dziku

Złapani przez Policję

Polecane posty

talek48    1

Mnie zlapali raz na Romecie...heh zachcialo mi sie loda ze sklepu...to pojechalem sobie szybko po niego...bez kasku,papierow,swiatla...itd...

Zaproponowali mi ponad 600zł no ale jakos sie obeszlo bez mandatu.

Kara bylo to ze musialem prowadzic motór do domu bo wykrecili mi wentyle :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewy    0
Wiesz -chłopaki na radyjku co rusz mówią gdzie sie przemieszcza -najczesciej przy wylocie na Torun, chociaż widziałem ze po mieście tez kogoś gonili :)

Ja w radyjku niestety nic nie słyszałem o nieoznakowanym samochodzie "miśków" :) ale teraz to będę pytał sie o tą Vectre :)

A wracając do tematu to jechałem nie raz traktorkiem bez prawka ale nigdy nie mialem przyjemnosci sie spotkać z policja a teraz z prawkiem to jade sobie na pewniaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Ani mnie nie denerwuj. Jak jechałem nad morze do Jastarni do na obwodnicy Trójmiejskiej jechałem 120 przy ograniczeniu do 90km/h(czyli mandat 300zł i 5pkt). Popatrzyłem w lusterko i widze że mi sie trzymie octawia, redukcja z 5 na 4 i gaz w podłoge, chwile później miałem już 170 i debile włączyli kogut :angry:

gdyby złapali mnie przy 120 dostał bym 300zł i 5pkt a tak to mi wlepili 500zł i 10pkt sku.wysyny

Na własne życzenie... nie wiem co Ci ta Octavia z tyłu przeszkadzała, jak sie trzyma to żaden problem zwolnić i zobaczyć w lusterku kto tam siedzi, jak napiera to puścić przodem, niech sobie jedzie. No chyba że za wszelką cene musisz pokazać że jesteś najszybszy na drodze - a to czasami kosztuje :) Teraz mają kamerki także z tyłu więc trzeba też uważać kogo bierze sie na zajączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
mnie też mogli ale wujek jechał

 

Nie ma jak to sensowna wypowiedź...


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Ja w radyjku niestety nic nie słyszałem o nieoznakowanym samochodzie "miśków" :) ale teraz to będę pytał sie o tą Vectre :)

A wracając do tematu to jechałem nie raz traktorkiem bez prawka ale nigdy nie mialem przyjemnosci sie spotkać z policja a teraz z prawkiem to jade sobie na pewniaka :)

Traktorem bez prawka to juz od dwóch lat jezdzę po drogach (po szosach bardzo rzadko ale nie raz sie jedzie :) )

Co do vectry to Generała wywołaj i Ci wytłumaczy ile czasu jezdzą juz nią itd. :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny64    0

@mirasek. Co się czepiasz??? Ciebie nie wkurza jak Ci ktoś siedzi na ogonie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Mi jakoś nie przeszkadza gdy ktoś za mną jedzie, to całkiem normalne... chyba że siedzi mi na zderzaku nie zachowując bezpiecznej odległości to wtedy gwałtownie hamuje i już więcej nie siedzi :) można też zwyczajnie zwolnić to Cie wyprzedzi, a jeśli nie to znaczy że z jakiegoś powodu go interesujesz, może właśnie chce Cie podpuścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

No to teraz rozumiem, że mogą coś takiego smerfiki zrobic :) Czyli od polowy maja trzeba sie będzie mieć na baczności :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny64    0

@mirasek, muszę Ci przyznać rację, ale wiesz jak jest na trasie jedzie debil razi Cię światłami bo to w nocy było to się wkurzyłem i depłem a że to misie były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

U mnie w okolicy to sa leniwi. Mijalem ich juz z kilka razy chociaz nie mam +18 ani prawka ale co tam jezdze dalej.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

U mnie w nocy to cały czas miśki jezdzą. kilka razy widziałem jak w nocy jezdzą po wsiach i łapią autka :angry:


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Kolo mnie znajomy ze wsi mial meline aut. Zrobili mu najazd ale wszystko mial schowane. Po prostu dostał cynk i sie zabezpieczył. :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Mi jakoś nie przeszkadza gdy ktoś za mną jedzie, to całkiem normalne... chyba że siedzi mi na zderzaku nie zachowując bezpiecznej odległości to wtedy gwałtownie hamuje i już więcej nie siedzi :) można też zwyczajnie zwolnić to Cie wyprzedzi, a jeśli nie to znaczy że z jakiegoś powodu go interesujesz, może właśnie chce Cie podpuścić...

