Skocz do zawartości

Zdjęcie

Złapani przez Policję

350 odpowiedzi na ten temat

#221 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 20 luty 2009 - 07:04

Złapani przez Policję śmigałem sobie bez prawka ciągnikiem, orałem pole, stanełem na drodze żeby podkręcic koło od pługu, jechała akurat pałownia. Podchodzi do mnie i o prawko prosi, ja mówie ,że nie mam, no to mandacik powiedział, a ja mu na to, że prawo jazdy pozwala na poruszanie się po drogach publicznych ,a tu gdzie pan stoi jest teren prywatny, moja prywatna droga przez pole, chłopak się zrył , coś tam sapał i pojechał.
Wieczny kawaler ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Złapani przez Policję Dzisiaj, 23:44
  •  

#222 Share odyniec

odyniec

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów
  • Zainteresowania:Lubie sport a przedewszystkim jazde moimi ciągnikami

Napisany 20 luty 2009 - 08:26

Złapani przez Policję Ja podobnie jak @MARCIN974 też miałem fuksa że mnie nie złapali a mam dopiero 16 lat i 178 cm wzrostu woziłem na jesieni drzewo z lasu mój tata z kolego znał a ja woziłem z lasu do domu mam ze 4 kilometry no za każdym razem gdy jechałem to i policja jechała za mna nie wiem czego i gdy chyba piaty raz jechałem to mnie wymineła i jechała koło mnie i się tak na mnie patrzeli myslałem ze mnie zatrzymaja to ja oczywiscie gaz w podłoge zakopciłem troche i jakoś pojechali ale miałem pietra jak nie wiem co

Błędy!

Edytowany przez krolikNH, 20 luty 2009 - 13:43.

#223 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 luty 2009 - 15:33

Złapani przez Policję mnie złapali w tamtym tygodniu jak wiozłem drzewo z lasu dokładnie dłużyce na wozie wszystko ładnie oswietlone jednak chcieli mi dac 500zł za brak prawka bo posiadam samo B a oni uwazali ze potrzebne jest b+e lub t jednak po dłuzszej dyskusji i zakfalifikowaniu wozu do odpowiedniej kategorii pojazdów dostałem upomnienie i pojechałem dalej

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#224 Share lukas17

lukas17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 21 luty 2009 - 21:08

Złapani przez Policję dziś z tata dostaliśmy mandat 300zł za to że jechaliśmy z trzema przyczepami, ale policjant o to sie nie przyczepił tylko o to że przejżdzalismy przez mozt gdzie jest ograniczenie do 8ton a my mieliśmy na przyczepach 18ton jęczmienia czyli prawie tona poszła na mandat;/
sprzedam deutz fahr M36.40, Bizona Z056, oraz ursusa 360 bliższe informajce na pw lub tel

#225 Share Ursus355i912

Ursus355i912

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 21 luty 2009 - 21:18

Złapani przez Policję Mnie pały złapali jak śmigałem keewaykiem bez karty , a na dodatek wiozłem kumpla bez kasku :angry: ale to było jakoś 2 lata temu i sie skończyło na tym ,że :mandatu nie bedzie na dzień dziecka(złapali mnie 1 czerwca)i git. a tak by 600 zł w dupe poszło
Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

#226 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 21 luty 2009 - 21:20

Złapani przez Policję Żyjemy w państwie policyjnym, byłem w Anglii i tam możesz robić co chcesz tylko żeby nie spowodować wypadku. Jak spowodujesz to będą cie karać.

#227 Share Ursus355i912

Ursus355i912

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 21 luty 2009 - 21:24

Złapani przez Policję a właśnie słyszeliście o panu Prawo Jazdy? <_<
Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

#228 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 21 luty 2009 - 21:32

Złapani przez Policję Tak, w tym roku pewnie (na pewno) poznam go <_<

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#229 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 21 luty 2009 - 21:45

Złapani przez Policję Jemu nie chodziło o dokument prawo jazdy tylko o takiego gościa który w dokumencie tym miał napisane imię prawo nazwisko jazdy czy jakoś tak dokładnie nie wiem bo tylko kawałek oglądałem.
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#230 Share klama

klama

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 413 postów

Napisany 21 luty 2009 - 21:50

Złapani przez Policję Tak podawał swoje imie Prawo a na nazwisko Jazdy :D Polak myślący :lol: ale w jakim kraju to było ? ale ponad 50 wykroczen ..... mocny :D Ja naszczeście nie miałem przygód z policją <_<
KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#231 Share Ursus355i912

Ursus355i912

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 21 luty 2009 - 21:52

Złapani przez Policję Ale to policja irlandzka tak spisała dane polaka.
Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

