Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakopaliscie sie ostatnio?

209 odpowiedzi na ten temat

#41 Share KAROL0905

KAROL0905

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oraz nowe technologie uprawy i hodowli

Napisany 01 styczeń 2008 - 16:22

Zakopaliscie sie ostatnio? mój ojciec pojechał sobie zetorem 7211 z klimerą 3,2 ( do deutza 100km) objechać od granicy przed orką zarąbał sie tak ze ledwo go deutzem wyciągiem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zakopaliscie sie ostatnio? Dzisiaj, 13:47
  •  

#42 Share dominator150

dominator150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 01 styczeń 2008 - 17:13

Zakopaliscie sie ostatnio? my ostanio zakopalismy sie claasem podczas mlocki ale to bylo chyba w sierpniu.naszczescie sam wyjechal

#43 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 01 styczeń 2008 - 18:28

Zakopaliscie sie ostatnio? Ja ostatnio rok temu się zakopałem .Kiprowałem śmieci na torfowisku ruszyłem obrócił dwa razy kołami i siadł na osi.Wyciągnęliśmy ursusem 3512.
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share przemek99

przemek99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , Motoryzacja ;]

Napisany 04 styczeń 2008 - 20:16

Zakopaliscie sie ostatnio? zakopalismy sie ursusem 1224 podczas orki z plugiem 5 skibowym B-200, wyciaglismy go 1614 i proxima 7441 , 2xC-360 i zetor 7441 same nie daly rady

#45 Share kamieniak89

kamieniak89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisany 04 styczeń 2008 - 23:08

Zakopaliscie sie ostatnio? Ja ostatnio zakopałem się MF, prubowałem przejechać przez rowek, ale lud pękł i siadł, zetor wytargał go z tego błota.
Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

#46 Share MarcinBelarus

MarcinBelarus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja. <br /><br />Zapraszam wszystkich uzytkowników z okolic Włocławka, torunia, Brodnicy i okolic na prv ! ;)

Napisany 05 styczeń 2008 - 11:33

Zakopaliscie sie ostatnio? Może troche odbiegne od tematu, przed momentem (5 stycznia 2008) musiałem wyciągnąc Uśmiech Paryża (Renault Premium) z rowy bo tępy kierowca chciał ominąc dołki i zesunął się. Nie dałem rady samym Belarusem więc pomógł mi sąsiad Zetorem 7745.

Odczuwalna temperatura to -22 stopnie. Bajka normalnie ;))
Dodam ze wyciągaliśmy mleczarka...
Technika Rolnicza! (.pl)

#47 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 11:38

Zakopaliscie sie ostatnio? My tez ostatnio wyciągaliśmy ciągnik w lesie znajomy Zetorem 5211 jechał drogo w lesie i go ściągnęło do rowu i nie mógł sam wyjechać to C360 ledwo go wytargała

#48 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 05 styczeń 2008 - 11:44

Zakopaliscie sie ostatnio?

Ja ostatnio zakopałem się MF, prubowałem przejechać przez rowek, ale lud pękł i siadł, zetor wytargał go z tego błota.

Też miałem taki przypadek ale w lato chciałem przejechać przez taki mały rowek a okazał sie nie taki mały ale wyjechałem ;] rozbujałem sie i poszedł ;]
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#49 Share RolnikMateusz

RolnikMateusz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 13:43

Zakopaliscie sie ostatnio? Mój dziadek wiosną redlił ziemniaki i zamiast na hamulec to dodał gazu i wleciał traktorem do rowu Cały przód siedział w rowie
Dobrze że opielacz miał

#50 Share sameSILVER130

sameSILVER130

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 13:53

Zakopaliscie sie ostatnio? ja ostatnio {jesień była} wyciągałem samochod ciężarowy (man) z mlekiem z rowu. Droga była wąska i akurat z naprzeciwka jechał samochód > Kierowca niechcący wjechał do rowu przydrożnego. Było cięzko go wyciągnąć ale się udało ;) MAN-a wyciągali samik i 1634 - Dodam że samochód był juz napełniony:P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 styczeń 2008 - 20:14

Zakopaliscie sie ostatnio? Ja zakopałem sie ciapkiem w wakacje z beczkowozem. Wpadł po samą ramę i pół dnia się męczyliśmy, żeby go wyciągnąć.

#52 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 20:17

Zakopaliscie sie ostatnio? Jak już zima to 3 lata temu rozpędziłem się na 2ce przez wysokie śniegi jechałem przez pola na skróty bo wszedzie równo zawiane śnieg po pół metra i więcej i miałem wjechać do kolesia na podwórko i tam zaj****** od bramy zawiane było myślałem że przeskoczę i jak się wbiłem tak wszystkie 4 koła w powietrzu się kręciły a ciągnik wisiał na skrzyni i silniku :rolleyes:

#53 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 07 styczeń 2008 - 20:15

Zakopaliscie sie ostatnio? ja sie zakopałem w wakacje 330 z rozrzutnikiem,na poczatku próbowałem wyciagnac, ale wkońcu sie rozrzutnik zawiesił na osi i zadzwonilem po tate z 360 3p . Dwa razy sie przestawialiśmy i dali rade :rolleyes:

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#54 Share MACGYVER

MACGYVER

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 07 styczeń 2008 - 20:33

Zakopaliscie sie ostatnio? Ja sie ostatnio utopiłem jak obornik na pole na przyczepie wywoziłem mój Jd 7600 śię utopił że przy prawym przednim kole blotnik pękł. Wyciągnoł mnie pronar 1221A i MF 8280

#55 Share bamber14

bamber14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 20:56

Zakopaliscie sie ostatnio? Ja jeszcze nigdy sie nie zakopalem nie wiem czy to szczescie czy co <_< Było pare przypadków ale na szczęście nie groźnych <_<
Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

#56 Share Patrick345

Patrick345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,

Napisany 07 luty 2008 - 20:57

Zakopaliscie sie ostatnio? Ja mam narazie czyste konto. :D
Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

#57 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 07 luty 2008 - 21:26

Zakopaliscie sie ostatnio? ja też B) ma sie technike :D
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#58 Share Monteks

Monteks

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 07 luty 2008 - 22:01

Zakopaliscie sie ostatnio? Dokładnie 1,5 roku temu pod koniec żniw mój kolega konczył kosić ostatni kawałek w niedziele i gdy ja tak sobie spokojnie oglądałem telewizję zadzwonił...prosił mnie żebym mu pomógł bo prubował sobie skrucic drge Dominatorem ( z tych starszych 5,1m heder) przez stary rów melioracyjny...myślal ze juz nie ma w nim wody...dobra..powiedzial ze to nie zajmie dlugo...do dyspozycji mielismy mojego mf 3060 i mf 3635(jego sprzet)...gdy dojechalismy na miejce zobaczyłem ze oba przednie kola claasa utopione cale..moze 20 cm tych kul wystawaly poza bloto...zaczą padac deszcz...sytuacja stawala sie nerwowa...w zaden sposob nie moglismy go wyciagnac(zawiesil sie na hederze...) zadzwonilismy po kolege ze wsi (nówka sztuka wtedy był 160 km ale modelu to ja nie znam bo sie nie orjętuję...) wszelkie mozliwe sposoby wykorzystane i rzadnych rezultatów...doszlismy do wniosku ze trzeba by odczepic jakos heder...zrobilismy to na podnosnikach obu wiekszych ciagnikow...okazalo sie ze heder tylko zabezpiecza kombajn przed dalszym zatapianiem sie...do pomocy wezwal kolega z nowego mf'a swojego szwagra ursusem 1634 i to takze nie dalo rezultatu...dopiero gdy wlasciciel claasa (byl bardzo zdenerwowany) zorientowal sie ze zbirnik jest prawie pełen (z nerwow calkowicie zapomnial). Opustoszylismy go natychmiast na przyczepe i dopiero wtedy po paru godz odkopywania wyciaagnelismy ten kombajn...byla ju 12 w nocy. Zanim wrucilem do domu byla juz 1....I to byla najwieksza moja akcja do tej pory...i obym w zyciu w takich nie uczestniczyl...POZDRO

#59 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 15 luty 2008 - 09:00

Zakopaliscie sie ostatnio? miałem podobnie z rekordem pare lat temu. Zwoziliśmy podkłady kolejowy belki dechy cały dzień roboty. Taki był rok już nie pamiętam który ale cały czas się ciągaliśmy pszenicy nakoszonej nie szło z pól wywozic każdy ciągnik miła line z przodu na stałe. A teraz raz w tygodniu kogoś wyciągam ostatnio cieżarówe z piachem (buduja się w okolicy i dostawcy pchają się pod sam dom tymi cieżarówami a potem problemy ). Tira z tłuczniem. T 7040 kolegi jak mysłał że ma opny 750 na 38 i nie ma szans się zakopać. I tak co chwile.

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share farmtrac11

farmtrac11

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z ROLNICTWEM

Napisany 16 luty 2008 - 14:21

Zakopaliscie sie ostatnio? Ja żem w te sianokosy wkopał się na mokrej łące gdy zbieralem siano c-360 brałem ostatni wał a zbierająca była pełna podjerzdżajem pod górę i musiałem wyłączyć Wom Stanołem i już nie ruszyłem to poszłem po tate i przyjechaliśmy Claasem i wyciągliśmy ursusa ;)