 

 

Moja ciocia tak zrobiła gościu jechał za nia bardzo blisko a ciocia po hamulcach i tamten jej wjechał w tył i odszkodowanie musiał płacić xD to jest najlepszy sposób na zbijanie kasy remont kosztował 300zł a ciocia dostała chyba z 1000zł xD I nie udowodni że ciocia zahamowała jechał za blisko i już


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3
Moja ciocia tak zrobiła gościu jechał za nia bardzo blisko a ciocia po hamulcach i tamten jej wiechał w tył i odszkodowanie musiał płacić xD to jest najlepszy sposób na zbijanie kasy remont kosztował 300zł a ciocia dostała chyba z 1000zł xD I nie udowodni że ciocia zahamowała jechał za blisko i już

Chociaż by zahamowała to by powiedziała, że jej coś wyskoczyło przed samochód :) A szczerze to niezły sposób na wrobienia kolesia, ale my zawsze zwalniamy niech on nas wyprzedzi i jest spokój.


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

mnie jeszcze w zyciu jadąc ciągnikiem nie zatrzymali a mijaliśmy sie nie raz. szczerze nie czepiają sie tak bardzo i chwala im za to.


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Policja nie może podpuszcza kierowców przez CB kumpel kiedyś się zapytał to niebiescy powiedzieli, że policji nie ma. On dał po gazie i go złapali. Równie dobrze mógłby mandatu nie przyjąć, ale z tym więcej droczenia się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

HEH no to musialo byc dla nich niezłe zdziwienie:D

A jesli chodzi ci o mnie...to mam karte...no ale poprostu myslalem ze mnie nikt nie zlapie i nic nie bralem ze soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz912    0

Hehe to moj kuzyn założył sobie do osobówki radio CB i jedzie w strone gniezna dokładnie "piątką" i sie pyta czy tam policja nie stoi , no i mu mowia ze stoi no to on noga z gazu taki zadowolony jedzie , oni go jednak zatrzymują on taki zadowolony podaje dokumenty i sie cieszy ze nie przekroczył pr . a oni do niego " no ładnie bez swiateł se jezdzi , no to mandacik piszemy " heheh taki był kur..... jak do domu przyjechał ze chocho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalgin    1

Patrzę wczoraj przez okno, a tam smerf stoi samochodem na moim podwórku :) bo nie mam płotu :) Zatrzymał sąsiadkę jak jechała c-330 z lejkiem. Po 30min zaczęło mi się wydawać to podejrzane, a po 45min ciapek był już na lawecie w drodze na parking policyjny. Jej mąż podobno pod wpływem %%% zdążył się schować mtz'tem z przyczepą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja mam 15 lat i pare lat jeżdżę i tylko raz mnie widzieli. a tak ani razu. tylko mnie widzieli pod sklepem ale tylko przejeżdżali, pić mi się zachciało to sru ivanem pod sklep po piwo i fajki. Jakimś cudem u nas wszystkim sprzedadzą fajki, gorzej z browarem :P:(


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

wam tak latwo mówic piwko i piwko ale nie zdajecie sobie sprawy ze jakby zdarzył sie wypadek a wy po % to kaplica


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

A u nas było tak w tamtym roku: ja brat i kuzyni jechalismy ze słomą z dwoma przyczepami i patrzym mój tata jedzie samochodem i zesmy sie zatrzymali i muwi ze policja stoi przy sklepie (po drodze był sklep) no to my w samochód a brat ciągnikiem i zesmy zajechali do tych policjantów i tata im muwi ze on zara bedzie tędy jechał i zeby go nie łapali no to on muwi ok. i patrzymy a policjant wyjmuje 2 piwa z samochodu :D i z ojcem piją. hehe taką mam tu policje heheee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17
Ja mam 15 lat i pare lat jeżdżę i tylko raz mnie widzieli. a tak ani razu. tylko mnie widzieli pod sklepem ale tylko przejeżdżali, pić mi się zachciało to sru ivanem pod sklep po piwo i fajki. Jakimś cudem u nas wszystkim sprzedadzą fajki, gorzej z browarem :D:D

Masz sie czym chwalic


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj