dziku

Złapani przez Policję

Polecane posty

marcin974    30
A to mam dla Was takie pytanie, wynikajace z Waszego doswiadczenia w spotkaniach z miskami. Mianowicie jak najlepiej sie tłumaczyć i gadac zeby złagodzic karę albo po prostu zeby nic sie nie dostalo. Chodzi mi o sytuacje rolnicze takie jak u mnie jazda bez prawka wujka ciagnikiem bez papierow przy sobie? Dzieki za odp.

"Panie szanowny, żniwa są, ojciec troche choruje, pracy od groma jest, Pan zobaczy, z tego zboza bedzie jadł chleb" -Dobrze?

 

 

A nie daj Boże jak trafisz na jakiegos młodego, chłopie przepadłeś...

 

 

 

@Iysy, Elką jak jadę to nie raz mrugają nam :rolleyes:


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Oj nie tylko młodzi są najgorsi... U mnie jest w okolicy koleś, ma już wiek emerytalny ale dalej siedzi na służbie i ma własny kodeks drogowy i każdego j*bie na czym świat stoi. Wuj miał z nim przeprawę parę lat temu. Zatrzymał go jak woził buraki do cukrowni. Zabrał mu dowód rejestracyjny za brudny silnik. Nie dalej jak rok później wuj orze. Przychodzi do niego młoda dość skąpo ubrana pani i się pyta czy wyciągnie jej samochód bo się zawiesiła w lesie. Wuj odczepił plug i jedzie. Na miejscu się okazuje przy samochodzie stoi ten glina ubrany na cywilno (swoja drogą ciekawe co on robił na cywilno w lesie, z młoda skąpo ubrana dziewczyną...) I wuj od razu taki tekst : "to ja mam pana tym brudnym silnikiem wyciągać?" koleś wyraźnie zmieszany był i wuj dodał "ale ja w przeciwieństwie do pana nie jestem takim "ch*jem i pomogę"


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Stary to p**li, czeka kiedy tylko będzie mógł na emeryture odejść chociaż są wyjątki, a młody to chce się wykazać, juz nie wspominam o Paniach policjantkach... to dopiero jazda bez trzymanki... lepiej się wcale nie odzywać jak zatrzyma...


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49
Na motorze byli? :rolleyes:

 

 

 

Ale szacun dla nich ze odpuscili sobie rolników... przykładowo są sianokosy czy zniwa to zatrzymując rolnika u każdego by coś znaleźli, nie wierzę ze nie, u nas jest wszystko sprawne ale w papierach spojrzą ze przykładowo ciągnik moze do 18t ciągnąć. Sama hl'ka 8t ma własną 5t i max ładunku 11t czyli 16, a gdzie jeszcze autosanka 4t z nadstawkami ciągniona w zestawie?

 

A jezeli to nie to np. niezabezpieczony ładunek, przewóz pasażera itd

 

 

Ale narazie mają osobówki i raczej tak szybko z nich nie przejdą na rolników :huh:

 

 

 

@paweł za 200zł to juz liche CB radio byś miał i punkty w kieszeni by Ci zostały...

 

Nie zaczaili się osobówką i powiedział nawet, ze 2 razy zdążył mi już zmieżyć prędkość 85km/h i potem 80km/h, a ja po prostu puściłem gaz gdy wjechałem juz na teren zabudowany i auto nie zdarzyło zwolnic do tych 50km/h i mnie przycięli. Żadnej rozmowy o darowaniu, czy zmniejszeniu wysokości mandatu nie było. A jakieś 2 tygodnie temu za podobne wykroczenie złapali ojca, ale dali mu tylko 100zł, chyba starszym kierowcą trochę darują a młodych chcą odrazu temperować. Co do CB, dobra rzecz, ale narazie jeżdżę autkiem rodziców, a ojciec raczej nie zgodzi się na takie coś w samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6891

Mnie na szczęście jeszcze nie złapali a kiedyś jak miałem ok. 13-14 lat to jechałem z siostrą skuterem ale w kaskach i jak jechałem pod górkę to już miałem 75km/h i jak wjeżdżałem na górkę to coraz bardziej widać było niebieskiego koguta który był coraz wyżej aż zobaczyłem opla astrę. Od razu bez wachania puściłem gaz i powolutku koło nich ale stachu miałem. A kiedyś kolega jak kupił sobie skutera to pierwszego dnia pojechałem rowerem do innej wsi ze znajomym i on się do nas dołączył i jak wracaliśmy to chciał się przed nami popisać i pojechał przodem i skręcił na krzyżówce i pojechał w prawo a tam z lewej powolutku wyłania się zza krzaków kogut a to policja sobie jedzie. zobaczyli go że bez kasku i za nim a ten na ich widok w nogi ale dogonili go, zamigali kogutem i spuścili mu powietrze a kluczyki zawieźli jego ojcu a ten baran pchał 2 kilometry do domu po piachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukash0    2

a u mnie teraz jeżdżą jak p******i boje się wyjechać byle gdzie traktorem podobno całe wakacje maja tak jeździć bo pani wójt powiedziała że za dużo pijanych kierowców jeździ :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

U nas przerzucili się z szosy na główniejsze polne drogi, gdzie ludzie zawsze jeździli na skróty, lub na grzyby czy na ryby i tam walą mandaty za brak zapiętych pasów, czy brak świateł czy dokumentów tak samo jak na szosie :rolleyes: o tym że po piwie tam jezdżą nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrax12    2
a u mnie teraz jeżdżą jak p******i boje się wyjechać byle gdzie traktorem podobno całe wakacje maja tak jeździć bo pani wójt powiedziała że za dużo pijanych kierowców jeździ :)

Smerfy stoją z radarami i czekają. A , że gmina zafundowała im samochód to teraz jeżdzą po wsi :(


U-R-S-U-S C-330 , John Deere wśród Ursusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

U wujka tez smigaja ale mnie nie zlapali jezdze od 14 roku zycia bez prawka na ciagnik i jakos ani razu .. jezdza czasami po wsi lapac pijakow albo jak dzieciaki jezdza to tez zatrzymuja .. a tak to nie widze ich zeby kogos zatrzymali .. kiedys za kuzynem jechali jak jechal na pole i jechal polna i sie zatrzymal wziasc 2-3 snopki co mu spadly jak jechal do domu a ci za nim twardo stali nie wyprzedzili go nawet ..teraz pewnie u wujka na wsi sie nie pokaza az dziur nie zalepia w drodze bo takie lochy ze rowerem ciezko ominac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w ciągniku jeszcze nigdy nie złapali ale na Quadzie jak ciągnołem drzewo z lasu złapali. Ciągnąłem 2 sosny nie za duże (3m) i musiałem kawałek przejechać po asfalcie i pech chciał że musieli właśnie jechać. Dali tylko 500zł grzywny za zagrożenie w ruchu które niby spowodowałem ale na szczęście nie sprawdzali czy miałem prawko. Bo by sie skończyło na pewno gorzej. :unsure:


MoToR!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poke912    0

Heh u mnie we wsi stoja na głównej drodze karjowej do Terespola

I w żniwa nie ma zmiłuj ciągników sie nie czepiaja ale jak

kombajn jedzie odrazu na pobocze

1.Heder ma być zdjęty jak nie 300zł

2.Osłony wszystkie jak nie 200zł

3.Pasażer musi miec miejsce siedzące jak nie 200zł

4Ważne ubezpieczenie jak nie 200zł

5.Wszystkie światła ostrzegawcze i inne jak nie 100zł

Wiem bo gadałem z ludzmi których zatrzymali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pitermtk    6

