Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakopaliscie sie ostatnio?

209 odpowiedzi na ten temat

#21 Share MichalR

MichalR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 07 kwiecień 2007 - 20:25

Zakopaliscie sie ostatnio? Ostatnio to zakopałem się c360-3p z 6 tonowym rozrzutnikiem. Wyciągałem go mf5465. Pole było tak mokre że mf siadał bez obciążenia. Jak zacząłem wyciągać tą sześćdziesiątkę to tak się zakopała że nie było widać kół od rozrzutnika, więc rozczepiłem i najpierw wyciągnąłem c360 a później rozrzutnik za linę...

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zakopaliscie sie ostatnio? Dzisiaj, 18:03
  •  

#22 Share chlopek

chlopek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 07 kwiecień 2007 - 20:28

Zakopaliscie sie ostatnio? chlopek. ja ostatnio siadłem Dojczem Agrotronem 150 z agregatem uprawowo siewnym KVERNELAND ACKORD 3mwtry tak ze drugi Dojcz AGROSTAR 170KM nie dał rady , ledwo co LKT mnie wyciągło

[kolego czy mugł byś mi napisać jak się wstawia zdięcia

#23 Share MichalR

MichalR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 07 kwiecień 2007 - 20:47

Zakopaliscie sie ostatnio?

[kolego czy mugł byś mi napisać jak się wstawia zdięcia

W galerii w odpowiedniej kategorii klikasz na new image (ikonka u dołu strony)a dalej to intuicyjne)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share zetor6441

zetor6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 319 postów

Napisany 09 kwiecień 2007 - 18:50

Zakopaliscie sie ostatnio? ja ostatnio się kopałem C330M z bronami, ale wyjechałem, zdjęcie jest na AF:Kliknij

#25 Share at_horses

at_horses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 09 kwiecień 2007 - 19:43

Zakopaliscie sie ostatnio? 912 z kultywatorem... mokro było na polu;) obok stał mf 3635 (sam byłem) wiec zapiołem go do ursusa i wyszedł... z kultywatorem w glebie... zapomniałem podnieść:rolleyes:
ma to uciag
mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

#26 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 10 kwiecień 2007 - 09:51

Zakopaliscie sie ostatnio? kiedyś wpadłem do dołu na łące był taki jeden, wpadłem przodem, ale miałem na szczęście toporek i piłę to poszedłem do pobliskiego lasku uciełęm pare klocków poukładałem pod koła i jak po sznurku wyszedł bez problemu,kiedyś wujas Zetorem 5340 wyciagał ciężarówke z mlekiem bo sie koleś zakopał w błocie u nich we wsi.a tak to poza tym nie było wiekszych zakopań... :rolleyes: na szczeście.
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#27 Share samo

samo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:konie i jeżdziectwo

Napisany 10 kwiecień 2007 - 11:18

Zakopaliscie sie ostatnio? jeszcze nie zdażyło mi sie zakopać. ale parę razy zawiesiłem się na miedzy :rolleyes:

#28 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 10 kwiecień 2007 - 13:13

Zakopaliscie sie ostatnio? ja w sobote zakopałem sie w lesie ale przywiazałem przed kołem belke 2m długisci i terenowa 1 c60 podniosła sie nad koleiny :rolleyes:

#29 Share Mateo13

Mateo13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 11 kwiecień 2007 - 19:28

Zakopaliscie sie ostatnio? Ja juz w tym roku nie raz szczegulnie z beczka w niekturyh przypadkah nie dalo sie wyjehac samemu :rolleyes: hoc mam 13 lat to duzo razy wyciagalem samemu beczke 6000l ciagnikiem zetor 5440 z przednim ale teraz nie mam przodu :P

#30 Share MichalR

MichalR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 11 kwiecień 2007 - 19:34

Zakopaliscie sie ostatnio? Ja dzisiaj zakopałem się 3p z rozrzutnikiem, pracownik przyjechał mnie wyciągnąć u1014 i zanim zaczął mnie ciągnąć, sam ugrzązł w błocie.... :rolleyes: No i musiałem iść po mf-a, a ten dał sobie radę bez problemu :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Mateo13

Mateo13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 11 kwiecień 2007 - 19:34

Zakopaliscie sie ostatnio? mlody 17 witaj w klubie ja tez uwielbiam takie sytuacje nalepiej jak juz biore zbyka traktor ja mieszkam na koloni wiec musze radzic sobie sam ale ja juz nieda raady to przyjezdza reno 120koni' :rolleyes:

#32 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 09 maj 2007 - 22:31

Zakopaliscie sie ostatnio? W końcu moge wypowiedzieć się w temacie :D Dzisiaj wieczorem wkleiłem MF 4255 przy wałowaniu zaoranej łąki (nieco podmokłej). Jakoś niefortunnie na rogu wciągnęło mi jedno koło do rowu który niedawno pogłębiałem :blink: Na dodatek zaczęło potwornie lac. Próby samodzielnego oswobodzenia skończyły się z przodem wtopionym całkowicie i obciążnikami wbitymi w ściane rowu :D Maska była prawie na poziomie łąki... Zadzwoniłem po Padre z U912 który ledwo dojechał po zaoranej łące. Akcja ratownicza trwała 1,5h - efekt: uszkodzony wał łąkowy, zerwany łańcuch (lina ocalała), łapy w błocie, przemoknięte ubrania i wesołe gęby :D

#33 Share olwin

olwin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 12 maj 2007 - 13:00

Zakopaliscie sie ostatnio? Niedawo mi przywiezli 32 tony wapna (idiota przeladowal samochod)
przeladowany samochod + tepy kierowca = plum w blotko...
najpierw probowalem nh, nic
zadzwonilem po kolege ktory przyjechal 320 konna fadroma, grzebala sie i wila w boki bez skutku
podpielismy nh, fadrome i 2 x c-360 i dopiero wtedy po rozbujaniu tira go wyciagnelismy... 3 h roboty :blink:

a z moich wpadek to hmm...
na wiosne gdy pierwszy raz pryskalem po prostu sie zapadlem, bez zadnego kopania sie!
jade, jade, plum :D

#34 Share Fredri

Fredri

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 12 czerwiec 2007 - 16:34

Zakopaliscie sie ostatnio? Ostatnio dwa razy siadłem na jednej łące ursusem 3512 ale naszczęście bez większych problemów wyciągnąłem zetorem 6340.

#35 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 12 czerwiec 2007 - 18:56

Zakopaliscie sie ostatnio? Ja w sobote jak kośiłem łąki to mnie ściagło do rowu na 3 ciągniki mnie wyciągali C-330, zetor 5211 i Ursus 912
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#36 Share Fredri

Fredri

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 12 czerwiec 2007 - 19:05

Zakopaliscie sie ostatnio? Ja podobnie. Pierwszym razem nie celnąłem na mostek i siadłem ale jak jest 6340 po spoko :D

#37 Share 1014tojestto

1014tojestto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 12 czerwiec 2007 - 21:11

Zakopaliscie sie ostatnio? Z tego co widze to słabo u mnie 914 wyciagałem ja 1014 MTZ82 i 12245 i nie dalismy rady ale zadna lina nie podołała :D dopiero po odkopaniu podołaismy :)

#38 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 12 czerwiec 2007 - 21:57

Zakopaliscie sie ostatnio? @1014tojestto, masz jakieś zdjęcia z tej akcji?

#39 Share 1014tojestto

1014tojestto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 14 czerwiec 2007 - 11:01

Zakopaliscie sie ostatnio? No własnie nie mam bo wiadomo ze w takich chwilach to trzeba szybko działac :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 07 listopad 2007 - 01:35

Zakopaliscie sie ostatnio? pod koniec żniw jechałem moim kombajnem claas dominator 85 razem z sąsiadem (on prowadził bo znał droge no i to był mój pierwszy rok z kombajnem) na drugie pole, przejerzdźaliśmy przez mały lasek w którym była usypana doga(później się dowiedziałem) z każdej strony tej drogi była przepaść na 3m. jak byliśmy już w połowie to ziemia się ustąpił pod prawym kołem i zaczeliśmy się zsuwać. przewrócił by się na dach gdyby nie jedno drzewo. wyciągaliśmy małą fadromą (Atlas) zetorem 80KM (nie pamiętam numeru, starszy podobny do c-360) i nowym traktorkiem którego nazwy nie pamiętam. po 6 godzinach kopania i przygotowywania nadszedł czas na jedyną próbe. i udał się :) :rolleyes: