Skocz do zawartości

Zdjęcie

Złapani przez Policję

350 odpowiedzi na ten temat

#161 Share ralfMTX140

ralfMTX140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2012 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki, kombajny i sprzęt do uprawy.
    Zapraszam na GG :)

Napisany 12 marzec 2008 - 22:01

Złapani przez Policję U mnie w okolicy to sa leniwi. Mijalem ich juz z kilka razy chociaz nie mam +18 ani prawka ale co tam jezdze dalej.
New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Złapani przez Policję Dzisiaj, 13:40
  •  

#162 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1127 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 12 marzec 2008 - 22:20

Złapani przez Policję U mnie w nocy to cały czas miśki jezdzą. kilka razy widziałem jak w nocy jezdzą po wsiach i łapią autka :angry:
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#163 Share ralfMTX140

ralfMTX140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2012 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki, kombajny i sprzęt do uprawy.
    Zapraszam na GG :)

Napisany 12 marzec 2008 - 22:31

Złapani przez Policję Kolo mnie znajomy ze wsi mial meline aut. Zrobili mu najazd ale wszystko mial schowane. Po prostu dostał cynk i sie zabezpieczył. :)
New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#164 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 12 marzec 2008 - 22:45

Złapani przez Policję

Mi jakoś nie przeszkadza gdy ktoś za mną jedzie, to całkiem normalne... chyba że siedzi mi na zderzaku nie zachowując bezpiecznej odległości to wtedy gwałtownie hamuje i już więcej nie siedzi :) można też zwyczajnie zwolnić to Cie wyprzedzi, a jeśli nie to znaczy że z jakiegoś powodu go interesujesz, może właśnie chce Cie podpuścić...

Moja ciocia tak zrobiła gościu jechał za nia bardzo blisko a ciocia po hamulcach i tamten jej wjechał w tył i odszkodowanie musiał płacić xD to jest najlepszy sposób na zbijanie kasy remont kosztował 300zł a ciocia dostała chyba z 1000zł xD I nie udowodni że ciocia zahamowała jechał za blisko i już

«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#165 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1127 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 12 marzec 2008 - 22:53

Złapani przez Policję zawsze jest wina tego co ci wjedzie w d*pe :)
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#166 Share lukasz15

lukasz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 13 marzec 2008 - 07:39

Złapani przez Policję

Moja ciocia tak zrobiła gościu jechał za nia bardzo blisko a ciocia po hamulcach i tamten jej wiechał w tył i odszkodowanie musiał płacić xD to jest najlepszy sposób na zbijanie kasy remont kosztował 300zł a ciocia dostała chyba z 1000zł xD I nie udowodni że ciocia zahamowała jechał za blisko i już

Chociaż by zahamowała to by powiedziała, że jej coś wyskoczyło przed samochód :) A szczerze to niezły sposób na wrobienia kolesia, ale my zawsze zwalniamy niech on nas wyprzedzi i jest spokój.
Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

#167 Share jankowski17

jankowski17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, ciężarówki, ciągniki, maszyny budowlane i rolnicze, komputery, gry, TVN Turbo, transport drogowy, program Na osi, pioruny, błyskawice, burze itp

Napisany 13 marzec 2008 - 10:56

Złapani przez Policję mnie jeszcze w zyciu jadąc ciągnikiem nie zatrzymali a mijaliśmy sie nie raz. szczerze nie czepiają sie tak bardzo i chwala im za to.
16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

#168 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 13 marzec 2008 - 12:49

Złapani przez Policję Policja nie może podpuszcza kierowców przez CB kumpel kiedyś się zapytał to niebiescy powiedzieli, że policji nie ma. On dał po gazie i go złapali. Równie dobrze mógłby mandatu nie przyjąć, ale z tym więcej droczenia się..

#169 Share talek48

talek48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 13 marzec 2008 - 13:05

Złapani przez Policję HEH no to musialo byc dla nich niezłe zdziwienie:D
A jesli chodzi ci o mnie...to mam karte...no ale poprostu myslalem ze mnie nikt nie zlapie i nic nie bralem ze soba...

#170 Share lukasz912

lukasz912

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 13 marzec 2008 - 14:35

Złapani przez Policję Hehe to moj kuzyn założył sobie do osobówki radio CB i jedzie w strone gniezna dokładnie "piątką" i sie pyta czy tam policja nie stoi , no i mu mowia ze stoi no to on noga z gazu taki zadowolony jedzie , oni go jednak zatrzymują on taki zadowolony podaje dokumenty i sie cieszy ze nie przekroczył pr . a oni do niego " no ładnie bez swiateł se jezdzi , no to mandacik piszemy " heheh taki był kur..... jak do domu przyjechał ze chocho :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share michalgin

michalgin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 13 marzec 2008 - 21:55

Złapani przez Policję Patrzę wczoraj przez okno, a tam smerf stoi samochodem na moim podwórku :) bo nie mam płotu :) Zatrzymał sąsiadkę jak jechała c-330 z lejkiem. Po 30min zaczęło mi się wydawać to podejrzane, a po 45min ciapek był już na lawecie w drodze na parking policyjny. Jej mąż podobno pod wpływem %%% zdążył się schować mtz'tem z przyczepą.

#172 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2786 postów

Napisany 15 marzec 2008 - 19:43

Złapani przez Policję Ja mam 15 lat i pare lat jeżdżę i tylko raz mnie widzieli. a tak ani razu. tylko mnie widzieli pod sklepem ale tylko przejeżdżali, pić mi się zachciało to sru ivanem pod sklep po piwo i fajki. Jakimś cudem u nas wszystkim sprzedadzą fajki, gorzej z browarem :P :(
Mój Wladimirec podbija świat

#173 Share JD5620

JD5620

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 10 kwiecień 2008 - 19:22

Złapani przez Policję wam tak latwo mówic piwko i piwko ale nie zdajecie sobie sprawy ze jakby zdarzył sie wypadek a wy po % to kaplica
Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

#174 Share Mateusz2

Mateusz2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,maszyny rolnicze,...

Napisany 12 kwiecień 2008 - 13:19

Złapani przez Policję A u nas było tak w tamtym roku: ja brat i kuzyni jechalismy ze słomą z dwoma przyczepami i patrzym mój tata jedzie samochodem i zesmy sie zatrzymali i muwi ze policja stoi przy sklepie (po drodze był sklep) no to my w samochód a brat ciągnikiem i zesmy zajechali do tych policjantów i tata im muwi ze on zara bedzie tędy jechał i zeby go nie łapali no to on muwi ok. i patrzymy a policjant wyjmuje 2 piwa z samochodu :D i z ojcem piją. hehe taką mam tu policje heheee

#175 Share jan2130

jan2130

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 12 kwiecień 2008 - 18:49

Złapani przez Policję

Ja mam 15 lat i pare lat jeżdżę i tylko raz mnie widzieli. a tak ani razu. tylko mnie widzieli pod sklepem ale tylko przejeżdżali, pić mi się zachciało to sru ivanem pod sklep po piwo i fajki. Jakimś cudem u nas wszystkim sprzedadzą fajki, gorzej z browarem :D :D

Masz sie czym chwalic
Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

#176 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 kwiecień 2008 - 19:40

Złapani przez Policję ja jeżdżę motorem MZ 150 (mam 15 lat, wiec ani prawka, ani reszty papierów nie mam) ale jakoś sie udaje. Jak narazie tylko dwa razy ich zauważyłem :D

#177 Share tadekszeryf

tadekszeryf

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 15 kwiecień 2008 - 20:24

Złapani przez Policję oj mnie to lapali, ciagnikiem ze sloma dwie przyczepy i nic nie dostalem (17 lat) rowerem, skuterem, wska ucieklem :D , maluchem jak mailem ze 14... :D raz tylko zaplacilem jak przez moja glupote wyjechalem im pod kola (50 dcyh az przyszedl komornik po to :D ), a raz bylo najlepiej, juz maiel odstac za predkosc ale bateria im padla i za to ze popchalem z kolesiami poloneza to nic nie dali :D :)

#178 Share NewHollandowiec

NewHollandowiec

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 16 kwiecień 2008 - 20:48

Złapani przez Policję dostał ktos tak jak ja zdjęcie z fotoradaru jak jechałem... ciagnikiem?? hehe bo mi w poniedziałek przyszło ładne zdjecie jak jade NH z beczkowozem przez wioske i koło radaru miałem przkroczoną prędkosc o 7km/h . ;/
NEW HOLLAND !! :)

#179 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 864 postów

Napisany 17 kwiecień 2008 - 13:58

Złapani przez Policję :D To je wrzuć do galeri to się pośmiejemy z fotoradarów :D , i powiedz ile cię takie wykroczenie kosztowało . :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share NewHollandowiec

NewHollandowiec

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 17 kwiecień 2008 - 19:57

Złapani przez Policję no nie mam jak wrzucic ;/ duzo nie kosztowało.. hehe policja tez chyba bardziej jako zart to potraktowała.. hehe
NEW HOLLAND !! :)