Jak robiliśmy kulig za zetorem 5245 z tyłu było 6 sanek to było pod wieczór i nas policja zatrzymała byłby mandat wysokości 500 zł i 10 punktów karnych ale obyło się na pouczeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

u nas to jak latem to jada pod sklep popatrza ile ludzi jest i jadą w koo objechać wieś i zawsze z nienacka wyjadą tak ze trzeba zjezdzac na bok zeby przejecali bo oni nie zjadą ;[pózniej ustawiaja sie w jakims miejscu i pilnuja na tych ze sklepu czy czsami nie jadą czyms jeszcze u nas nikogo nie zatrzymali jak się jechało traktorem, a tak to samochody i rowery ;) mnie zatrzymac nie zatrzymali ale pojechałem w srodek miasta na parking wyszedłem zakluczyłem a tu za mną pały i wołał mnie do siebie i wciskał mi kita ze bez pasów jechałem chociaz nie wiem jak to widział bo wyjezdzałem z CPN i nigdzie ich nie widziałem nigdzie nie stali dziwne tyle ze samochód kupiłem od kumpla  a ten kumpel jezdzać tym samochodem był nie raz zatrzymywany i za brak pasów dostawał mandaciki wiec chyba jeszze niewiedzieli ze sprzedał autko i mnie z min pomylili ale kita wciskał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poke912    0

Ja mam pola przy drodze krajowej to przerypane bo oni

lubią stać przy przystanku który od sktzyżowania jest 100m. iżeby dojechać na kilka pól muszę tamtedy jechać

Ale jeszcze ani razu mnie nie złapali

Ostatni jechałem w zimie to sie zdygałem bo cos zamnął jechało a się okazało że to

TAXI było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

Ja ostatnio jechałem z obornikiem ciemno a zza zakrętu wyjeżdza samochód na długich to ja mu migam a on nic zbliża sie do mnie patrze a to policaje heh ale żem miał stracha bo nawet nie miałem dobrych świateł z przodu jedno z tyłu jedno w przyczepie zero i jeszcze w przyczepie nie miałem rejestracji :blink: ale mendy świateł to zmienić nie mogli :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

No z nimi jak narazie udaje mi sie dogadac mialem kilka spotkac:

 

1. szukalem miejsca do zaparkowania i nie bylo kopert tylko znak ktorego nei zauwazylem ze jest miejsce dla niepelnosprawnych zaparkowalem i do przechodni wychodze patrze straz miejska patrze blokady maja na kolach ci za mna patrze znak 4 stanowiska pisze licze sobie moj jest 5 no to luz ide zadowolony a tu blokada ale koles przed chwila mi ja zalozyl i nie zdarzyl zglosic jeszcze to zamiast 500zl to dostalem 100zl i 1pkt i od razu przeparkowalem.

 

2. u mnie za blokeim jest parking jak nie ma miejsca to przez chodnik sie wjezdza i parkuje w poprzek ale na parkingu nie na chodniku no i kiedys ojcec tak postawil samochod ja wsiadam wyjezdzam sobie na chodnik chce wjehac na droge a tu policja jedzie tak czulem ze mnie zatrzymaja zjechali na bok poczekali za mna i jak ich minelem to ruszyli za mna i Pani policjantka mowi do mnie ze 250zl za taki manewr bedzie to jej sie pytam jak mialem wyjechac? i ze jakis czas temu sami jej koledzy mowili ze mozna tak wjezdzac zaparkowac no chwile z nia pogadalem i obylo sie na poczeniu.

 

3. Podobnie jak kolega wczesniej jechalem i zdjelem tylko noge z gazu przed terenem zabudowanym no i mi wyskoczyl policjan za gorki i ze mialem 83,6km/h mowie kurde co za pech a juz prawie bylem na miejscu pogadalem z nim i mowi ze to bedzie 300zl i 6pkt tak stoje z nim gadam i jakis jego znajomy podjechal pogadali i sie mnie pyta co ze man zrobic a ja mowie ze pouczenie wystarczy to sie smial ze kazdy by tak chcial ale oddal mi dokumenty i powiedzial ze mam na drugi raz uwazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian131091   
Gość damian131091

Ciągnikiem jeżdze od 10 roku życia, po drogach publicznych. Miałem kilka sytuacji z policją, lecz np trzymali mojego tate który jechał przede mną a mnie nie:). Było kilka takich sytuacji. Raz nawet uciekałałem przed policją, byłem młody i spanikowałem:P. Wtedy Zetorem 5340 uciekałem z agregatem po lasach i odziwo uciekłem im. Ale miałem wtedy stracha:P. Mam już 18 lat, mam prawko na B i T, i jak do tej pory ani razu mnie policja mnie nie zatrzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A slyszeliscie o łapankach w nocy na polach za zakłócanie ciszy nocnej? Pplecam RPT bodjarze z czerwca. Ale to taki hłyt materkingowy. Ludzie co nie wiedzą za dużo moga czasami przyjąć mandat. Ale ci co wiedzą już coi jak nie wezmą a w sądzie mają wygrane. Bo raczej jak nikt sie nie poskarży o zakłocanei ciszy nocnej to sprawa jest wygrana. A jeżeli tak no to mogą byc problemy ale nie duze


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

przestan a co to za zaklucanie ciszy nocnej jak tlumik masz oryginalny i przeglad jest czyli spelnia normy to mozna sobie ulica nawet cala noc jak sie nudzisz jezdzic po wiosce tam i spowrotem a w polu tymbardziej wiec psy moga mnie w dupe pocalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

te chu... ost nawet zakręty scinają i nie zjadą na swoją strone jak ktoś jedzie z przeciwka miałęm szczęscie ze było duze pobocze i twarde bo jak by były słupki to w busa bym walnąć musiał wiec pewnie mój kadet by juz nie wyglądał jak kadet, jezdza jak chca... ost sytuacja wierce na prkatykach wiur wystrzelił i mnie oko trafił oko bolał o łzawiło po robocie na miasro musiałem jechac jestem na rondzie patrze w sstrone mostu/miasta mały korek ale na moście spokojnie do 90 się rozpędziłęm i zaczeło mi mocno łzawić oko no to wycieram zauwazyłem reklamówkę i ją ominąłem ale nie zauwazyłem bo przecierałem oko ze jeszcze z przodu jest policja nową kija jak zauwazyłem no to hamulec w podłogę piszczały koła piszczały szczęscie ze to było pod górkę bo bym im dupe skasował zatrzymałem się jakied 2 metry od nich chyba mi groził bo rekę wyciągnął albo papierosa wyrzucił nie dowidziałęm ale miałem nasrane przez cały most i skrzyzowanie swietlne jechałem za nimi a noga tak mi się trzesła ze sprzegła nie mogłem równo puścić jeszcze pas zapinałem jak się za nimi zatrzymałem posrany byłem... odrazu wolniej jezdzę :):) parę dni wcześniej na drodze leśniej przyłozyłem lesniczemu w polo (2) w lewą strone lekko drzwi ale za to tylni błotnik wszedł na pół koła na szczęscie bez policji ale za remont płacę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUSC1614    0

ja rok temu wyjeżdżałem od kumpla skuterem (nie miałem karty) i patrze jedzie vectra (nieoznakowana policyjna) no to kij przepuszcze podjeżdża bliżej patrze za szybą białe czapeczki a ja jeszcze bez kasku podjechali otworzyli szybę i zapytali gdzie mam kask ja mówie że zapomniałem z domu to powiedzieli żebym na droge nie wyjeżdżaj i pojechali mega fux :)


Ursus 1614 THE BEST maszyna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413

Ja dziś sobie uprawiałem pola pod zasiew kiedy nagle jechała policja.Po paru sekundach zatrzymała się na skrzyżowaniu i zaczęli patrzeć w moją stronę, a ja na polu byłem sam. :) Wiec ja prędko zgasiłem ciągnik i pobiegłem jak najdalej, bo się wystraszyłem że wejdą na pole i mnie skontrolują, a ja nie mam prawa jazdy. :) Czy tak naprawdę mogą mnie skontrolować na polu policja i straż graniczna? :)


Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Z tego co mi wiadomo prawojazdy jest potrzebne do prowadzenia pojazdów po drogach publicznych.

Na polu policja nie będzie się bawić w drogówkę co?

 

 

Kontrolerzy z KRUS'u mogą się pojawić na polu i zrobić kontrolę czy operator ma prawko i wymagane uprawnienia, jeśli będą jakieś uchybienia będą problemy z ubezpieczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj