kasku a co do karty to nie mialem, nie mam i robic jej nie bede

Ja też śmigam skutrem bez karty i często bez kasku i o :P i sie nie boję policji jakoś heh po mieście sie jeździ często i nawet bez papierów od skutera... bo czasem zapominam

#252 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 09 kwiecień 2009 - 20:18

Złapani przez Policję @Mateusz2 , żebyś się nie zdziwił jak Cię złapią , kolegę spisali bo jechał motorowerem bez kasku i powiedzieli mu ,że tylko i wyłącznie dlatego go zatrzymali.
Wieczny kawaler ;)

#253 Share johny11901

johny11901

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza. motoryzacja ,mechanika ,

Napisany 09 kwiecień 2009 - 20:55

Złapani przez Policję niedawno wracalem z białegostoku swoją pandą 100hp i zachcialo mi sie sprwadzić ile wyciągnie :P .droga pusta .......tylko se czarna vectra jechała z 100 .to ją wyprzedziłem mając prawie 140km/h .no izaraz panowie z vectry mnie zwineli .od tej pory uważam na tajniaków hehe. 6pkt 300 pln i tak mialem szczescie ze nie wiecej

#254 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 09 kwiecień 2009 - 21:05

Złapani przez Policję dobrze że odrazu cię zatrzymali mogli tak jechać i jechać i zliczać kolejne wykroczenia itd

#255 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 09 kwiecień 2009 - 22:10

Złapani przez Policję mnie kiedys zatrzymali jak jechałem z wujkiem zetorem 5320 z dwukólkom i koles sprawdzal swiatla i wogole .. o mnie chyba zapoomnial ze ciagnik jest 1 osobowy (wtedy mialem z 10-12lat) ale za to wymyslil ze brakuje oswiatlenia tablicy ..

a mnie raz zatrzymali wjezdzali na impreze a ja wyjezdzalem sobie z laska .. potem tak sobie jade po malu patrze jakies switala za mna mowie sobie zjade niech jedzie . a tu koguty no to coz.. koles potrzed spojrzał na mnie (mam 20 lat ale wygladam na 16-17) i z usmiechem do mnie czy mam prawko pokazalem mu i reszte dokumentow .. potem sie pyta czy pilem to mu powiedzialem ze tak ale tymbarka a to chyba nie jest zakazane .. no powiedzial ze nie oddal do kument (a i jeszcze do mnie mial pretensje ze w dowodzie bylo prawko ojca) no i zyczyl milej drogi :P.

na ciagnik nie mam prawka i nie bede mial :) ale smigac bede jak bedzie potrzeba ..

a to prawda ze policja moze kontrolowac na polu?

#256 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 09 kwiecień 2009 - 22:42

Złapani przez Policję Z tego co wiem to pole jest tylko i wyłącznie twoja posesja i bez nakazu gów... mogą ci zrobić:P Dlatego często stoją na polnej drodze czasami nawet chamsko przed wyjazdem z pola i czekają aż wyjedzie się z pola i zatrzymują.
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

#257 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 10 kwiecień 2009 - 08:44

Złapani przez Policję aha czyli jak po polu jedzi 6latek to moga mi skoczyc i nikt nie ma prawka? no to dzieki za info . jak beda stali to zadzwonie po kogos kto ma a sam zostawie ciagnik na polu i sobie pojde :P haha

#258 Share KAROL4

KAROL4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 10 kwiecień 2009 - 09:41

Złapani przez Policję Mają prawo kontrolować wszędzie,nawet na podwórku,gdy jest zagrożenie dla innych ludzi.

#259 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 10 kwiecień 2009 - 09:51

Złapani przez Policję Kodeks Ruchu Drogowego obowiązuje tylko na drogach publicznych i policja na tereny niepubliczne nie może wejść ot tak sobie i kontrolować ale ma prawo interweniować na terenie prywatnym w przypadku podejrzenia popełnienia przestępstwa lub celem ratowania zdrowia lub życia ludzi. Także na polu wystawić mandatów z tytułu wykroczenia z KRD nie mogą ale z tego co wiem Twoi rodzice/opiekunowie podpadają pod KW jeśli nie masz bodajże 16 czy 17 lat :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#260 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 10 kwiecień 2009 - 10:12

Złapani przez Policję

dobrze że odrazu cię zatrzymali mogli tak jechać i jechać i zliczać kolejne wykroczenia itd

Za takim gościem jechali 30km i naliczyli mu 24pkt i jakoś ok 1000zł mandatu.

Co do interwencji na terenie prywatnym to jakiś czas temu był dym że ludzie parkują pod sklepami na miejscach dla inwalidów i nic im nie mogą zrobić.
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53