Skocz do zawartości

Zdjęcie

Złapani przez Policję

350 odpowiedzi na ten temat

#201 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 08 czerwiec 2008 - 09:29

Złapani przez Policję Mi kolega opowiadał jak kiedyś jechał MF 255 z przyczepą a za nim jechał ojciec bizonem... I na krzyżówce stała policja i czekali na jakiegoś "ochotnika" :) ...
Kumpel pełen strachu bo bez prawka i takie tam... Policjanci zatrzymali sąsiada który przechodził obok nich... spytali się tylko "Tamci dwaj to trzeźwi są?" a sąsiad odpowiedział im że tak... i zaraz po chwili odjechali... i kumpel spokojnie wrócił do domu xD

A tak pozatym to inny kolega to WSK 175 sobie jeździł po okolicy [teraz nie jeździ bo WSK jest zepsuta :)] no bez papierów, ubezpieczenia, prawka nawet nie może mieć, świateł nie ma, kasku nie ma i jakoś zawsze udawało mu się umknąć... zawsze albo chwile wcześniej albo chwile później policemany nadjeżdżały :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Złapani przez Policję Dzisiaj, 00:00
  •  

#202 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 01 lipiec 2008 - 07:34

Złapani przez Policję Mnie zatrzymali z tydzień temu jak to się mówi "nasi", czyli chłopcy z posterunku w sąsiedniej wsi... Leciałem swoją Apką coś koło 65km/h przez wieś (gdzie jest ograniczenie do 50), planowałem podjechać jeszcze kawałek i skręcić w prawo w boczną drogę, a tu mi wyjeżdżają z naprzeciwka radiowozem, lizak przed szybe i do boku... A ja oczywiście: bez kasku, dowodu, włączonych świateł, karty moto, OC i flaszki :D ... I do mnie z pytaniem: "gdzie kask???", a ja, że został w domu, bo w skuterze sprzęgło naprawiałem i chciałem posłuchać jak to chodzi...hehe A że mój skuter wyglądał tak jak wyglądał, bo faktycznie był po naprawie, to tylko popatrzyli się na "moją biedę" i kazali szybko wracać do domu, bo następnym razem jak mnie złapią to kur** będzie kwit...hehe I od tamtej pory woże wszystkie dokumetny w schowku... :D
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

#203 Share Libero

Libero

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 252 postów

Napisany 01 lipiec 2008 - 08:11

Złapani przez Policję Mojego kumpla raz złapali bo odlał się na rowie przy drodze (w miejscu publicznym jak oni to powiedzieli :D ) :D i dali mu 5dyszek mandatu - jak to usłyszałem to normalnie spadłem ze krzesła ze śmiechu, później 2 miesiące się z niego śmialiśmy

Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#204 Share bugi

bugi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:Sport, Motoryzacja

Napisany 01 lipiec 2008 - 08:16

Złapani przez Policję Kiedyś mnie mało co nie złapali, wyjeżdżam z bramy i jadę na pole patrzę stoją ja ostry zakręt i spowrotem, a ojciec na podwórku się plątał, patrzy ja jadę idzie, tylko co zdążyłem wysiąść podjeżdżają i do mojego ojca "Co pan tu sobie jakieś zabawy urządza, ucieka pan?" alkomacik oczywiście ojciec trzeźwy tak patrzą i "a może jeszcze raz dla pewności" to to ojciec dmucha i znów nic nie wykazało :D no to na pożegnanie zagrozili żeby tak nie jeździć bo to może się źle skończyć :D mało ze śmiechu nie zdechłem, potem ojciec opiepszył ale też miał dobry ubaw :D

Kiedyś jechałem sobie publiczną drogą i patrzę wsiadają do samochodu i tak powoli jadą w moją stronę ale daleko jeszcze, no to ja w pole do jakiegoś dziadka, a ja byłem z przewracarką i tam leżało siano i tak sobie jadę że niby wracam jedzie policja patrzy ja wracam jakiś dziadek łazi (pomyśleli pewnie że ojciec) no to niech wraca. Ok przejechali a ja już chcę wyjechać a tu stoją to ja po chamach z ciągnika i idę do domu żeby ojciec przejechał bo ostro zaczęli zatrzymywać. Ja idę a ani do mnie "A co się stało? boisz się przejechać?" a ja im na to "nie, ropa się skończyła i idę po wujka" :D to wziąłem ze sobą te 5l i ojca zalaliśmy ojciec przejeżdżał zatrzymali podmuchał i pojechał dalej :D

#205 Share Trafik

Trafik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 06 lipiec 2008 - 14:42

Złapani przez Policję U nas w żniwa raczej nie zatrzymują ciągników chyba że ktoś się sam o to prosi % czy naprawdę jakiś mały dzieciak z 10 lat . Teraz to już się nie muszę martwić nareszcie zdałem prawko za 2 razem i już niedługo je odbiorę i jazda :P

#206 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 lipiec 2008 - 13:45

Złapani przez Policję

Heh u nas po Włoclawku jeździ nieoznakowana vectra (taka błękitna)
nie polecam próby ucieczki -230KM pod maską

No może jak by stali na przeciwnym pasie na ruchliwej trasie i w przeciwnym kierunku :) :)

Trzeba uważać na wjeździe do Włocławka bo można się nadziać :)
Podam nr rejestracyjne:
CW 17016

#207 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 21 lipiec 2008 - 15:41

Złapani przez Policję Łeee przekręciłeś coś :)
najpierw szesnastka a potem siedemnastka jest, przeważnie na wylocie na Toruń stoją, albo na wlocie do Włocka od strony Torunia :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#208 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 lipiec 2008 - 16:41

Złapani przez Policję W moich stronach policja łapie za % i to bardzo. Rolników nie gnębią wystarczy aby ciągnik miał światła i OC oraz tablice, to nic mu nie zrobią, chyba, ze jak koledzy mówili, że zwraca uwagę. :) Nawet jak się z przyczepami jedzie to zasada jest taka, że lepiej żeby światłą były ale jak nie ma to w żniwa nic nie zrobią.

#209 Share silver105

silver105

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Zainteresowania:samochody, motorowery, nożna, kosz, siatka i oczywiście rolnictwo

Napisany 21 lipiec 2008 - 18:11

Złapani przez Policję ja bym dzisiaj wpadł jadę sobie chodnikiem rowerem patrze a tam w bocznej stoją misie i spisują gostków to ja po cichutku przejechałem ale farta miałem niby mam rowerówkę ale wydadzą mi dopiero we wrześniu więc jak bym nie miał oraz mam więcej jak 10 lat więc jazda po chodniku jest dla mnie zabroniona a publiczną się nie chciałem tłuc bo tam ruch że strach

#210 Share Marcin1987

Marcin1987

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 21 lipiec 2008 - 18:18

Złapani przez Policję U nas to podobnie jak u kolegi gonią i to bardzo za % wszystkich uczestników ruchu drogowego i pod sklep lubią zajrzeć a tam to już mają swoje żniwo zawsze kogoś dorwią na piwku.Słyszałem o takim policyjnym powiedzonku:''chcesz mieć wyniki, łap tylko ciągniki " :angry:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#211 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 lipiec 2008 - 18:25

Złapani przez Policję

Łeee przekręciłeś coś :)
najpierw szesnastka a potem siedemnastka jest, przeważnie na wylocie na Toruń stoją, albo na wlocie do Włocka od strony Torunia :)

Nom CW 16017 ostatnio ich widziałem jak gonili gościa :) Chyba nie wiedział ile mają pod maseczką :)
U nas na szczęście policja nie jeździ, jak już jechali kilka lat temu :) :) :) więc można się rozwalać tu i tam :) :) , a ostatnio byli ale to już całkiem inna sytuacja była.

#212 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 21 lipiec 2008 - 18:43

Złapani przez Policję

ja bym dzisiaj wpadł jadę sobie chodnikiem rowerem patrze a tam w bocznej stoją misie i spisują gostków to ja po cichutku przejechałem ale farta miałem niby mam rowerówkę ale wydadzą mi dopiero we wrześniu więc jak bym nie miał oraz mam więcej jak 10 lat więc jazda pochodniku jest dla mnie zabroniona a publiczną się nie chciałem tłuc bo tam ruch że strach

U mnie za takie coś to albo nie łapią albo spuszczają powietrze.
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#213 Share bamber14

bamber14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 17 luty 2009 - 20:09

Złapani przez Policję Odswiezam temat :)
Wiadomo teraz zima najlepsza frajda to kulig . No i teraz pytanie . Jak bym jechal ciagnikiem ( bez prawka i nie pelnoletni ) to co by mi zrobili i tym co jechali na sankach ? :) :)
Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

#214 Share marti565

marti565

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Zainteresowania:muzyka film no i rolnictwo

Napisany 17 luty 2009 - 21:15

Złapani przez Policję no to by oni dajej prowadzili ten kulig :) a tak szczerze to miałbys przeje..... i jeszcze gorzej a ci za toba to moze nie tak. Kiedys słyszałem jak koles zaczął mówic co grozi za takie jazde to strach sie bac

#215 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 17 luty 2009 - 21:22

Złapani przez Policję Twój ojciec by zabulił, ty byś dostał zakaz robienia prawka na pare lat. Ja nie mam prawka, gdy mijam się ciągnikiem z policją, to kiwne głową (dzień dobry) i rura dalej, ale tak na serio to uważam bo jak bym wpadł to by mnie ojciec ..., szkoda nawet pisać co.
Wieczny kawaler ;)

#216 Share arek116

arek116

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów

Napisany 17 luty 2009 - 21:35

Złapani przez Policję ja w dzień zakończenia roku szkolnego 2007/08 zarobiłem mandat 300zł za jazdę bez prawa jazdy motorem mz etz 150 he he. ponad rok się udawało tu cyk lizaczek i pchanie ety kilometr do chaty.

#217 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 17 luty 2009 - 22:26

Złapani przez Policję A mnie raz zatrzymał mf=em 255 od wujka wujo dał mi jechać z łaki a ja dobrze jeżdżę i jadę se i skrzyżowanie skręcam a mija mnie jakieś nieoznakowane auto ja uważam żeby go nie dupnąć kosiarką rotacyjna jadę zostało 10m do bramy a ten sygnał. Ale skończyło sie na upomnieniu a miałem zaraz jechać c330 z przyczepą na ta łąkę ale siadł wujo i znów go mijaliśmy;p A raz bym wjechał do radiowozu skutrem bo zagapiłem sie na dziewczyny ;pp

#218 Share Trancemann

Trancemann

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze oraz tworzenie muzyki trance

Napisany 19 luty 2009 - 20:09

Złapani przez Policję U nas jak są zasadzki to konkretnie na mnie:D ale sie nie dałem jeszcze złapac. jak wiem ze policja we wsi stoji to zostawiam sprzęt na polu i ide do domku na kawke :) ale jak by mnie złapali z balotami to ogien jak h** : ja wtedy jeszcze bez prawka, brak ubezpieczenia(bo po co), brak przeglądu(bo po co), brak swiateł(były tylko halogeny przy ciągniku), widły przy turze(u nas policja za to goni), i te wozy do słomy(6 m+ 7,5m, długie nie ;p)bez swiateł bo przy pierwszym sie kabel wyrwał, baloty nie powiązane pasami:D

#219 Share zetor10045

zetor10045

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 749 postów

Napisany 19 luty 2009 - 22:56

Złapani przez Policję Ja na szczęście nie miałem jeszcze żadnych wspomnień ze spotkania z policja ale mój brat jak nie miał prawka to policja złapała go 3 razy przed bramo a od czasu gdy ma prawo jazdy jeszcze nigdy go nie zatrzymali :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#220 Share lukamichal

lukamichal

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 20 luty 2009 - 02:18

Złapani przez Policję W wakacje miałem przygodę z policją: )

Miałem przewieść drzewo które było na 2-kołówce podczepionej do 30M odległość przejazdu 400m drogą:)

Jadę sobie jak to na wsi bez świateł i gwizdam: ) oczywiście bez prawka bo nie posiadam przez wiek oglądam się do tylu czy nic nie jedzie a tam ładnie za mną policja powolutku....! To ja szybko światła i przypomniałem sobie ze działa mi jeden kierunkowskaz lewy a na lewo bardzo bardzo gruntowa droga "blotko" no skręciłem oni przejechali pośmiali się ze ja się zakopałem: ) ale jakoś ją wyszarpałem na 3 na blokadzie: )

To tyle przygód z policją na ciągniku.