#232 Share Michal797

Michal797

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa

Napisany 21 luty 2009 - 22:46

Złapani przez Policję Mnie policja nie złapała na ciągniku. Ale była akcja z pałami jak mnie ktoś podkablował jak w 2 gim na wagarach piłem piwo w czyjejś szopie na opuszczonej posiadłości w lesie , policja aż do szkoły przyjeżdzała ale nie obeszło sie bez wezwania na komende. Nawet do sądu sprawa poszła ale naszczęście umożyli mi <_<

#233 Share ursus1395

ursus1395

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo. Muzyka

Napisany 25 luty 2009 - 15:40

Złapani przez Policję ja po szosach nie smigam ale po żózlowkach tak od dziadka do wuja a jest tak około 2 km żóżlówki i prze las jest z kilomet hehe

#234 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 30 marzec 2009 - 16:47

Złapani przez Policję jakiś czas temu za niemamnie światełw przyczepie 100zł, nie wspomne o tym że na początku miała byc laweta za brak rejestracji przyczepy oraz brak hamulców i brak prawa jazdy na ciągnik, a tylko kawałek ujechałem szosą, co najśmieszniesze minołem wcześniej patrol znajomych policjantów a 2 km dalej łapneli mnie powiatowi ;)

#235 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 30 marzec 2009 - 16:58

Złapani przez Policję

Tak podawał swoje imie Prawo a na nazwisko Jazdy ;) Polak myślący ;) ale w jakim kraju to było ? ale ponad 50 wykroczen ..... mocny :D Ja naszczeście nie miałem przygód z policją :)

Kolego tam nie trzeba bylo podawac imienia i nazwiska. Jakbys widzial to prawo jazdy (ten pierwszy egzemplarz tej karty) to zrozumialbys o co w tym chodzi.
I ludzie na tym jezdzili. To prawo jazdy mialo blad, a polacy to wykorzystywali.

U nas tylko lapia tych co jezdza na rowerach, a najlepiej tych co kolo sklepu pija.

Traktory jezdza jakie tylko chca a policja ich nie lapie ale wystarczy ze wsiadziesz po piwku na rower to halt i juz Cie maja. A potem statystyki rosna w polsce ze najwiecej pijanych kierowcow jezdzi.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#236 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 30 marzec 2009 - 17:39

Złapani przez Policję Jest dokładnie tak jak @Banan napisala wiem bo mam znajomego w kryminalej i nukt nie wyrywa się brać za grubsze sprawy a raczej unika tego jak ognia, łapią leszczy jakichś drobnych złodziejaszków a gróbsze sprawy to jak już cos sie wydaży i nie muszą sie zając, niestety u nas policja straciła resztki czci i honoru i łapie traktory jak już zatrzyma i nie ma się za co czepić to zawsze te 100zł za brudny silnik doładuje, tym efektem ciągnik na drodze publicznej to wyjątkowy widok

#237 Share Alex16

Alex16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Zainteresowania:-gry
    -piłka nożna
    -napoje%:)

Napisany 30 marzec 2009 - 17:42

Złapani przez Policję u nas to tak samo jak pisze banan575 też tylko z pod sklepu łapią

#238 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 30 marzec 2009 - 17:49

Złapani przez Policję U nie tez czepiaja sie drobnych smakoszy taniego wina i pijaczkow na rowerach ;)
Maja juz stałych klienkow ktory nawet jak idzie na piechte trzezwy to i tak stop i alkomacik :D
Boja sie sie tylko zaczepiac takich od ktorych moga dostac albo tych bardzo wyszczekanych ;)

#239 Share chaner123

chaner123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo Motoryzacja dobry film

Napisany 30 marzec 2009 - 17:55

Złapani przez Policję ja tylko raz się podstawilem za kumpla jakiś rok temu zatrzymała go miejska i wezwała policję przejeżdzałem obok i się zatrzymałem a on do mnie ze świecącymi oczami żebym mu pomógł no to h...j , samochód w krzaki zagadalem do "czarnych" żeby było że to ja kierowałem zgodzili się za 200 stówki na kolację mrucząc pod nosem, kumpel do domu wyparował kochana mylycja przyjechała i chceli ciągnik z przyczepą pełną gnoju zgarnąc na lawetę bo bez przeglądu a skończyło się na 200 zł bo z tłoka olej troszkę kapał. Kumpel mandat zapłacił a ja z nego bekę mam do dziś

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#240 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 marzec 2009 - 19:19

Złapani przez Policję ja tam jak najbardziej popieram łapanie pijaków pod sklepem i pijanych rowerzystów